کارگاه آموزشی آشنایی با نحوه اجرای بخشنامه جبران نرخ ارز

کارگاه آموزشی آشنایی با نحوه اجرای بخشنامه جبران نرخ ارز که بیستم خرداد سال جاری توسط سازمان برنامه و بودجه ابلاغ شده بود، صبح امروز (دوشنبه، 11 آذرماه) به همت سندیکای صنعت برق ایران در محل خانه تشکل‌های اتاق تهران برگزار شد.
کارگاه آموزشی آشنایی با نحوه اجرای بخشنامه جبران نرخ ارز
تاریخ : ۱۳۹۸/۰۹/۱۱

کارگاه آموزشی آشنایی با نحوه اجرای بخشنامه جبران نرخ ارز که بیستم خرداد سال جاری توسط سازمان برنامه و بودجه ابلاغ شده بود، صبح امروز (دوشنبه، 11 آذرماه) به همت سندیکای صنعت برق ایران در محل خانه تشکل‌های اتاق تهران برگزار شد. در این جلسه علاوه بر شرکت‌های عضو سندیکا، نمایندگانی از پیمانکاران، مشاوران، فعالان بخش ساختمان، مکانیک، نفت و آب حضور داشتند.

در این جلسه ضمن معرفی و آموزش استفاده از بخشنامه جبران نرخ ارز، در رابطه با اصلاحات مورد نیاز این بخشنامه برای سال 99 و همچنین توجه ویژه به بخش خصوصی در رابطه با اطلاعات ارسالی به سازمان برنامه، که در تولید و ارائه شاخص‌های قطعی تعدیل موثر هستند، تاکید شد. 

 

تشریح منحنی‌های گوناگون تغییرات شاخص‌های مختلف فهرست بهای تاسیسات صنعت برق، بخش دیگر این کارگاه آموزشی بود و مقرر شد که شرکت‌هایی که دارای مشکلاتی با دستگاه‌های اجرایی مبنی بر اجرای صحیح بخشنامه جبرانی ارز هستند، مراتب را به دبیرخانه سندیکا منعکس کنند. 

 

استقبال فعالان صنعت برق و سایر صنایع از این کارگاه آموزشی نشان داد که برنامه‌ریزی و آموزش در ارتقای اعضای سندیکا و بخش خصوصی موثر بوده و لازم است ضمن استمرار این جلسات، آیتم‌های اجرایی نیز از طریق نهادهای بالادستی تا حصول نتیجه پیگیری موکد شود.  

 

شایان ذکر است که این جلسه برای فعالان صنعت برق در رسته توزیع به دلیل عدم ابلاغ بخشنامه جبران نرخ ارز شرکت‌های توزیع و ضریب K از طرف شرکت توانیر، هیچگونه پاسخی نداشت. 


امتیاز دهید :


ماهنامه ستبران

آرشیو

طراحی سایت از پارسیان مهر

© تمامی حقوق این وب سایت محفوظ و متعلق به سندیکای صنعت برق ایران است.