آمادگی سندیکا برای جمع‌آوری و ارسال کمک‌های شرکت‌های عضو به مناطق سیل‌زده

سندیکای صنعت برق ایران آمادگی خود را برای جمع‌آوری و ارسال کمک‌های شرکت‌های عضو به مناطق سیل‌زده اعلام کرد.
آمادگی سندیکا برای جمع‌آوری و ارسال کمک‌های شرکت‌های عضو به مناطق سیل‌زده
تاریخ : ۱۳۹۸/۰۱/۲۴سندیکای صنعت برق ایران آمادگی خود را برای جمع‌آوری و ارسال کمک‌های شرکت‌های عضو به مناطق سیل‌زده اعلام کرد.

در ابتدای نامه آمده است؛ متاسفانه وقوع سیل در برخی از استان‌های کشور، موجب جان باختن شماری از هم‌میهنان عزیز و وارد آمدن خسارات گسترده به ساکنین مناطق سیل زده شده است. امروز که ایران عزیزمان گرفتار سیلی ویرانگر شده و متاسفانه ساکنین این مناطق، از ملزومات اولیه زندگی برخوردار نیستند، همراهی و انسجام بخش‌ های مختلف دولتی و خصوصی پیش‌نیازی برای بهبود شرایط حاکم بر استان‌های سیل‌زده است.

در ادامه تاکید شده است؛ سندیکای صنعت برق ایران به نمایندگی از بخش خصوصی صنعت برق کشور در راستای ایفای مسئولیت اجتماعی خود و کاهش آلام هموطنان عزیز آسیب دیده، آمادگی دارد همچون تجارب گذشته در زلزله‌های سال‌ 1391 آذربایجان و سال 1396 کرمانشاه، نسبت به جمع‌آوری کالا و اقلام مورد نیاز آسیبدیدگان با حمایت اعضای خیر و نیکوکار خود و توزیع آن در مناطق آسیب دیده اقدام کند.

این نامه می‌افزاید؛ چنانچه شرکت‌های عضو سندیکا علاقمند به مشارکت در این اقدام ملی و خداپسندانه باشند، دبیرخانه سندیکا آمادگی خود را برای جمع‌آوری کالاها و اقلامی همچون پتو، البسه، فرش، موکت، موادشوینده، موادغذایی کنسروی و لوازم بهداشتی (به‌ویژه برای کودکان از جمله شیر خشک و پوشک) و داروهای مازاد دارای تاریخ مصرف را به منظور ارسال به مناطق سیل زده اعلام می‌دارد .

در پایان اعام شده است که آن‌دسته از شرکت‌های عضو که آمادگی دارند بخشی از تجهیزات و ظرفیت‌های مهندسی یا پیمانکاری خود را در بازسازی زیرساخت‌های مناطق سیل‌زده بکار گیرند، مراتب را به سندیکا اعلام فرمایند. به این منظور و برای هماهنگی با دبیرخانه سندیکا با شماره تلفن 3-66570930 (داخلی 111 خانم باقرپور) تماس حاصل فرمایید.امتیاز دهید :


ماهنامه ستبران

آرشیو

طراحی سایت از پارسیان مهر

© تمامی حقوق این وب سایت محفوظ و متعلق به سندیکای صنعت برق ایران است.