متن قانون حداکثر استفاده از توان تولیدی و خدماتی کشور و حمایت از کالای ایرانی متن قانون حداکثر استفاده از توان تولیدی و خدماتی کشور و حمایت از کالای ایرانی
قانون حداکثر استفاده از توان تولیدی و خدماتی کشور و حمایت از کالای ایرانی مشتمل بر 24 ماده و 30 تبصره در جلسه علنی روز 15 اردیبهشت 1398 مجلس شورای اسلامی تصویب شد و در تاریخ 2 خرداد 1398 به تأیید شورای نگهبان رسید.
ادامه مطلب - ۱۳۹۸/۰۳/۲۵

فراخوان شناسایی شرکت‌های علاقمند به احداث کارخانه و خط تولید در کشور عراق فراخوان شناسایی شرکت‌های علاقمند به احداث کارخانه و خط تولید در کشور عراق
سندیکای صنعت برق ایران از شرکت‌های عضوی که توانایی راه‌اندازی خط تولید در عراق را دارند، درخواست کرده است در صورت تمایل، برنامه و شرایط مورد نظر خود را تا دوم تیر ماه به دبیرخانه کمیته توسعه صادرات اعلام کند.
ادامه مطلب - ۱۳۹۸/۰۳/۲۲

چالش بیمه‌ای شرکت‌های فعال برق چالش بیمه‌ای شرکت‌های فعال برق
عضو هیات‌مدیره سندیکای صنعت برق ایران با بیان اینکه اصلی‌ترین چالش کنونی شرکت‌های فعال صنعت برق در حوزه بیمه تامین‌اجتماعی، عدم اجرای قوانین حمایتی مصوب مجلس شورای اسلامی برای حمایت از تولید داخل و افزایش بهره‌وری این شرکت‌هاست، گفت: برداشت‌های گوناگون و سلیقه‌ای شعب مختلف از قوانین و بخشنامه‌ها، موجب شده شعب تامین‌اجتماعی با توجیهات گوناگون از اجرای آن سرباز بزنند.
ادامه مطلب - ۱۳۹۸/۰۳/۲۲

استعلام مشکلات قراردادی اعضا با شرکت توزیع نیروی برق خوزستان استعلام مشکلات قراردادی اعضا با شرکت توزیع نیروی برق خوزستان
سندیکای صنعت برق ایران در نامه‌ای به مدیران عامل شرکت‌های عضو درخواست کرد دارد اطلاعات قراردادهای شرکت‌ خود با شرکت توزیع نیروی برق خوزستان را که نیازمند پیگیری حقوقی و قراردادی هستند، تا 28 خرداد به سندیکا اعلام کنند.
ادامه مطلب - ۱۳۹۸/۰۳/۲۱

گام بعدی سندیکا؛ پیگیری چالش‌های اعضا از قوه قضاییه و سازمان بازرسی گام بعدی سندیکا؛ پیگیری چالش‌های اعضا از قوه قضاییه و سازمان بازرسی
در ابتدای چهل و هشتمین جلسه دوره هفتم هیات‌مدیره سندیکای صنعت برق ایران که دوازدهم خرداد سال جاری در محل سندیکا برگزار شد، گزارشی از اقدامات صورت گرفته توسط دبیر سندیکا ارائه شد.
ادامه مطلب - ۱۳۹۸/۰۳/۲۰

استعلام آخرین وضعیت قراردادهای متوقف استعلام آخرین وضعیت قراردادهای متوقف
سندیکای صنعت برق ایران در نامه‌ای از شرکت‌های عضو درخواست کرد اطلاعات مربوط به قراردادهای متوقف و قراردادهایی که فسخ شدند، به سندیکا ارسال کنند.
ادامه مطلب - ۱۳۹۸/۰۳/۲۰

موافقت جهانگیری با پیشنهاد اتاق ایران برای ترخیص کالا بدون دریافت گواهی مبدأ موافقت جهانگیری با پیشنهاد اتاق ایران برای ترخیص کالا بدون دریافت گواهی مبدأ
غلامحسین شافعی با ارسال نامه‌ای به اسحاق جهانگیری تقاضای حذف گواهی مبدأ از مجموعه اسناد مورد تقاضای گمرک برای واردات کالا را ارائه داد که مورد قبول معاون اول رئیس‌جمهور قرار گرفت.
ادامه مطلب - ۱۳۹۸/۰۳/۱۹

اوراق خزانه اسلامی؛ ضربه مهلک به شرکت‌های کوچک و‌ متوسط صنعت برق اوراق خزانه اسلامی؛ ضربه مهلک به شرکت‌های کوچک و‌ متوسط صنعت برق
علی بخشی، رئیس هیات مدیره سندیکای صنعت برق ایران درباره اوراق خزانه‌ اسلامی که وزارت نیرو در مناقصات‌، شرکت‌ها را مجبور به استفاده از آنها می‌کند، تصریح کرد: شرایط امروز صنعت کشور ترکیبی از رکود، مشکلات ناشی از تغییرات ناگهانی نرخ ارز، تحریم، افزایش قیمت مواد اولیه و ... است و هیچ راه‌حل منطقی و مناسبی برای تعدیل قیمت‌ها ارائه نشده است لذا استفاده از اوراق خزانه توسط شرکت‌ها در این وضعیت، آنها را دچار ضرر و زیان مضاعف می‌کند.
ادامه مطلب - ۱۳۹۸/۰۳/۱۳

گسترش همکاری‌های‌ دو جانبه وزارت صمت و سندیکا گسترش همکاری‌های‌ دو جانبه وزارت صمت و سندیکا
مهندس کیوان گردان، مدیرکل دفتر صنایع برق و الکترونیک وزارت صنعت معدن و تجارت امروز (12 خرداد) میهمان جلسه هیات مدیره سندیکای صنعت برق ایران بود.
ادامه مطلب - ۱۳۹۸/۰۳/۱۲

یارانه را از صنعت برق جدا کنیم یارانه را از صنعت برق جدا کنیم
عضو هیات مدیره سندیکا گفت:ایران باید قیمت‌ برق را در حدی رشد دهد که صادرات آن رونق گیرد. همچنین باید از تجربه مسیرهایی که دنیا طی کرده استفاده کرده و برای بهبود اوضاع پیش برویم.
ادامه مطلب - ۱۳۹۸/۰۳/۱۲ 
 
عضویت در سایت |  رمز عبور را فراموش کرده ام
خدمات بیمه ای سندیکای صنعت برق ایران به اعضای محترم در سال 97-98 به شرح زیر است: 

خدمات بیمه درمان تکمیلی، عمر و حادثه گروهی سال 97-98 به همراه پیوست


تمامی حقوق این وب سایت محفوظ و متعلق به سندیکای صنعت برق ایران است.