استعلام میانگین قیمت تجهیزات فهارس بهای رسته نیرو

سندیکا از شرکت‌های عضو درخواست کرده است قیمت تجهیزات مندرج در جداول پیوست در بازه زمانی سه‌ماهه چهارم 1400، سه ماه اول1401 و سه ماهه دوم 1401 در گروه خطوط هوایی، زمینی و پست انتقال و فوق توزیع را به دبیرخانه سندیکا ارسال فرمایند.
استعلام میانگین قیمت تجهیزات فهارس بهای رسته نیرو
تاریخ : ۱۴۰۱/۰۶/۲۰

همانطور که مستحضرید قیمت‌های مندرج در فهارس بها در استخراج شاخص‌های آحاد بهای سازمان برنامه و بودجه کشور و به تبع آن محاسبه و تخصیص تعدیل قراردادها به فعالان بخش خصوصی تاثیر بسزایی دارد. 

بر این اساس هماهنگی های صورت پذیرفته فیمابین سندیکا و دبیرخانه فهارس بهای انتقال و فوق توزیع نیروی برق شرکت توانیر، مقرر شده است قیمت‌های اعلام شده از سوی سندیکا پس از تحلیل کارشناسی اطلاعات دریافتی از شرکت‌های سازنده، پیمانکار، مشاور و بازرگانی عضو (به‌عنوان تامین‌کنندگان کالا و خدمات صنعت برق کشور) با وزنی معنادار در فهارس بها و شاخص های تعدیل منتشر شده از سوی سازمان برنامه و بودجه مدنظر قرار گیرد. 

لذا خواهشمند است دستور فرمائید قیمت تجهیزات مندرج در جدول پیوست در بازه زمانی سه‌ماهه چهارم 1400، سه ماه اول1401 و سه ماهه دوم 1401 در گروه خطوط هوایی، زمینی و پست انتقال و فوق توزیع را حداکثر تا تاریخ 1401/06/23 به دبیرخانه سندیکا ارسال فرمایند.

جدول پیوست


امتیاز دهید :


ماهنامه ستبران

آرشیو

طراحی سایت از پارسیان مهر

© تمامی حقوق این وب سایت محفوظ و متعلق به سندیکای صنعت برق ایران است.