تقدیر از مقاله شرکت کابل ابهر در المپیک علمی و فنی صنعت کابل

مقاله شرکت کابل ابهر که در خصوص بررسی و تحلیل اثر دما بر کیفیت آزمون تخلیه جزئی تدوین شده بود، در دهمین دوره کنفرانس Jicable که از سال 1982 هر چهار سال یک‌بار در شهر ورسای با حضور پیشکسوتان مطرح بین‌المللی برگزار می شود، مورد تقدیر قرار گرفت.
تقدیر از مقاله شرکت کابل ابهر در المپیک علمی و فنی صنعت کابل
تاریخ : ۱۳۹۸/۰۴/۱۹مقاله شرکت کابل ابهر که در خصوص بررسی و تحلیل اثر دما بر کیفیت آزمون تخلیه جزئی تدوین شده بود، در دهمین دوره کنفرانس
Jicable که از سال 1982 هر چهار سال یک‌بار در شهر ورسای با حضور پیشکسوتان مطرح بین‌المللی برگزار می شود، مورد تقدیر قرار گرفت.

این کنفرانس که امسال با عنوان19 Jicable برگزار شد، یکی از بزرگترین گردهمایی‌های علمی در زمینه تحقیق و توسعه، ساخت، نصب، بهره‌برداری و عیب‌یابی کابل‌های قدرت از گروه ولتاژی فشارضعیف تا فوق فشارقوی و تکنولوژی‌های نوینِ وابسته به این صنعت محسوب می شود، مورد تقدیر قرار گرفت.

در این کنفرانس که از دوم تا ششم تیرماه سال جاری در ورسای کشور فرانسه برگزار شد، مقاله شرکت کابل ابهر به‌عنوان تنها شرکت ایرانی در این کنفرانس پذیرفته شد و مورد   تقدیر داوران و حضار قرار گرفت. این مقاله علمی-کاربردی حاصل فعالیت‌های مطالعاتی و تحقیقاتی واحد کیفی شرکت کابل ابهر در سال 97 بود که نتایج عملی آن نقش ارزنده‌ای در ارتقاء کیفیتِ کابل‌های فشارقوی و فوق فشارقوی در صنعت کابلسازی ایفا کرده است.

در این دوره از مجموع 2000 مقاله ارسالی به دبیرخانه کنفرانس، حدود 300 مقاله برگزیده از 40 کشور ارائه شد. داوارن ممیزی‌کننده مقالات از فعالان مجامع مطرح بین المللی همچون Cigre ،IEC ، AEIT و CIRED بوده و از این رو مقالات برگزیده از دیدگاه علمی و فنی جزو مقالات تراز اول بین المللی محسوب می‌شوند. 

موضوعات اصلی این دوره، شامل سیستم‌های کابلی فشارقوی AC وDC ، مسائل زیست-محیطی شبکه‌های کابلی، تکنیک‌های نوین عیب یابی، آزمون‌های تشخیصی الکتریکی و غیرالکتریکی، نگهداری و پایش سیستم‌های کابلی و مواد عایقی نوین در صنعت کابل‌سازی بود.امتیاز دهید :


ماهنامه ستبران

آرشیو

طراحی سایت از پارسیان مهر

© تمامی حقوق این وب سایت محفوظ و متعلق به سندیکای صنعت برق ایران است.