در نشست مشترک هیات مدیره و روسای کمیته‌ها کلید خورد؛

پیاده‌‎سازی ساختار جدید کمیته‌ها و کمیسیون‌های سندیکا

نشست مشترک هیات مدیره سندیکای صنعت برق ایران با روسای کمیته‌ها به منظور بررسی ساختار جدید کمیته‌های سندیکا، نوزدهم دی ماه سال جاری برگزار شد.
پیاده‌‎سازی ساختار جدید کمیته‌ها و کمیسیون‌های سندیکا
تاریخ : ۱۴۰۰/۱۰/۲۰

نشست مشترک هیات مدیره سندیکای صنعت برق ایران با روسای کمیته‌ها به منظور بررسی ساختار جدید کمیته‌های سندیکا، نوزدهم دی ماه سال جاری برگزار شد. 
در ابتدای این جلسه پیام باقری، رئیس هیات مدیره سندیکا با اشاره به اینکه ساماندهی کمیته‌ها یکی از اولویت‌های هیات مدیره دوره هشتم است، اظهار داشت: به دنبال خواسته بسیاری از اعضای سندیکا مبنی بر فعال‌سازی و ارتقای بهره ‎وری کمیته‌ها که در تصمیم

‎گیری‌ها و تصمیم‎سازی‎های سندیکا اهمیت زیادی دارند، ساماندهی کمیته‌ها در دستور کار قرار گرفته و به همین منظور با تشکیل کارگروهی در هیات مدیره، این موضوع بررسی و جلساتی در این خصوص برگزار شد. 
وی ادامه داد: هدف از بازنگری در ساختار کمیته‎های سندیکا، افزایش مشارکت اعضا در فرایند تصمیم‌گیری است، لذا طرحی که برای ساختار جدید کمیته‌ها تهیه و تدوین شده، بیش از اینکه در پی تغییر ماهوی کمیته‎‌ها باشد، به دنبال بهره‎وری و چابک‎سازی آنهاست تا نسبت به گذشته فعال‎تر باشند. 
در ادامه جلسه دبیر سندیکا تحلیلی از وضع موجود و ساختار جدید کمیته‌ها را که به تصویب هیات مدیره رسیده است، ارائه داد. در این گزارش به بررسی و عارضه‌یابی وضع موجود کمیته‌های عمومی و تخصصی، ساختار درنظر گرفته شده برای کمیسیون‌ها و کمیته ها و ماموریت‌های محوری تعیین شده برای هر یک از کمیسیون‌های عمومی و تخصصی سندیکا اشاره شد. نکات مهم درخصوص چگونگی تشکیل و اداره کمیسیون‌ها، کمیته‌ها و کارگروه‌ها شامل شرایط عضویت و ترکیب کمیته‌ها و کمیسیون‎‌ها، دوره فعالیت و همچنین برنامه، تقویم جلسات و گزارش‌دهی کمیته‌ها و کمیسیون‌های عمومی و تخصصی محور بعدی گزارشی بود که در این جلسه ارائه شد. 

در بخش بعدی جلسه روسای کمیته‎‌ها ضمن استقبال از عزم سندیکا برای ایجاد تغییر در ساختار کمیته‎‌‌ها، نقطه نظرات و پیشنهادات خود را در خصوص ساختار جدید ارائه شده مطرح کردند. رئیس هیات مدیره سندیکا پس از استماع پیشنهادات روسای کمیته‌ها اظهار کرد که این پیشنهادات در ساختار جدید تهیه شده اعمال خواهد شد. 
در پایان جلسه مقرر شد زمینه‌های لازم برای پیاده‎‌سازی ساختار جدید کمیته‌‎ها و کمیسیون‎‌های سندیکا فراهم شود.


امتیاز دهید :


ماهنامه ستبران

آرشیو

طراحی سایت از پارسیان مهر

© تمامی حقوق این وب سایت محفوظ و متعلق به سندیکای صنعت برق ایران است.