خبرنامه برق کشورهای هم‌جوار ؛ دی ماه 1400

دفتر برنامه‌ریزی و اقتصاد کلان برق و انرژی وزارت نیرو، 237 اُمین شماره خبرنامه برق کشورهای هم‌جوار را 19 دی ماه 1400 منتشر کرده است.

۱۴۰۰/۱۰/۲۵

برق ایران و روسیه هم‌فاز می‌شود

اتصال شبکه برق ایران و روسیه در قالب کریدور انرژی شمال کشور از 2 مسیر پیگیری می‌شود و مطابق پیش‌بینی‌ها عملیات اجرایی این پروژه از اردیبهشت 1401 آغاز خواهد شد.

۱۴۰۰/۱۰/۱۵

چهلمین شماره ماهنامه شبکه انتقال برق منتشر شد

چهلمین شماره ماهنامه شبکه انتقال برق توسط دفتر برنامه‌ریزی توسعه شبکه انتقال، معاونت برنامه‌ریزی و امور اقتصادی توانیر منتشر شد.

۱۴۰۰/۱۰/۱۳

خبرنامه برق کشورهای هم‌جوار ؛ دی ماه 1400

دفتر برنامه‌ریزی و اقتصاد کلان برق و انرژی وزارت نیرو، 236 اُمین شماره خبرنامه برق کشورهای هم‌جوار را دی ماه 1400 منتشر کرده است.

۱۴۰۰/۱۰/۱۱

فراخوان هفتمین نمایشگاه و کنفرانس برق عراق

هفتمین نمایشگاه و کنفرانس بین‌المللی برق و انرژی عراق- بغداد در تاریخ 17 الی 19 بهمن ماه سال جاری در محل نمایشگاه‎های بین‌المللی شهر بغداد برگزار خواهد شد.

۱۴۰۰/۱۰/۰۷

مدیرعامل شرکت توزیع نیروی برق تهران بزرگ معرفی شد

با حکم مدیرعامل شرکت مادرتخصصی توانیر"کامبیز ناظریان" به عنوان مدیرعامل و رئیس هیئت مدیره شرکت توزیع نیروی برق تهران بزرگ منصوب شد.

۱۴۰۰/۱۰/۰۷

تعیین نحوه محاسبه تعرفه برق مصرفی مشترکان

در جلسه هیئت دولت که بعدازظهر روز یکشنبه به ریاست رئیس جمهور برگزار شد، اعضای دولت به استناد قانون هدفمند کردن یارانه‌ها و در اجرای حکم مندرج در بند (ی) تبصره (..

۱۴۰۰/۱۰/۰۶

خبرنامه برق کشورهای هم‌جوار ؛ آذر ماه 1400

دفتر برنامه‌ریزی و اقتصاد کلان برق و انرژی وزارت نیرو، 235 اُمین شماره خبرنامه برق کشورهای هم‌جوار را آذر ماه 1400 منتشر کرده است.

۱۴۰۰/۱۰/۰۶

افتتاح آزمایشگاه آزمون‌های عملکردی شیرهای کنترلی

آزمایشگاه‌ آزمون‌های عملکردی شیرهای کنترلی، با حضور رئیس پژوهشگاه نیرو و مدیرعامل شرکت مادر تخصصی تولید نیروی برق حرارتی در محل پژوهشگاه نیرو افتتاح شد.

۱۴۰۰/۱۰/۰۵

فراخوان نمایشگاه مجازی نهمین کنفرانس منطقه‌ای توزیع (سیرد)

نمایشگاه جانبی کنفرانس منطقه‌ای توزیع 28 و 29 دی‌ماه سال جاری به صورت مجازی با حضور شرکت های توزیع نیروی برق و فعالان این حوزه برگزار می شود.

۱۴۰۰/۱۰/۰۲

شاخص‌های تعدیل سه ماهه اول و دوم سال 1400 ابلاغ شد

سازمان برنامه و بودجه کشور، بخشنامه شاخص‎های تعدیل مربوط به دوره‌های سه ماهه اول و دوم سال 1400 را به دستگاه‌های اجرایی، مهندسان مشاور و پیمانکاران ابلاغ کرد.

۱۴۰۰/۱۰/۰۱

واقعی‌ شدن قیمت برق کلید توسعه تجدیدپذیرها

یکی از عوامل کلیدی برای توسعه انرژی‌های تجدیدپذیر در یک کشور، قیمت حامل‌های انرژی شامل برق و گاز است. از همین رو در این یادداشت به اهمیت قیمت برق به عنوان پیش‌ن..

۱۴۰۰/۱۰/۰۱

الزام حمایت از دانش بنیان‌ها در صنعت برق

مدیرعامل شرکت مادر تخصصی ساتکاب در بازدید از جشنواره پژوهش و فناوری وزارت نیرو، حمایت از دانش بنیان‌ها و پشتیبانی از تجاری‌سازی محصولات آنها را از اصلی‌ترین سیا..

۱۴۰۰/۱۰/۰۱

وصول ۷ میلیارد دلاری بدهی برق و گاز عراق به ایران

طلب ۷ میلیارد دلاری ایران از عراق بابت صادرات گاز و برق به زودی وصول می‌شود.

۱۴۰۰/۰۹/۲۴

مدیرعامل توانیر در نشست تخصصی مدیران صنعت برق و انرژی خبر داد:

سه محور اصلی برنامه‌های توانیر در دولت سیزدهم

مدیرعامل توانیر با اشاره به اینکه برنامه‌های توانیر در دولت سیزدهم بر سه محور اصلی مدیریت مصرف و تقاضا، ساماندهی اقتصاد برق و توسعه زیرساخت‌های شبکه استوار خواه..

۱۴۰۰/۰۹/۲۳

ماهنامه ستبران

آرشیو

طراحی سایت از پارسیان مهر

© تمامی حقوق این وب سایت محفوظ و متعلق به سندیکای صنعت برق ایران است.