بررسي مواضع مشترک توانیر و سندیکا در خصوص قراردادهای متوقف براي انعكاس به مجلس بررسي مواضع مشترک توانیر و سندیکا در خصوص قراردادهای متوقف براي انعكاس به مجلس
پیش نویس متن مشترک مربوط به مواضع توانیر و سندیکا در خصوص رفع معضل قراردادهای متوقف پس از بررسي هاي نهايي در کارگروه قراردادهاي متوقف، جهت اخذ تایید نهادهای نظارتی به مجلس شورای اسلامی ارسال خواهد شد.
ادامه مطلب - ۱۳۹۶/۰۷/۲۶

آغاز فعالیت کارگروه قرارداد تیپ در کمیته حقوقی و قراردادها آغاز فعالیت کارگروه قرارداد تیپ در کمیته حقوقی و قراردادها
کمیته حقوقی و قراردادهای سندیکا روز یکشنبه شانزدهم مهر ماه در دوره جدید فعالیت خود در حالی تشکیل جلسه داد که دسته‌بندی اولویت موضوعات این کمیته و بررسی ساختار کارگروه‌ها در محوریت این جلسه قرار گرفت.
ادامه مطلب - ۱۳۹۶/۰۷/۲۵

از اصلاحات قرارداد تیپ تا دستورالعملی برای قراردادهای متوقف از اصلاحات قرارداد تیپ تا دستورالعملی برای قراردادهای متوقف
کارگروه راه‌حل سندیکا مهر ماه سال جاری اقدام به برگزاری جلسه‌ای با حضور نمایندگان معاونت توزیع شرکت توانیر و سندیکا کرد.
ادامه مطلب - ۱۳۹۶/۰۷/۲۵

موضع‌گیری رسمی سندیکا در مناقصات فاقد تعدیل موضع‌گیری رسمی سندیکا در مناقصات فاقد تعدیل
در نشستی بین نمایندگان هیات‌مدیره و دبیرسندیکا با دبیر و عضو کمیته حقوقی و قراردادها موضوع بررسی مناقصات فاقد تعدیل روز چهارشنبه دوازدهم مهر ماه در دستور کار قرار گرفت.
ادامه مطلب - ۱۳۹۶/۰۷/۲۵

اولین نشست سندیکا با وزیر احتمالی نیرو برگزار شد اولین نشست سندیکا با وزیر احتمالی نیرو برگزار شد
جمعی از اعضای هیات‌مدیره سندیکای صنعت برق ایران صبح دوشنبه بیست‎چهارم مهر ماه در دیداری با رضا اردکانیان به عنوان گزینه اصلی مطرح شده برای تصدی مقام عالی وزارت نیرو، به بیان نظرات و انتظارات بخش خصوصی صنعت برق جهت آینده این صنعت پرداختند.
ادامه مطلب - ۱۳۹۶/۰۷/۲۵

اردکانیان هفته آینده به مجلس معرفی می‌شود اردکانیان هفته آینده به مجلس معرفی می‌شود
نایب رییس مجلس شورای اسلامی درباره زمان معرفی گزینه‌های پیشنهادی دولت برای وزارتخانه‌های علوم و نیرو گفت: درباره وزارت نیرو دولت مهلت سه ماهه داشته که این مهلت هنوز به پایان نرسیده است. البته قرار است آقای اردکانیان هفته آینده به‌عنوان وزیر نیرو به مجلس معرفی شود و من شنیده‌ام ایشان فرد مناسبی است؛ اما باید تحقیقات لازم درباره‌اش انجام شود.
ادامه مطلب - ۱۳۹۶/۰۷/۲۴

نحوه تهیه اسناد ادعا و طرح دعوی در قراردادهای پیمانکاری و سرمایه‌گذاری نحوه تهیه اسناد ادعا و طرح دعوی در قراردادهای پیمانکاری و سرمایه‌گذاری
مدرس دوره: آقای مهندس حسین زاده - زمان برگزاری: 24 و 25 آبان 1396
ادامه مطلب - ۱۳۹۶/۰۷/۲۴

بررسی مشکلات تولیدپراکنده در استان خراسان بررسی مشکلات تولیدپراکنده در استان خراسان
جمعی از اعضای شعبه خراسان طی جلسه‌ای با حضور مهدی مسائلی رییس کمیته تولید پراکنده و عضو هیات مدیره سندیکا به موضوع بررسی و رفع مشکلات تولید پراکنده در استان خراسان پرداختند.
ادامه مطلب - ۱۳۹۶/۰۷/۲۴

سیم و کابل ابهر، یکی از دو نماینده خاورمیانه در کنگره جهانی کابل سیم و کابل ابهر، یکی از دو نماینده خاورمیانه در کنگره جهانی کابل
رییس سابق هیات مدیره سندیکای صنعت برق ایران و مدیر عامل کابل ابهر به عنوان یکی از دو نماینده خاورمیانه به عضویت هیات رییسه فدراسیون بین المللی کابل درآمد.
ادامه مطلب - ۱۳۹۶/۰۷/۲۲

فراخوان مجدد شناسایی شرکت‌های دانش بنیان عضو سندیکا فراخوان مجدد شناسایی شرکت‌های دانش بنیان عضو سندیکا
کمیته دانش‌بنیان سندیکا در اولین گام‌های خود و در راستای پیگیری منافع مشروع اعضا، خواستار حضور هرچه فعال در اقدامات مربوطه اتاق بازرگانی شد.
ادامه مطلب - ۱۳۹۶/۰۷/۲۲


 
 
عضویت در سایت |  رمز عبور را فراموش کرده ام


تمامی حقوق این وب سایت محفوظ و متعلق به سندیکای صنعت برق ایران است.