دعوت از اعضا سندیکا برای شرکت در پانزدهمین نمایشگاه بین‌المللی صنعت برق مشهد

روابط عمومی سندیکا به منظور برآورد اولیه از میزان مشارکت اعضای محترم در پانزدهمین نمایشگاه بین‌المللی صنعت برق مشهد و انجام رایزنی‎‌های لازم برای اخذ تخفیف ویژه اعضا، فراخوان ثبت نام در این رویداد را منتشر نموده است.
دعوت از اعضا سندیکا برای شرکت در پانزدهمین نمایشگاه بین‌المللی صنعت برق مشهد
تاریخ : ۱۴۰۱/۰۳/۲۴ / منبع:روابط عمومی سندیکای صنعت برق ایران

از اعضای محترم تقاضا می‎‌‌‌‌‌شود حداکثر تا تاریخ 1401/03/26 با تکمیل فرم پیوست این خبر حضور خود را در این نمایشگاه اعلام نمایند. لازم به ذکر است؛ پانزدهمین نمایشگاه بین‌المللی صنعت برق مشهد طی روزهای 14 الی 17 تیرماه سال جاری و با مشارکت سندیکای صنعت برق ایران (شعبه خراسان) در محل دائمی نمایشگاه‌های بین‌المللی مشهد برگزار می‌گردد.

 

با توجه به پیش‌بینی برنامه‌های ویژه جانبی و متفاوت نسبت به سال‌های گذشته، حضور مدیران ارشد صنعت برق کشور و همچنین به منظور احیای بسترهای مناسب جهت معرفی ظرفیت‌های شرکت‌های عضو از طریق نمایشگاه‌های تخصصی و ایجاد فرصت‌های جدید کسب و کار برای شرکت‌های فعال صنعت برق، شعبه خراسان سندیکا هماهنگی‌های لازم برای تسهیل حضور شرکت‌های عضو در نمایشگاه را به عمل آورده است. 

 

در صورت نیاز به کسب اطلاعات بیشتر با دبیرخانه شعبه خراسان به شماره 38836050 – 051 و یا شماره 09156143239 تماس حاصل فرمایید.

 

مشاهده نامه و فرم پیش ثبت نام 


امتیاز دهید :


ماهنامه ستبران

آرشیو

طراحی سایت از پارسیان مهر

© تمامی حقوق این وب سایت محفوظ و متعلق به سندیکای صنعت برق ایران است.