امضای تفاهم‌نامه همکاری بین سندیکای صنعت برق و اتاق مشترک ایران و عمان

تفاهم‌نامه همکاری بین سندیکای صنعت برق و اتاق مشترک ایران و عمان در پنجاه و هشتمین جلسه هیات مدیره سندیکا برای مدت دو سال به امضا رسید.
امضای تفاهم‌نامه همکاری بین سندیکای صنعت برق و اتاق مشترک ایران و عمان
تاریخ : ۱۴۰۲/۰۹/۰۶

هیات مدیره سندیکای صنعت برق ایران روز یکشنبه پنجم آذر در پنجاه و هشتمین جلسه خود، میزبان آقایان مهندسین صباغی زاده و شیرزادیان نایب رئیس و عضو هیات رئیسه اتاق مشترک بازرگانی ایران و عمان بود. 

نمایندگان  اتاق مشترک ایران و عمان در این جلسه به ارائه ظرفیت‌های عمان برای حضور شرکت‌های ایرانی در آن کشور اشاره کردند. تاکید شد که تحریم‌ها و محدودیت‌های نقل و انتقال پول در حوزه همکاری با کشور عمان وجود دارد اما افزایش تعامل میان سندیکا و اتاق مشترک و حضور اعضای سندیکا در آن اتاق، زمینه‌های همکاری را گسترش داده و فتح باب جدیدی از ارتباطات تجاری با عمان خواهد گشود. با راه‌اندازی صرافی بین ایران و عمان نیز بسیاری از مشکلات نقل و انتقال حل خواهد شد. 

تاکید شد که وزیر خارجه عمان بارها در جلسات ضمن اعلام نیازهای خود، برای همکاری با شرکت‌های ایرانی اعلام آمادگی کرده است لذا شناخت بازار عمان برای سندیکا و شرکت‌های عضو موثر واقع خواهد شد. همچنین عنوان شد که اتاق مشترک ایران و عمان 300 عضو دارد و حضور سندیکا و شناخت اتاق از ظرفیت‌های این تشکل، باعث تقویت ارتباط بین دو کشور در حوزه برق خواهد شد.

نمایندگان اتاق مشترک مذکور در این جلسه برای دعوت از اعضای سندیکا برای حضور در هیات‌های تجاری اعزامی به عمان و همچنین بازدید از توانمندی و ظرفیت شرکت‌های عضو سندیکا اعلام آمادگی کردند. 

در این جلسه با هدف همکاری و تعامل بین سندیکای صنعت برق ایران و اتاق مشترک بازرگانی ایران و عمان در حوزه توسعه صادرات، گسترش مناسبات تجاری، تسهیل سرمایه‌گذاری و صدور خدمات فنی و مهندسی در حوزه صنعت برق کشور در عمان، تفاهم‌نامه همکاری بین سندیکا و اتاق مذکور برای مدت 2 سال به امضای طرفین رسید.


امتیاز دهید :


ماهنامه ستبران

آرشیو

طراحی سایت از پارسیان مهر

© تمامی حقوق این وب سایت محفوظ و متعلق به سندیکای صنعت برق ایران است.