چهارمین کنفرانس و نمایشگاه بین المللی ترانسفورماتور(نیروگاه طرشت) چهارمین کنفرانس و نمایشگاه بین المللی ترانسفورماتور(نیروگاه طرشت)
چهارمین کنفرانس و نمایشگاه بین ­المللی ترانسفورماتور 3 و 4 بهمن ماه در نیروگاه طرشت برگزار خواهد شد.
ادامه مطلب - ۱۳۹۶/۰۹/۱۹

تقدیر اتاق ایران از سندیکا برای کمک به زلزله‌زدگان تقدیر اتاق ایران از سندیکا برای کمک به زلزله‌زدگان
اتاق بازرگانی، صنایع، معادن و کشاورزی ایران طی نامه‌ای از کلیه تشکل‌های وابسته از جمله سندیکای صنعت برق ایران که با ارسال کمک‌های نقدی و غیر نقدی در یاری رساندن و کاهش آلام آسیب‎دیدگان حادثه ناگوار زلزله غرب کشور مشارکت و همراهی کرده‎اند تقدیر به عمل آورده است.
ادامه مطلب - ۱۳۹۶/۰۹/۱۹

فلاحتیان: صادرات گاز بر روی صادرات برق تأثیر گذاشته است فلاحتیان: صادرات گاز بر روی صادرات برق تأثیر گذاشته است
هوشنگ فلاحتیان: با بیان اینکه صادرات گاز از سوی وزارت نفت روی صادرات برق تاثیر گداشته و میزان آن را کاهش می‌دهد، تصریح کرد: در صورت صادرات گاز به کشور‌های پیرامونی این کشور‌ها راسا مبادرت به تولید برق می‌کنند و نیاز به واردات از ایران نخواهند داشت.
ادامه مطلب - ۱۳۹۶/۰۹/۱۹

فراخوان کارگاه آموزشی سیستم‌های آینده‌گرایانه انرژی تجدیدپذیر فراخوان کارگاه آموزشی سیستم‌های آینده‌گرایانه انرژی تجدیدپذیر
دوره آموزشی «سیستم‌های آینده‌گرایانه انرژی تجدیدپذیر» با هماهنگی کمیته انرژی‌های تجدیدپذیر و معاونت پژوهش و برنامه‎‌ریزی سندیکا روز چهارشنبه بیست‌ودوم آذرماه سال جاری به مدت 8 ساعت در سندیکای صنعت برق ایران برگزار می‌شود.
ادامه مطلب - ۱۳۹۶/۰۹/۱۴

گزارشی از عملکرد ۱۰۰ روزه‌ی وزارت خانه بدون وزیر گزارشی از عملکرد ۱۰۰ روزه‌ی وزارت خانه بدون وزیر
وزارت نیرو به عنوان متولی بخش آب و برق در ۱۰۰ روز اولیه دولت دوازدهم علی‌رغم مشخص نشدن وزیر، اقدامات متعددی انجام داده که می‌توان به سرمایه‌گذاری خارجی ۳۴ میلیون دلاری در بخش نیروگاه‌های خورشیدی اشاره کرد.
ادامه مطلب - ۱۳۹۶/۰۹/۱۳

برگزاری دوازدهمین جلسه هیات‎مدیره سندیکا در اصفهان برگزاری دوازدهمین جلسه هیات‎مدیره سندیکا در اصفهان
هیات‌مدیره سندیکای صنعت برق ایران مطابق مصوبات جلسه اخیر خود بنا دارد جلسه آتی خود را در روز یکشنبه نوزدهم آذر ماه در شهر اصفهان برگزار کند.
ادامه مطلب - ۱۳۹۶/۰۹/۱۳

بررسی مفاد دستورالعمل   RTUدر کارگروه اتوماسیون و دیسپاچینگ توزیع  بررسی مفاد دستورالعمل RTUدر کارگروه اتوماسیون و دیسپاچینگ توزیع
کارگروه تخصصی اتوماسیون و دیسپاچینگ توزیع از کمیته اتوماسیون و مخابرات سندیکا با حضور اعضا در محل سندیکا تشکیل جلسه داد.
ادامه مطلب - ۱۳۹۶/۰۹/۱۲

لزوم نقش‌آفرینی سندیکایی‌ها در تدوین اسپک هاي فني مرجع لزوم نقش‌آفرینی سندیکایی‌ها در تدوین اسپک هاي فني مرجع
کارگروه تخصصی مخابرات و ICT از کمیته اتوماسیون و مخابرات سندیکا در حالی با حضور اعضا در محل سندیکا تشکیل جلسه داد که موضوعاتی در ارتباط با استعلام ­ها، مناقصات و تامين ­كنندگان خارجي در کنار لزوم تدوین و ارائه اسپک ­هاي فني مرجع در محوریت بحث و بررسی قرار گرفت.
ادامه مطلب - ۱۳۹۶/۰۹/۱۲

 رفع موانع صادرات صنعت برق در راستای سند راهبردی سندیکا رفع موانع صادرات صنعت برق در راستای سند راهبردی سندیکا
هیات‌رییسه کمیته توسعه صادرات طی جلسه هفته گذشته خود با محوریت آسیب‌شناسی صادرات صنعت برق، و تعیین برنامه‌های آتی کمیته و موضوع کنسرسیوم‌های صادراتی به بحث و تبادل نظر پرداختند.
ادامه مطلب - ۱۳۹۶/۰۹/۱۲

گزارشی از اقدامات یکساله و تبیین خواسته‌های کمیته در دور آتی گزارشی از اقدامات یکساله و تبیین خواسته‌های کمیته در دور آتی
مجمع عمومی کمیته تخصصی مهندسی بازرگانی سندیکا هفته گذشته با اخذ رسمیت از حضور51 نفر از نمایندگان شرکت‌های عضو کمیته در محل سندیکا به منظور انتخاب هیات‎رییسه دوره جدید این کمیته برگزار شد.
ادامه مطلب - ۱۳۹۶/۰۹/۱۲


 
 
عضویت در سایت |  رمز عبور را فراموش کرده ام


تمامی حقوق این وب سایت محفوظ و متعلق به سندیکای صنعت برق ایران است.