پیام نوروزی رئیس هیات مدیره سندیکای صنعت برق ایران؛

همگام و همراه در مسیر توسعه

دست در دست یکدیگر با عزمى راسخ به پیشواز سال ۱۴۰۳ مى‌رويم و با شوق و امید به آینده‌ای روشن چشم خواهیم دوخت و در راه توسعه، تعالی و آبادانی کشور عزیزمان از هیچ کوششی دریغ نخواهیم ورزید.
همگام و همراه در مسیر توسعه
تاریخ : ۱۴۰۲/۱۲/۲۹

خدایا شروع سخن نام توست
وجودم به هر لحظه آرام توست

یک سال دیگر در معیت شما سروران گرامى با تمام فرازها و فرودهایش سپری شد و آنچه پشت سر گذاشتیم، شد چراغ راه مسیر پیشِ رو و تجربه‌ای گرانبها.

سالى كه در مواجهه با سختی‌هایش قوی‌تر شدیم و با تکیه بر دستاوردهایش به آینده امیدوارتر. سالی که در خلال آن هیات مدیره دوره هشتم هر بار كه با شرايطى سخت روبرو شد، با دلگرمی از حمایت شما اعضاء محترم، عزمش را در جهت رفع موانع و مشکلات از همیشه جزم تر نمود و در اين مسير استوارتر قدم برداشت. 

در سالی که پشت سر گذاشتیم البته توفیقات قابل توجهى حاصل شد از جمله تکرار کسب رتبه +A با جایگاه مرجعیت دانشی در میان تعداد انبوهی از تشکل‌های عضو اتاق بازرگانی، صنایع، معادن و کشاورزی ایران همراه با آغاز به کار شورای مشورتی صنعت برق کشور با حضور وزیر نیرو كه بسترى شد براى طرح مستقيم موضوعات در بالاترين سطح تصميم‌گيرى در اين صنعت پر افتخار، ایضاً راه‌اندازی میز خدمت سندیکا با وزارت صنعت، معدن و تجارت كه حسب گزارشات واصله براى بسيارى از اعضاء راهگشا بود و راه‌اندازى كميته مشترک سندیکا با شرکت توانیر كه اخيراً توافق گرديد. حضور سنديكا همراه با اعضاء برای اولین بار در نمایشگاه‌های نفت، ساختمان و اکسپو در راستای مأموریت توسعه کسب و کار بنگاه‌هاى اقتصادى و برگزاری نمایشگاه صنعت برق کشور برای بار نخست توسط سنديكا تنها مصادیقی از اقدامات مجدانه مبتنی بر ریل‌گذاری داهیانه برخوردار از اندوخته‌ها و ظرفیت‌های غنى سنديكاى صنعت برق ايران هستند.

رجاء واثق دارم کسب این توفیقات بدون تکیه بر حمایت مشفقانه و بی‌دریغ شما همراهان هميشگى میسر نمی‌شد و بالطبع ماحصل این همدلی و عنایت به تشکلی که با اهتمام و پشتیبانی شما اعضاء محترم به این جایگاه متعالی دست یافته، تقویت زيربناى این سرمایه ارزشمند است که به شکلی فزاینده رو به گسترش بوده و بر ماست که بر تقویت و تحکیم آن پایبند بمانیم.

 دست در دست یکدیگر با عزمى راسخ به پیشواز سال ۱۴۰۳ مى‌رويم و با شوق و امید به آینده‌ای روشن چشم خواهیم دوخت و در راه توسعه، تعالی و آبادانی کشور عزیزمان از هیچ کوششی دریغ نخواهیم ورزید. بر این میثاق متعهدیم و با تمام وجود برای سرافرازی ایران سربلند و عزتمند خواهیم کوشید.

در انتها از همراهی همیشگی و حمایت همه جانبه شما اعضاء ارجمند و خانواده صنعت برق کشور سپاسگزارم و سالی سرشار از عافیت، سعادت و برکت برای همه مردم ميهن عزيزمان ایران از درگاه پروردگار رحمان و رحیم مسئلت دارم.

 پیام باقری
 رئیس هیات مدیره
 ۲۹ اسفند ۱۴۰۲


امتیاز دهید :


ماهنامه ستبران

آرشیو

طراحی سایت از پارسیان مهر

© تمامی حقوق این وب سایت محفوظ و متعلق به سندیکای صنعت برق ایران است.