فراخوان کمک به سیل‌زدگان سیستان و بلوچستان

سندیکا در نظر دارد در راستای عمل به مسئولیت‌های اجتماعی خود به منظور کمک به هموطنان عزیزمان در سیستان و بلوچستان که بعد از وقوع سیل در این منطقه، در شرایط سختی به سر می‌برند، کمک‌های نقدی و غیرنقدی اعضای خود را جمع‌آوری کرده و در اختیار سیل‌زدگان قرار دهد.
فراخوان کمک به سیل‌زدگان سیستان و بلوچستان
تاریخ : ۱۴۰۲/۱۲/۲۰

سندیکای صنعت برق ایران در نظر دارد در راستای عمل به مسئولیت‌های اجتماعی خود به عنوان یکی از بزرگترین تشکل‌های اقتصادی کشور با نرخ بالای مشارکت شرکت‌های عضو و همچنین به منظور کمک به هموطنان عزیزمان در سیستان و بلوچستان که بعد از وقوع سیل در این منطقه، در شرایط سختی به سر می‌برند، کمک‌های نقدی و غیرنقدی اعضای خود را جمع‌آوری کرده و در اختیار سیل‌زدگان قرار دهد. 

از این رو خواهشمند است در صورت تمایل به مشارکت در این اقدام انسان‌دوستانه و خیرخواهانه، آمادگی خود را برای تهیه اقلام و کالاهای مورد نیاز منطقه سیل‌زده سیستان و بلوچستان، به سندیکا اعلام فرمایید تا طی هماهنگی با شرکت توزیع استان مذکور، به منطقه سیل‌زده ارسال شود. همچنین بعد از اعلام آمادگی برای کمک‌های نقدی، شماره حساب مورد نظر از آن استان دریافت و در اختیار متقاضیان و خیرین قرار خواهد گرفت. جهت کسب اطلاعات بیشتر و هماهنگی با واحد روابط عمومی سندیکا به شماره 66570930 داخلی 141 و یا شماره همراه 09395623134 (سرکار خانم میرحسینی) تماس حاصل فرمایید. 


امتیاز دهید :


ماهنامه ستبران

آرشیو

طراحی سایت از پارسیان مهر

© تمامی حقوق این وب سایت محفوظ و متعلق به سندیکای صنعت برق ایران است.