عدم حضور سازندگان دکل‌های فلزی در مناقصات ادامه دارد

جلسه هیات رئیسه کمیته تخصصی سازندگان دکل‌های فلزی چهاردهم اسفند ماه سال جاری به صورت حضوری در محل سندیکای صنعت برق ایران برگزار و مقرر شد که عدم حضور اعضای این کمیته در مناقصات شرکت‌های برق منطقه‌ای تا اردیبهشت ماه 1403 همچنان استمرار یابد.
عدم حضور سازندگان دکل‌های فلزی در مناقصات ادامه دارد
تاریخ : ۱۴۰۲/۱۲/۲۳

همچنین انجام پیگیری‌ها و مکاتبات لازم به منظور ایجاد "امکان تهاتر مطالبات اعضا از شرکت‌های برق منطقه‌ای یا توزیع نیروی برق با بدهی‌های مالیاتی آنها" و همچنین فراهم کردن شرایط و امکان تهاتر اوراق خزانه با بدهی‌های دولتی مانند مالیات و تامین اجتماعی و... از دیگر مصوبات این جلسه بود.

یکی دیگر از موضوعاتی که در نشست هیات رئیسه کمیته تخصصی سازندگان دکل فلزی به آن پرداخته شد، استفاده و تامین نبشی‌های با استاندارد ST52 بود. در همین راستا گزارشی از سوی رئیس کمیته ارائه و تاکید شد که با توجه به پیگیری‌های صورت گرفته با شرکت ذوب آهن اصفهان به منظور معرفی انواع سایز نبشی و میزان آن مقرر شده که جلسه فنی مشترکی با حضور نمایندگان فنی و متخصص سازندگان دکل فلزی سندیکا و تیم فنی این شرکت در نیمه دوم فروردین ماه سال 1403 برگزار شود.

پیرو مکاتبه مذکور، نامه لازم به منظور برگزاری جلسه فنی مشترک در محل کارخانه ذوب آهن اصفهان صورت پذیرد و در صورت صلاحدید از نمایندگان توانیر نیز دعوت به عمل آید. 

در خصوص یکسان‌سازی مناقصات دکل‌های بتنی و فلزی هم مقرر شد نمایندگان هیات رئیسه کمیته سازندگان دکل فلزی "به منظور بررسی استانداردها و موضوعات فنی تفاوت در استفاده و اتصالات دکل‌های فلزی و بتنی"در جلسه هیات رئیسه کمیته مهندسی مشاور حضور یافته و در زمینه یکسان‌سازی شرایط مناقصات برج¬های تک پایه فلزی و بتنی به توافق برسند.

در نهایت هم پیشنهاد شد آقای مهندس فرزبد به عنوان نماینده فنی کمیته سازندگان دکل فلزی در جلسه مذکور حضور یافته و نامه مدیرکل دفتر فنی و نظارت توانیر به همراه استانداردهای مربوطه جهت بررسی و تکمیل مستندات برای کمیته مهندسی مشاور ارسال شود.


امتیاز دهید :


ماهنامه ستبران

آرشیو

طراحی سایت از پارسیان مهر

© تمامی حقوق این وب سایت محفوظ و متعلق به سندیکای صنعت برق ایران است.