فراخوان ثبت‌نام در دوازدهمین نمايشگاه بين‌المللی انرژی‌های تجديدپذير، بهره‌وری و صرفه‌جویی انرژی

دوازدهمین نمايشگاه بين‌المللی انرژی‌های تجديدپذير، بهره‌وری و صرفه‌جویی انرژی روزهای 21 الی 24 شهریورماه سال جاری در محل دائمی نمـایشگاه‌های بین‌المللی تهران برگزار می‌شود.
فراخوان ثبت‌نام در دوازدهمین نمايشگاه بين‌المللی انرژی‌های تجديدپذير، بهره‌وری و صرفه‌جویی انرژی
تاریخ : ۱۴۰۱/۰۵/۱۱

دوازدهمین نمايشگاه بين‌المللی انرژی‌های تجديدپذير، بهره‌وری و صرفه‌جویی انرژی به عنوان مهمترین رویداد تخصصی انرژی‌های تجدیدپذیر کشور روزهای 21 الی24 شهریورماه سال جاری به همت وزارت نیرو و سازمان انرژی‌های تجدیدپذیر و بهره‌وری انرژی برق (ساتبا) با همکاری سندیکای صنعت برق و تشکل‌های مرتبط، در محل دائمی نمـایشگاه‌های بین‌المللی تهران برگزار می‌شود.

برگزاری نمایشگاه مذکور  با دوسال تعویق به دلیل کرونا، استقبال صنایع مختلف در حوزه‌های انرژی‌های تجدیدپذیر و بهره‌وری انرژی را به همراه داشته و بستری مناسب جهت استفاده از ظرفیت‌های موجود در کشور، تعامل بین تصمیم‌گیران و دست اندرکاران و فعالان این حوزه و آوردگاهی برای ارائه آخرین فناوری‌ها و پیشرفت‌های این حوزه است. 

از شرکت‌های محترم عضو دعوت می‌شود جهت ثبت نام در نمایشگاه به آدرس سایت  www.energysaving.ir مراجعه یا برای کسب اطلاعات بیشتر با شماره تلفن 42917112 -021 تماس حاصل فرمایند.


امتیاز دهید :


ماهنامه ستبران

آرشیو

طراحی سایت از پارسیان مهر

© تمامی حقوق این وب سایت محفوظ و متعلق به سندیکای صنعت برق ایران است.