تخفیف ویژه اعضا برای مشارکت در بخش نمایشگاه مجازی کنفرانس توزیع

نمایشگاه مجازی کنفرانس شبکه‌های توزیع برق برای استفاده آن دسته از شرکت‌هایی که امکان مشارکت حضوری در نمایشگاه را نداشته‌اند، فراهم شده و همزمان با برگزاری کنفرانس آغاز بکار می‌کند.
تخفیف ویژه اعضا برای مشارکت در بخش نمایشگاه مجازی کنفرانس توزیع
تاریخ : ۱۴۰۱/۰۲/۲۰

به اطلاع اعضای محترم سندیکا و فعالان صنعت برق می‌رساند به دلیل تکمیل فضای نمایشگاه جانبی بیست و ششمین کنفرانس شبکه‌های توزیع نیروی برق که طی روزهای 21 و 22 اردیبهشت‌ ماه در دانشگاه صنعتی امیرکبیر (پلی تکنیک تهران) برگزار می‌شود، نمایشگاه مجازی کنفرانس برای استفاده آن دسته از شرکت‌هایی که امکان مشارکت حضوری در نمایشگاه را نداشته‌اند، فراهم شده و نمایشگاه مجازی همزمان با برگزاری کنفرانس آغاز بکار می‌کند و پس از پایان کار کنفرانس نیز، بخش نمایشگاه مجازی بطور دائمی در دسترس خواهد بود.

هزینه ثبت‌نام و اشتراک یک‌ساله نمایشگاه مجازی 5 میلیون تومان است که طی هماهنگی‌های صورت‌پذیرفته، هزینه ثبت‌نام برای اعضای سندیکا با تخفیف ویژه کنفرانس از تاریخ 1401/02/21 به مدت سه ماه با 80 درصد تخفیف مبلغ 1 میلیون تومان است. شرکت‌هایی که بصورت حضوری در نمایشگاه جانبی کنفرانس شرکت‌کرده‌اند، به مدت سه‌ ماه بصورت رایگان از امکان حضور و استفاده از نمایشگاه مجازی برخوردار خواهند بود.  

شایان ذکر است این پلتفرم علاوه براینکه فرصتی برای شناسایی و ارائه توانمندی‌های فعالان صنعت برق کشور خواهد بود، امکانات متنوعی برای توسعه ارتباطات با شرکت‌ها، سازمان‌ها، مراکز پژوهشی و دانشگاهی  فراهم کرده است. شرکت‌کنندگان در این نمایشگاه از مزایای استفاده از یک سازمان پلتفرمی برای شرکت خود نیز بهره‌مند می‌شوند و می‌توانند سازمان مجازی خود را نیز در این پلتفرم تشکیل دهند و از ابزارهای متنوع و پیشرفته یک سازمان دیجیتال مانند خرید، فروش، عقد قراردادهای هوشمند و مکاتبات بین‌سازمانی بهره‌مند گردند.

با توجه به توضیحات فوق، از شرکت‌های محترم حاضر در نمایشگاه دعوت می‎‌شود جهت ثبت‌نام در نمایشگاه مجازی کنـفرانس به آدرس اینتـرنتی، elecex.ex.texplat.ir مراجـعه و یا بـرای کسب اطلاعـات بیشتر با شمـاره تـلفـن 22641269 -021 و شماره واتساپ 09018014565 (خانم طهماسبی) تماس حاصل فرمایند. 

تصویر نامهامتیاز دهید :


ماهنامه ستبران

آرشیو

طراحی سایت از پارسیان مهر

© تمامی حقوق این وب سایت محفوظ و متعلق به سندیکای صنعت برق ایران است.