تسهیلات ویژه اعضا برای حضور در اولین کنفرانس بین‌المللی انرژی‌های تجدیدپذیر و تولیدپراکنده ایران

هفتمین کنفرانس ملی و اولین کنفرانس بین‌المللی انرژی‌های تجدیدپذیر و تولیدپراکنده ایران با حضور پژوهشگران و شرکت‌های خارجی روزهای 21 و 22 خرداد ماه در دانشکده مهندسی مکانیک و انرژی دانشگاه شهید بهشتی برگزار می‌شود.
تسهیلات ویژه اعضا برای حضور در اولین کنفرانس بین‌المللی انرژی‌های تجدیدپذیر و تولیدپراکنده ایران
تاریخ : ۱۳۹۸/۰۱/۲۶


هفتمین کنفرانس ملی و اولین کنفرانس بین‌­المللی انرژی­های تجدیدپذیر و تولیدپراکنده ایران با حضور پژوهشگران و شرکت‌­های خارجی روزهای 21 و 22 خرداد ماه در دانشکده مهندسی مکانیک و انرژی دانشگاه شهید بهشتی برگزار می‌­شود.

این کنفرانس علاوه بر ارائه مقاله­‌های علمی برگزیده، ارائه جدیدترین یافته‌­های علمی اندیشمندان و سخنرانی پژوهشگران بین­‌المللی، تشکیل میزگردهای تخصصی با حضور مسئولین و متخصصان، مسابقه ایده‌­های برتر، برگزاری کارگاه­های آموزشی را در دستور کار خود دارد.

از آنجاییکه این کنفرانس فرصت مغتنمی برای معرفی توانمندی­های شرکت‌های عضو به شمار می‌رود،
از شرکت‌­های عضو کمیته تخصصی انرژی­‌های تجدیدپذیر سندیکا دعوت می­‌شود با توجه به محدودیت زمانی تا تاریخ برگزاری نمایشگاه و محدودیت فضای در نظر گرفته شده، در صورت تمایل به مشارکت در این رویداد تخصصی فرم مربوطه را تکمیل و به دبیرخانه سندیکا به شماره فکس 66944967  ارسال فرمایند.

علاقمندان برای کسب اطلاعات بیشتر به سایت نمایشگاه به آدرس www.icredg2019.ir مراجعه و یا با ستاد برگزاری نمایشگاه، (شرکت مرزگستران فناوری به شماره تلفن 73932713 و یا مهندس ابوفاضلی به شماره همراه 09363579001) تماس حاصل فرمائید.

(هزینه هرمترمربع غرفه در نمایشگاه‌‌ جانبی کنفرانس 300 هزار تومان است و اعضای سندیکا  از 20 درصد تخفیف ویژه برخوردار خواهند بود.) 

برای مشاهده و تکمیل فرم مربوطه اینجا کلیک کنید.


امتیاز دهید :


ماهنامه ستبران

آرشیو

طراحی سایت از پارسیان مهر

© تمامی حقوق این وب سایت محفوظ و متعلق به سندیکای صنعت برق ایران است.