حضور سندیکا و شرکت‌های عضو در نمایشگاه نفت

بیست‌وهشتمین نمایشگاه بین‌المللی نفت، گاز، پالایش و پتروشیمی با شعار «صنعت نفت، جهش تولید، بهینه‌سازی فناورانه» روز نوزدهم اردیبهشت در محل دائمی نمایشگاه‌های بین‌المللی تهران آغاز به‌کار کرد و 22 اردیبهشت به کار خود پایان داد.
حضور سندیکا و شرکت‌های عضو در نمایشگاه نفت
تاریخ : ۱۴۰۳/۰۲/۲۳

در بیست‌وهشتمین نمایشگاه بین‌المللی نفت ایران بیش از هزار و ۷۵۰ شرکت ایرانی و خارجی در بخش‌های مختلف ازجمله شرکت‌های بالادست نفت و گاز، اکتشاف و تولید، سازندگان داخلی، صنایع میان‌دستی و پایین‌دستی گاز، پالایش و پتروشیمی و شرکت‌های دانش‌بنیان، پارک‌های فناوری، دانشگاه‌ها، استارتاپ‌ها و دیگر شرکت‌های مرتبط با صنعت نفت حضور داشتند.

نمایشگاه بین‌المللی نفت، گاز، پالایش و پتروشیمی به‌عنوان اصلی‌ترین و مهم‌ترین رویداد نفتی ایران، با حمایت و سیاست‌گذاری وزارت نفت، از سوی شرکت ملی نفت ایران برگزار می‌شود و شرکت‌های اصلی وزارت نفت (شرکت ملی نفت ایران، شرکت ملی گاز ایران، شرکت ملی پالایش و پخش فرآورده‌های نفتی ایران و شرکت ملی صنایع پتروشیمی)، شرکت‌های زیرمجموعه و تابع آن‌ها و دست‌اندرکاران اصلی صنعت نفت، در آن حضور جدی و فعالی دارند.


شایان ذکر است سندیکای صنعت برق ایران امسال برای دومین بار با هدف توسعه کسب و کار اعضای خود در این نمایشگاه پاویون داشت و میزبان فعالان حوزه انرژی کشور بود.

در پاویون سندیکا که در سالن ۴۰ دایر بود، برخی از شرکت‌های سندیکا از جمله الوند توان انرژی، ایستا توان اتصال، پارس الکترو بختگان تابلو، پرتو خازن، پویش ابراز دقیق آریا، تابش تابلو شرق، خدمات مهندسی و تامین تجهیزات رایا فرهور آنوش، ژیتال، شاهین مفصل، فرصت کیش، مانا انرژی پاک و نواندیشان کلید گستر پویا در این پاویون حضور داشتند.

گزارش تصویری

 


امتیاز دهید :


فصلنامه ستبران

آرشیو

طراحی سایت از پارسیان مهر

© تمامی حقوق این وب سایت محفوظ و متعلق به سندیکای صنعت برق ایران است.