راهکارهای نوزده گانه شعبه اصفهان سندیکا برای رونق تولید

نشست شورای گفتگوی صنعت برق اصفهان با حضور جمع کثیری از اعضای سندیکای صنعت برق – شعبه اصفهان، مدیران دولتی استان، رؤسای دفاتر نمایندگان مردم در مجلس شورای اسلامی و مسؤولان اتاق بازرگانی، به میزبانی شرکت برق منطقه‌ای اصفهان برگزار شد.
راهکارهای نوزده گانه شعبه اصفهان سندیکا برای رونق تولید
تاریخ : ۱۳۹۸/۰۴/۰۲نشست شورای گفتگوی صنعت برق اصفهان با حضور جمع کثیری از اعضای سندیکای صنعت برق – شعبه اصفهان، مدیران دولتی استان، رؤسای دفاتر نمایندگان مردم در مجلس شورای اسلامی و مسؤولان اتاق بازرگانی، به میزبانی شرکت برق منطقه‌ای اصفهان برگزار شد.


ایجاد شوراهای تخصصی برق، با تمرکز بر رونق تولید در این صنعت زیرساختی یکی از مهمترین محورهای مطروحه در این نشست بود. در همین راستا رییس هیات مدیره سندیکای برق شعبه اصفهان ضمن اشاره به فعالیت‌های این تشکل در طول سال‌های 96 و97، بر لزوم بهره گیری از ظرفیت تشکل‌ها و تعامل فعال از طریق مکاتبه و مشارکت تاکید کرد.

مهدی مسائلی، دبیر سندیکای برق شعبه اصفهان هم علاوه بر ارائه گزارشی اجمالی از فعالیت‌ها و اقدامات صورت گرفته در شعبه اصفهان سندیکا، راهکارهای پیشنهادی این تشکل به منظور تحقق رونق تولید در صنعت برق را عنوان کرده و خواستار بررسی و پیاده‌سازی آنها شد.

در ادامه این نشست مدیران شرکت‌های عضو سندیکای برق شعبه اصفهان نظرات و درخواست‌های خود را در خصوص چالش‌هایی مانند مطالبات، مباحث مالیاتی، قراردادهای یکطرفه و منعقده در شرکت‌های کارفرمایی، تغییر نرخ ارز و ریسک‌های موجود برای عقد قراردادها و همچنین موضوع بیمه و نگرش سازمان تأمین اجتماعی عنوان کرده و خواستار پیگیری این موضوعات از سوی شورای گفتگو شدند..

در همین راستا نمایندگان اتاق بازرگانی هم ضمن تاکید بر این نکته که این نهاد با حساسیت و مسؤولیت بیشتر به سندیکای صنعت برق توجه کرده، خاطرنشان کردند که اتاق تلاش می‌کند فضای مناسب‌تری را برای هم‌افزایی فعالان کسب و کار در شهر اصفهان فراهم کند.

در این جلسه همچنین مقرر شد که عضویت فعالان سندیکای صنعت برق اصفهان در اتاق بازرگانی استان بازنگری شده و زمینه‌های لازم برای حمایت اثرگذارتر از تولیدکنندگان بومی فراهم شود. همچنین تاکید شد که عضویت سندیکای صنعت برق در شورای فنی استانداری جهت تعامل و همکاری بیشتر در خصوص تدوین تفاهم‌نامه و عقد قراردادهای برون مرزی بیش از پیش جدی گرفته شود.امتیاز دهید :


ماهنامه ستبران

آرشیو

طراحی سایت از پارسیان مهر

© تمامی حقوق این وب سایت محفوظ و متعلق به سندیکای صنعت برق ایران است.