فراخوان پیش ثبت نام نمایشگاه جانبی بیست و هشتمین کنفرانس شبکه‌های توزیع نیروی برق-زنجان

بیست و هشتمین کنفرانس بین‌المللی شبکه‌های توزیع نیروی برق طی روزهای 5 الی 6 اردیبهشت ماه سال 1403 برگزار می‌شود.
فراخوان پیش ثبت نام نمایشگاه جانبی بیست و هشتمین کنفرانس شبکه‌های توزیع نیروی برق-زنجان
تاریخ : ۱۴۰۲/۱۱/۱۸

نمایشگاه جانبی بیست و هشتمین کنفرانس بین المللی شبکه‌های توزیع نیروی برق طی روزهای 5 الی 6 اردیبهشت ماه سال 1403 با همکاری و حمایت وزارت نیرو، شرکت توانیر، شرکت توزیع نیروی برق استان زنجان، انجمن مهندسین برق و الکترونیک ایران، سندیکای صنعت برق ایران و سازمان‌ها و نهادهای ذیربط با حضور مدیران ارشد و صنعتگران در دانشگاه زنجان برگزار می‌گردد.

سندیکای صنعت برق ایران به منظور احیای بسترهای مناسب برای معرفی ظرفیت‌های شرکت‌های عضو از طریق نمایشگاه‌های تخصصی و ایجاد فرصت‌های جدید کسب و کار برای شرکت‌های فعال صنعت برق به ویژه در حوزه توزیع، مسئولیت برگزاری این نمایشگاه را عهده‌دار شده و اقدامات لازم را برای تسهیل حضور اعضا در نمایشگاه جانبی این کنفرانس به عمل آورده است. 

از این رو با توجه به موارد فوق از اعضای محترم دعوت می‌گردد درصورت علاقمندی به حضور در نمایشگاه جانبی بیست و هشتمین کنفرانس مذکور، مراتب را با تکمیل فرم مربوطه و ارسال برای دبیرخانه سندیکا اعلام و یا برای کسب اطلاعات بیشتر با شماره تلفن 3-66570930 داخلی‌های 112-113 تماس حاصل فرمایند.

بدیهی است تکمیل و ارسال فرم زیر تعهدی برای شرکت متقاضی ایجاد نمی‌کند و صرفا به منظور برآورد اولیه میزان تقاضای اعضای محترم برای حضور در این رویداد است. هماهنگی‌های بعدی برای انجام ثبت‌نام پس از تعیین دقیق محل برگزاری و هزینه‌‍‌های مربوطه توسط واحد اجرایی سندیکا انجام خواهد گرفت. 

فرم پیوست                                                           


امتیاز دهید :


ماهنامه ستبران

آرشیو

طراحی سایت از پارسیان مهر

© تمامی حقوق این وب سایت محفوظ و متعلق به سندیکای صنعت برق ایران است.