مجمع عمومی سندیکای صنعت برق ایران برگزار شد/ انتخاب مهندس مقدسی به عنوان بازرس سندیکا

مجمع عمومی عادی به طور فوق العاده سندیکای صنعت برق ایران، امروز ۸ شهریور ماه با حضور اکثریت اعضای واجد شرایط، مسئولان این تشکل و نماینده اتاق بازرگانی ایران در محل این اتاق برگزار شد.
مجمع عمومی سندیکای صنعت برق ایران برگزار شد/ انتخاب مهندس مقدسی به عنوان بازرس سندیکا
تاریخ : ۱۴۰۱/۰۶/۰۸

در این جلسه گزارش عملکرد، صورت‌های مالی منتهی به ۲۹ اسفند سال ۱۴۰۰، گزارش بازرس و بودجه سال ۱۴۰۱ ارائه و به تصویب رسید.‌ همچنین با رای اعضا روزنامه دنیای اقتصاد مجدداً به‌عنوان روزنامه رسمی سندیکا انتخاب شد.

در مجمع امروز  آقایان مهندسین شجاعی از شرکت الکتروکویر، ادیب آرا از شرکت داریان، محمدی از شرکت ایران ترانسفو، مقدسی از شرکت مبسان و سرکار خانم اربعه از شرکت تابش تابلو شرق برای انتخاب بازرس اعلام کاندیداتوری کردند. بعد از رای گیری و شمارش آرا آقای مهندس مقدسی با ۳۸ رای به عنوان بازرس اصلی و آقای دکتر محمدی با ۳۲ رای به عنوان بازرس علی‌البدل انتخاب شدند. 

شایان ذکر است در این مجمع با افزایش ۳۵ درصدی حق عضویت و ورودیه سندیکای صنعت برق ایران موافقت شد.همچنین توافق شد شرکت‌های عضو با کمک‌های بلاعوض سندیکا را در رفع کسری بودجه همراهی و همیاری کنند. 

در بخشی از جلسه مجمع آقای عرفانیان نماینده اتاق از کمک بلاعوض اتاق به سندیکا بابت کسب رتبه +A خبر داد. 

در پایان مراسم از آقای مهندس ناصح اولین رئیس سندیکای صنعت برق ایران و آقای مهندس برزی‌مهر دبیر سابق سندیکا به پاس تلاش‌ها و خدمت‌های خالصانه و دلسوزانه‌شان در مسیر رشد این تشکل تقدیر به عمل آمد. 

گفتنی است شرکت‌های سرمایه‌گذاری صنایع برق و آب صبا، پارس سوئیچ، اپیل، آریا ترانسفو و صنایع سنجش انرژی بهینه‌سازان توس از حامیان مالی مجمع سندیکا بودند. 

گزارش تصویری


امتیاز دهید :


ماهنامه ستبران

آرشیو

طراحی سایت از پارسیان مهر

© تمامی حقوق این وب سایت محفوظ و متعلق به سندیکای صنعت برق ایران است.