تاکید سندیکا بر جلوگیری از مناقصات خارج از چارچوب قرارداد تیپ تاکید سندیکا بر جلوگیری از مناقصات خارج از چارچوب قرارداد تیپ
پنجاه و هشتمین جلسه دوره هفتم هیات‌ مدیره سندیکای صنعت برق ایران، هفتم مهرماه سال جاری در محل سندیکا برگزار شد. در ابتدای جلسه گزارشی از اهم اقدامات انجام شده در طول دو هفته اخیر و پیگیری‌های صورت گرفته در خصوص مصوبات جلسه قبل هیات مدیره توسط دبیر سندیکا ارائه شد.
ادامه مطلب - ۱۳۹۸/۰۷/۲۴

پیگیری مشکلات اعضای سندیکا در دستور کار وزارت صمت پیگیری مشکلات اعضای سندیکا در دستور کار وزارت صمت
نشست صبحانه کاری فعالان اقتصادی کشور صبح امروز (سه‌شنبه، 23 مهر ماه) با حضور رضا رحمانی، وزیر صمت و معاونانش، هیأت ریسه و روسای کمیسیون‌های اتاق بازرگانی ایران و نمایندگان تعدادی از تشکل‌های صنعتی کشور برگزار شد.
ادامه مطلب - ۱۳۹۸/۰۷/۲۳

نرخ خرید تضمینی برق تجدیدپذیرها ابلاغ شد نرخ خرید تضمینی برق تجدیدپذیرها ابلاغ شد
ابلاغیه جدید شرایط و نرخ‌های خرید تضمینی برق نیروگاه‌های تجدیدپذیر توسط وزیر نیرو ابلاغ شد.
ادامه مطلب - ۱۳۹۸/۰۷/۲۱

استعلام نقطه نظرات اعضا درخصوص فهرست بهای واحد پایه توزیع نیروی الکتریکی سال 98 استعلام نقطه نظرات اعضا درخصوص فهرست بهای واحد پایه توزیع نیروی الکتریکی سال 98
سندیکای صنعت برق ایران از مدیران عامل شرکت‌های عضو درخواست کرده است نقطه نظرات خود را درباره فهرست بهای واحد پایه توزیع نیروی الکتریکی سال 98 به سندیکا اعلام کنند.
ادامه مطلب - ۱۳۹۸/۰۷/۲۱

توانیر به توقف 500 قرارداد سازندگان صنعت برق رسیدگی کند توانیر به توقف 500 قرارداد سازندگان صنعت برق رسیدگی کند
دبیر سندیکای صنعت برق ایران گفت: قراردادهای صنعت برق بلندمدت هستند یعنی بیش از یک تا دو سال اجرای آن طول می‌کشد. جمیع این قراردادهای متوقف شده معمولا در سال 96 منعقد شده‌اند و به افزایش نرخ ارز سال 97 رسیده است و شرکت پیمانکار و سازنده با نرخ 96 در مناقصه شرکت کرده است و باید از تعدیل برخوردار شود.
ادامه مطلب - ۱۳۹۸/۰۷/۲۰

وزیر نیرو: پیمانکاران واجد شرایط برق در اولویت تسویه مطالبات/با زنگنه برای تهاتر نفت جلسه می گذاریم وزیر نیرو: پیمانکاران واجد شرایط برق در اولویت تسویه مطالبات/با زنگنه برای تهاتر نفت جلسه می گذاریم
وزیر نیرو با بیان اینکه می توان بخش قابل توجهی از مطالبات پیمانکاران بخش خصوصی برق را از طریق تهاتر نفت خام تسویه کرد، گفت: تسویه مطالبات پیمانکاران بخش خصوصی برق از طریق تهاتر نفت از پیمانکاران واجد شرایط آغاز می شود.
ادامه مطلب - ۱۳۹۸/۰۷/۱۷

اطلاع‌رسانی دستورالعمل تشکیل کمیته حل اختلاف و داوری سندیکا اطلاع‌رسانی دستورالعمل تشکیل کمیته حل اختلاف و داوری سندیکا
طبق ماده 59 اساسنامه، سندیکا می‌تواند در امور تخصصی خود اقدام به پذیرش امر حکمیت (داوری) کند. بر همین اساس اصحاب دعوی به میل و اراده خود می‌توانند بجای آنکه دعاوی آنان در مراجع ذیصلاح دادگستری با صرف هزینه گزاف و زمان طولانی رسیدگی شود، داوری و حل اختلاف توسط افراد مورد اعتماد آنها صورت پذیرد.
ادامه مطلب - ۱۳۹۸/۰۷/۱۵

دوره آموزشی ایمنی برق در صنعت دوره آموزشی ایمنی برق در صنعت
مدرس دوره: آقای مهندس نیک پیام
ادامه مطلب - ۱۳۹۸/۰۷/۱۰

چهار ابر چالش اقتصاد برق چهار ابر چالش اقتصاد برق
نمایندگان بخش خصوصی در نشست کمیسیون صنعت و معدن اتاق بازرگانی تهران، به مسایل و چالش‌های موجود در راه توسعه صنعت برق در کشور پرداختند و از مداخلات قیمتی دولت تا مشکلات تامین مواد اولیه و ارز به عنوان معضلات مهم این حوزه یاد کردند. صنعت برق با 12 هزار ميليارد تومان ارزش افزوده، يك درصد توليد ناخالص داخلي ايران را تشكيل مي‌دهد.
ادامه مطلب - ۱۳۹۸/۰۷/۱۰

نظرسنجی در خصوص ارزیابی وضعیت شرکت‌ها در نیمه اول سال 1398 نظرسنجی در خصوص ارزیابی وضعیت شرکت‌ها در نیمه اول سال 1398
معاونت پژوهشی سندیکای صنعت برق ایران طی نامه‌ای از مدیران عامل شرکت‌های عضو درخواست کرد در نظرسنجی مربوط به ارزیابی وضعیت شرکت‌ها در نیمه اول سال 1398 شرکت کنند.
ادامه مطلب - ۱۳۹۸/۰۷/۱۰ 
 
عضویت در سایت |  رمز عبور را فراموش کرده ام
خدمات بیمه ای سندیکای صنعت برق ایران به اعضای محترم در سال 97-98 به شرح زیر است: 

خدمات بیمه درمان تکمیلی، عمر و حادثه گروهی سال 97-98 به همراه پیوست


تمامی حقوق این وب سایت محفوظ و متعلق به سندیکای صنعت برق ایران است.