فراخوان چاپ کاتالوگ تخصصی صادراتی

سندیکا در نظر دارد کاتالوگ تخصصی اطلاعات شرکت‌های عضو سندیکا را که در حوزه صادرات فعالیت دارند، به زبان انگلیسی منتشر و در نمایشگاه اکسپو 2024 توزیع نماید.
فراخوان چاپ کاتالوگ تخصصی صادراتی
تاریخ : ۱۴۰۲/۱۱/۱۲

ششمین نمایشگاه توانمندی‌های صادراتی ایران IRANEXPO 2024 که مهمترین رویداد صادراتی کشور بشمار می‌آید، با مشارکت وزارت صمت و وزارت امور خارجه طی روزهای 8 الی 12 اردیبهشت ماه سال 1403 در مرکز نمایشگاه‌های بین‌المللی تهران برگزار می‌گردد. 

نمایشگاه پیش رو بعنوان دریچه و نماد صادرات ایران بنیان‌گذاری شده و پلتفرمی مهم برای همکاری‌های تجاری بین‌المللی است که حضور در آن فرصت بسیار مناسبی برای معرفی توانمندی‌های فعالان بخش خصوصی صنعت برق کشور است. از اینرو با عنایت به برنامه ریزی‌های صورت گرفته در خصوص حضور سندیکا صنعت برق ایران در این رویداد مهم، در نظر است کاتالوگ تخصصی اطلاعات شرکت‌های عضو که در حوزه صادرات فعالیت دارند، به زبان انگلیسی منتشر و در نمایشگاه توزیع شود. لذا از اعضای محترم دعوت می‌شود در صورت علاقمندی مراتب آمادگی خود را با تکمیل فرم مربوطه و ارسال برای دبیرخانه سندیکا اعلام فرمایند.

بدیهی است تکمیل و ارسال فرم زیر تعهدی برای شرکت متقاضی ایجاد نکرده و صرفا به منظور برآورد اولیه میزان تقاضای اعضای محترم برای چاپ کاتالوگ مذکور است. هماهنگی‌های بعدی برای انجام ثبت نام توسط واحد بین الملل سندیکا انجام خواهد گرفت.

فرم پیوست


امتیاز دهید :


ماهنامه ستبران

آرشیو

طراحی سایت از پارسیان مهر

© تمامی حقوق این وب سایت محفوظ و متعلق به سندیکای صنعت برق ایران است.