بررسی شمول پیمانکاران و شرکت‌های مهندسی مشاور به عنوان شرکت‌های تولیدی

با پیگیری‎های سندیکای صنعت برق ایران و در پی نامه‌ این تشکل به معاون هماهنگی و نظارت معاون اول رئیس‌جمهور، بررسی شمول پیمانکاران و شرکت‌های مهندسی مشاور صنعت برق به عنوان شرکت‌های تولیدی در دستور کار این معاونت قرار گرفت.

۱۳۹۹/۰۷/۰۲

مصائب عبور پیک برق سال آینده

دبیر سندیکای صنعت برق ایران گفت: کاهش سرمایه‌گذاری در طرح‌های توسعه‌ای صنعت برق، عملا تهدیدی جدی برای عبور صنعت برق از پیک مصرف سال‌های آینده خواهد بود.

۱۳۹۹/۰۷/۰۲

مشکلات صنعت برق روی میز کمیسیون انرژی مجلس

جلسه نمایندگان هیات مدیره سندیکای صنعت برق ایران، وزارت نیرو و شرکت توانیر با اعضای کمیته نیرو مجلس شورای اسلامی 30 شهریور سال جاری در محل کمیسیون انرژی مجلس برگزار شد.

۱۳۹۹/۰۶/۳۱

پروژه‌های صنعت برق متاثر از افزایش نرخ ارز

تبیانیان گفت: صددرصد پروژه‌های صنعت برق به صورت مستقیم و غیرمستقیم به نوسانات نرخ ارز و تبعات آن مرتبط هستند و عواقبی از جمله توقف اجرای پروژه‌ها را در پی دارد.

۱۳۹۹/۰۶/۳۰

بخش دیگری از مطالبات اعضای سندیکا پرداخت شد

مرحله دوم مطالبات شرکت‌های عضو سندیکای صنعت برق ایران درسال 99 پس از یک دوره پیگیری گسترده، پرداخت شد.

۱۳۹۹/۰۶/۲۶

تسهیل عضویت شرکت‌های دانش بنیان در سندیکا

هفتاد و پنجمین جلسه دوره هفتم هیات ‌مدیره سندیکای صنعت برق ایران، پانزدهم تیرماه سال جاری با حضور اعضای هیات مدیره و بازرسین سندیکا به صورت حضوری و برخط برگزار ..

۱۳۹۹/۰۵/۰۱

تحقق جهش تولید با اعتماد به بخش خصوصی امکان‌پذیر است

دبیر سندیکای صنعت برق گفت: متولیان صنعت برق باید به بخش خصوصی اعتماد کنند و تجهیزات مورد نیاز خودشان را به کمک این بخش تأمین کنند تا هم زمینه ای برای تحقق شعار..

۱۳۹۹/۰۴/۳۰

صنعت برق نمی‌تواند در برابر نوسانات اقتصادی مستحکم بماند

دبیر سندیکای صنعت برق استان اصفهان گفت: متأسفانه صنعت برق ایران در ایفای تعهد اصلی‌اش که پرداخت مطالبات است، بسیار بد عمل می‌کند و این صنعت نمی‌تواند در برابر ن..

۱۳۹۹/۰۴/۲۸

تامین موج سوم برق در جهان از طریق سامانه‌های خورشیدی خانگی/توسعه سامانه‌های خورشیدی، زیربنای صنعت و ..

نایب رئیس کمیته انرژی‌های تجدیدپذیر سندیکا می‌گوید: در ایران تاکنون حدود 45 مگاوات برابر 4 هزار سامانه خورشیدی کوچک‌مقیاس نصب‌شده که ظرفیت زیادی نیست. در بسیاری..

۱۳۹۹/۰۴/۲۸

وبینار آموزشی دعاوی تعلیق، فسخ و خاتمه پیمان ناشی از شیوع کرونا

دوره آموزشی «دعاوی تعلیق، فسخ و خاتمه پیمان ناشی از شیوع کرونا» یکم و دوم مرداد سال جاری، با تدریس مهندس حسین‌زاده به صورت وبینار برگزار می‌شود.

۱۳۹۹/۰۴/۲۵

با پیگیری‌های مستمر سندیکا، بخشی از مطالبات شرکت‌های عضو پرداخت شد

با پیگیری‌های مستمر سندیکای صنعت برق ایران و براساس مذاکرات و توافقات صورت گرفته با شرکت توانیر، بخشی از مطالبات تایید شده شرکت‌های عضو در دو مرحله پرداخت شد.

۱۳۹۹/۰۴/۲۵

بررسی تدوین نظام‌نامه حمایت از شرکت‌های دانش‌بنیان

جلسه مشترک سندیکای صنعت برق ایران، ساتکاب، معاونت علمی ریاست جمهوری، دانشگاه شهید بهشتی و برق منطقه‌ای تهران در خصوص تدوین نظام‌نامه حمایت از شرکت‌های دانش بنیا..

۱۳۹۹/۰۴/۲۳

بررسی ابعاد حضور شرکت‌های ایرانی در بازار برق ونزوئلا

پیرو اعلام وزارت نیرو در خصوص اعلام نیاز کشور ونزوئلا به پنل‌های خورشیدی، جلسه مشترکی با هماهنگی کمیته توسعه صادرات سندیکا با وزارت نیرو وکمیته انرژی‌های تجدید..

۱۳۹۹/۰۴/۲۲

توسعه مبتنی بر خوشه‌های صنعتی، راهکار خروج اقتصاد از وضعیت فعلی

علیرضا کلاهی صمدی، نایب رئیس کمیسیون صنعت و معدن اتاق تهران، نقدینگی را مهم‌ترین چالش فعلی صنعت ایران می‌داند و معتقد است با توسعه مبتنی بر خوشه‌های صنعتی می‌تو..

۱۳۹۹/۰۴/۲۱

وبینار آشنایی با روش‌های ورود به بازار سرمایه و عرضه سهام در فرابورس (رایگان)

دوره آموزشی «آشنایی با روش‌های ورود به بازار سرمایه و عرضه سهام در فرابورس» 30 تیر از ساعت 10 الی 12 به‌صورت رایگان برای اعضای سندیکا برگزار می‎شود.

۱۳۹۹/۰۴/۱۸

ماهنامه ستبران

آرشیو

طراحی سایت از پارسیان مهر

© تمامی حقوق این وب سایت محفوظ و متعلق به سندیکای صنعت برق ایران است.