خدمات بیمه درمان تکمیلی و عمر و حادثه گروهی ویژه اعضای سندیکا (97-98)

سندیکا طی سنوات اخیر با هماهنگی شرکت‌های معتبر بیمه‌ای کشور، خدمات بیمه درمان تکمیلی و عمر و حادثه گروهی را برای کارکنان محترم شرکتهای عضو فراهم نموده است.

در این راستا امسال نیز با بهره‌گیری از تجارب سال‌های گذشته برای انتخاب شرکت بیمه گر برای قرارداد سال 97-98، نرخ و شرایط پیشنهادی شرکت‌های معتبر بیمه‌ای با بررسی مبانی دقیق تعرفه‌های پرداخت خسارت و جایگاه شرکت‌های بیمه از نظر شاخص ظرفیت نگهداری ریسک و توانگری مالی، مورد بررسی قرار گرفته که در نهایت بهترین نرخ و شرایط پیشنهادی مربوط به شرکت بیمه البرز بوده است.

شایان ذکر است قرارداد سال گذشته سندیکا نیز با شرکت بیمه البرز بوده و بر اساس نتایج حاصل از نظرسنجی انجام شده در خصوص میزان رضایتمندی اعضای محترم سندیکا از کیفیت خدمات ارائه شده، میزان رضایت از خدمات شرکت بیمه البرز 83 درصد و میزان رضایت از شرکت کارگزاری مربوطه هم 83 درصد بوده است.

به پیوست طرح‌های پیشنهادی شرکت بیمه البرز برای قرارداد جدید اعضای سندیکا با پوشش­ها و نرخ‌های مختلف ارسال می‌گردد و از اعضای محترم دعوت می‌شود در صورت علاقه مندی از بین سه طرح پیشنهادی، طرح مورد نظر خود را انتخاب و نامه درخواست بهره‌مندی از خدمات بیمه درمان تکمیلی و عمر و حادثه گروهی را تا روز دوشنبه مورخ 26/09/1397 به دبیرخانه سندیکا اعلام فرمایند.

با دبیرخانه سندیکا (خانم برادران ؛ 3-66570930 داخلی 100 و یا شماره واتس اپ 09024354102) و یا کارگزاری خانه‌گسترش‌بیمه به شماره تلفن‌های 7 و 88931105  تماس حاصل فرمایند. 

برای مشاهده و دریافت فایل جزئیات این قرارداد اینجا کلیک کنید. 

ماهنامه ستبران

آرشیو

طراحی سایت از پارسیان مهر

© تمامی حقوق این وب سایت محفوظ و متعلق به سندیکای صنعت برق ایران است.