تشریح جزئیات امکان استقرار شرکت‌های دانش‌بنیان در واحدهای مسکونی

رئیس مرکز شرکت‌ها و موسسه‌های دانش‌بنیان معاونت علمی و فناوری رییس جمهور جزئیات استقرار شرکت‌های دانش بنیان در واحد های مسکونی را تشریح کرد.
تشریح جزئیات امکان استقرار شرکت‌های دانش‌بنیان در واحدهای مسکونی
تاریخ : ۱۴۰۱/۰۵/۱۱
به گزارش روابط عمومی سندیکای صنعت برق ایران به نقل از خبرگزاری صدا و سیما؛ اسدی‌فر گفت: امسال با تصویب قانون جهش تولید تسهیلات جدیدی برای حمایت از شرکت‌های دانش‌بنیان فراهم شده است.
وی تاکید کرد: یکی از سرفصل‌های جدید برای حمایت، امکان استقرار دفتر شرکت‌های دانش‌بنیان در ساختمان‌های با کاربری مسکونی است.
رئیس مرکز شرکت‌ها و موسسه‌های دانش‌بنیان معاونت علمی و فناوری رییس جمهور گفت: قبلا این امکان با تفاهم نامه‌ای که با شهرداری تهران وجود داشت فقط در شهر تهران فراهم بود اما اکنون این امکان در سراسر کشور فراهم شده است و شرکت‌ها می‌توانند، به شرطی که معارض نداشته باشد، دفتر خودشان را در ساختمان‌هایی با کاربری مسکونی مستقر کنند.
آقای اسدی‌فر تصریح کرد: برای استفاده از این امکان کافی است شرکت‌ها به پرونده خود در سامانه شرکت‌های دانش‌بنیان به آدرس اینترنتی  reg.daneshbonyan.ir مراجعه و دراین پایگاه ساختمان، شهر و شهرداری مورد نظر را معرفی کنند.

وی افزود: پس از ثبت نام معرفی نامه‌ای از طریق معاونت علمی برای آن‌ها صادر و به شهرداری مربوط ارسال می‌شود و از این طریق شرکت‌های دانش‌بنیان می توانند از امکان استقرار شرکت در کاربری مسکونی استفاده کنند.

رئیس مرکز شرکت‌ها و موسسه‌های دانش‌بنیان معاونت علمی و فناوری رییس جمهور گفت: ابلاغ‌های لازم هم از طرف وزیر کشور و معاون علمی و فناوری رییس جمهور به همه شهرداری‌های کشور ارسال و اطلاع‌رسانی لازم انجام شده است و از همین امروز این امکان قابل پیگیری است.
امتیاز دهید :


ماهنامه ستبران

آرشیو

طراحی سایت از پارسیان مهر

© تمامی حقوق این وب سایت محفوظ و متعلق به سندیکای صنعت برق ایران است.