بررسی شمول پیمانکاران و شرکت‌های مهندسی مشاور به عنوان شرکت‌های تولیدی

با پیگیری‎های سندیکای صنعت برق ایران و در پی نامه‌ این تشکل به معاون هماهنگی و نظارت معاون اول رئیس‌جمهور، بررسی شمول پیمانکاران و شرکت‌های مهندسی مشاور صنعت برق به عنوان شرکت‌های تولیدی در دستور کار این معاونت قرار گرفت.

۱۳۹۹/۰۷/۰۲

مصائب عبور پیک برق سال آینده

دبیر سندیکای صنعت برق ایران گفت: کاهش سرمایه‌گذاری در طرح‌های توسعه‌ای صنعت برق، عملا تهدیدی جدی برای عبور صنعت برق از پیک مصرف سال‌های آینده خواهد بود.

۱۳۹۹/۰۷/۰۲

مشکلات صنعت برق روی میز کمیسیون انرژی مجلس

جلسه نمایندگان هیات مدیره سندیکای صنعت برق ایران، وزارت نیرو و شرکت توانیر با اعضای کمیته نیرو مجلس شورای اسلامی 30 شهریور سال جاری در محل کمیسیون انرژی مجلس برگزار شد.

۱۳۹۹/۰۶/۳۱

پروژه‌های صنعت برق متاثر از افزایش نرخ ارز

تبیانیان گفت: صددرصد پروژه‌های صنعت برق به صورت مستقیم و غیرمستقیم به نوسانات نرخ ارز و تبعات آن مرتبط هستند و عواقبی از جمله توقف اجرای پروژه‌ها را در پی دارد.

۱۳۹۹/۰۶/۳۰

بخش دیگری از مطالبات اعضای سندیکا پرداخت شد

مرحله دوم مطالبات شرکت‌های عضو سندیکای صنعت برق ایران درسال 99 پس از یک دوره پیگیری گسترده، پرداخت شد.

۱۳۹۹/۰۶/۲۶

طوفان در اقتصاد/ راه واردات مواد مورد نیاز صنایع بخش خصوصی را هموار کنید

رئیس کمیته سازندگان سیم و کابل نوشت: نتیجه نهایی طوفان کامل اقتصادی، کاهش شدید درآمدهای ارزی و تلاش بانک مرکزی برای کاهش تقاضای ارزی در راستای جلوگیری از سقوط ب..

۱۳۹۹/۰۵/۱۹

در جلسه هیات مدیره مطرح شد؛ تاکید بر پیاده‌سازی قراردادهای تیپ برد ـ برد در صنعت برق

هفتاد و ششمین جلسه دوره هفتم هیات ‌مدیره سندیکای صنعت برق ایران، بیست و نهم تیرماه سال جاری با حضور اعضای هیات مدیره و بازرسین سندیکا به صورت برخط برگزار شد.

۱۳۹۹/۰۵/۱۵

با پیگیری های سندیکای صنعت برق ایران؛ درج ضوابط تعدیل در اسناد ارجاع کار توسط کارفرمایان الزامی شد

پوشش کامل ضوابط تعدیل در قراردادهای تأمین تجهیزات، نصب و اجرای شرکت‌های تابعه توانیر با بخش خصوصی الزامی شد.

۱۳۹۹/۰۵/۱۴

دعوت از فعالان صنعت برق برای ثبت نام در بانک اطلاعاتی شرکت ارتباطات سیار

شرکت ارتباطات سیار ایران (همراه اول) از فعالان صنعت برق برای ثبت نام در بانک اطلاعاتی تامین کنندگان خود دعوت به عمل آورده است.

۱۳۹۹/۰۵/۱۴

اقتصاد صنعت برق بیمار است

علیرضا کلاهی صمدی رئیس کمیته سازندگان سیم و کابل سندیکا گفت: صنعت برق ایران جزو معدود صنایع توانمند کشور است که این خودکفایی یا توانمندی با برنامه‌ریزی مشترک دو..

۱۳۹۹/۰۵/۱۱

تاکید بر پیگیری‌ چالش‌ قراردادها و مطالبات صنعت برق

جلسه روسای کمیته‌های عمومی و تخصصی سندیکای صنعت برق ایران، بیست و دوم تیر سال جاری به صورت برخط و از طریق برنامه اسکایپ برگزار شد.

۱۳۹۹/۰۵/۰۸

حق صنعت برق را از صنایع پرمصرف بگیرید

علی بخشی؛ رییس هیات مدیره سندیکا نوشت: اقتصاد صنعت برق یک چرخه معیوب از درآمدها و هزینه‌های ناتراز این صنعت است. بسیاری از چالش‌ها و مشکلات این صنعت عملا برآین..

۱۳۹۹/۰۵/۰۸

انتظارات صنعت برق از مجلس یازدهم

سندیکای صنعت برق ایران در گزارشی با بررسی چالش‌ها و راهبردهای صنعت برق ایران، انتظارات فعالان بخش خصوصی صنعت برق از مجلس یازدهم را ارائه داده است.

۱۳۹۹/۰۵/۰۷

پرونده صنعت برق روی میز حمایت از ساخت داخل

اولین جلسه میز حمایت از ساخت داخل بیست و سوم تیر سال جاری با حضور نمایندگان وزارت صمت، اعضای هیات علمی دانشگاه صنعتی شریف و امیرکبیر و نمایندگان سندیکای صنعت بر..

۱۳۹۹/۰۵/۰۶

ایجاد پنجره واحد برای ورود شرکت‌ها به بازار سرمایه-فرابورس

اتاق ایران در خصوص ایجاد پنجره واحد برای ورود شرکت‌های بخش خصوصی به بازار سرمایه در گام اول اقدام به راه‌اندازی سامانه پنجره واحد به آدرس rahsar.ir کرده است.

۱۳۹۹/۰۵/۰۴

ماهنامه ستبران

آرشیو

طراحی سایت از پارسیان مهر

© تمامی حقوق این وب سایت محفوظ و متعلق به سندیکای صنعت برق ایران است.