موانع ابلاغ شاخص‌های قطعی تعدیل فهارس بها را رفع کنید

سندیکای صنعت برق ایران طی نامه‌ای از مدیرعامل شرکت توانیر درخواست کرده است هر چه زودتر نسبت به رفع موانع اجرای شاخص‌های قطعی تعدیل فهارس بهای توزیع اقدام و دستور عاجل صادر کند.

۱۴۰۰/۰۲/۰۱

آفت نرخ پایین خرید برق

سندیکای صنعت برق ایران و حدود ۲۰۰ شرکت فعال در زمینه سامانه‌های خورشیدی کوچک‌مقیاس، در روزهای پایانی سال ۱۳۹۹ به وزیر نیرو نامه نوشتند و ضمن اعلام وضعیت بحرانی برای این حوزه، درخواست افزایش نرخ‌های خرید تضمینی برق از سامانه‌های خورشیدی کوچک‌مقیاس را به میزان ..

۱۴۰۰/۰۱/۳۱

عدم توجیه اقتصادی پروژه با تاخیر در ارائه تسهیلات بانکی

مجید تکیان، مدیرعامل شرکت هامون نایزه با انتقاد از نبود حمایت بانک‌های دولتی در سال گذشته، اظهار کرد: به‌جز بانک توسعه صادرات که با ما همکاری خوبی داشت، ما نتوانستیم از حمایت سایر بانک‌های تخصصی خودمان بهره‌مند شویم.

۱۴۰۰/۰۱/۳۱

ﻟﺰوم ﺗﻌﻤﻴﻢ ﺣﻤﺎﻳﺖ‌ﻫﺎ و ﺗﺴﻬﻴﻼت ﺣﻮزه ﺗﻮﻟﻴﺪ به ﭘﻴﻤﺎﻧﻜﺎران و ﻣﻬﻨﺪﺳﺎن ﻣﺸﺎور

سندیکای صنعت برق ایران طی نامه‌ای از حجت‌الاسلام و المسلیمن رئیسی، رئیس قوه قضائیه درخواست کرده است دﺳﺘﻮراﻟﻌﻤﻞﻫﺎی ﺣﻤﺎﻳﺘﻰ از ﺗﻮﻟﻴﺪ داﺧﻞ ﺑﻪ ﻧﺤﻮی اﺟﺮاﻳﻰ ﺷﻮﻧﺪ ﻛﻪ ﭘﻴﻤﺎﻧﻜﺎران و ﺷﺮﻛﺖﻫﺎی ﻣﻬﻨﺪﺳﻰ ﻣﺸﺎور در ﺟﺎﻳﮕﺎه ﺗﻮﻟﻴﺪﻛﻨﻨﺪﮔﺎن داﻧﺶ و ﺧﺪﻣﺎت ﻓﻨﻰ و ﻣﻬﻨﺪﺳﻰ ﻧﻴﺰ ﻣﻄﺎﺑﻖ ﺑﺎ ﺑﻴﺎﻧﺎت..

۱۴۰۰/۰۱/۳۰

اعتراض سندیکا به عدم پرداخت مطالبات اعضا

نودمین جلسه دوره هفتم هیات ‌مدیره سندیکای صنعت برق ایران، بیست و چهارم فروردین سال جاری با حضور اعضای هیات مدیره و بازرسین سندیکا به صورت برخط برگزار شد.

۱۴۰۰/۰۱/۲۹

بحران جدید قراردادهای صنعت برق با جهش نرخ دستمزد

رییس هیات مدیره سندیکای صنعت برق ایران در خصوص بحران جدید قراردادهای صنعت برق با جهش نرخ دستمزد توضیحاتی ارائه کرد.

۱۴۰۰/۰۱/۲۸

قراردادهای صنعت برق را مشمول شرایط فورس ماژور اعلام کنید

سندیکای صنعت برق ایران در نامه‌ای به محمدباقر نوبخت، رئیس سازمان برنامه و بودجه کشور درخواست کرد با توجه به موج چهارم ویروس کرونا و مشکلات پیش آمده برای فعالان ..

۱۴۰۰/۰۱/۲۵

بررسی فضای مالی بخش برق در قانون بودجه سال 1400

معاونت پژوهش و برنامه‌ریزی سندیکای صنعت برق ایران در گزارشی تحت عنوان «بررسی فضای مالی بخش برق در قانون بودجه سال 1400 و مصوبات مرتبط» به تحلیل فضای مالی صنعت ب..

۱۴۰۰/۰۱/۲۴

مشارکت شرکت سیم و کابل ابهر در نخستین پروژه ساخت قطار مترو ملی

شرکت سیم و کابل کابل ابهر به همراه ۱۷ شرکت دانش‌بنیان دیگر و شرکت‌های بزرگ صنعتی از جمله شرکت واگن‌سازی تهران، جهاد دانشگاهی، مپنا لوکوموتیو و تیوان ترمز، با تو..

۱۴۰۰/۰۱/۲۴

بازدید رایزن‌های بازرگانی ایران در آذربایجان و ارمنستان از شرکت پارس ساختار

در بازدید رایزن‌های جدید بازرگانی جمهوری اسلامی ایران در جمهوری آذربایجان و ارمنستان از توانمندی‌های شرکت پارس ساختار و دیدار با دکتر نواده اباذر نائب رییس هیات..

۱۴۰۰/۰۱/۲۴

دستورالعمل های موجود پاسخگوی مشکلات قراردادهای بخش خصوصی برق نیست

دبیر سندیکای صنعت برق ایران گفت: با غربالگری قراردادهای موجود و اولویت بندی آنها از نظر اهمیت اجرا با توجه به نیاز جامعه، می توان برخی از قراردادها را از دایره..

۱۴۰۰/۰۱/۲۱

راز صعود کسب‌وکارها در دوران کرونا

به گفته مدیرعامل مجموعه «رعد» با وجود مسیر پرتلاطم صنعت در ادوار گذشته و انواع محدودیت‌ها اعم از تحریم و نوسانات نرخ ارز و مواد اولیه، این شرکت با تکیه ‌بر بوم..

۱۴۰۰/۰۱/۱۷

تقویت رقابت‌پذیری و کاهش هزینه‌های مبادله

عضو هیات نمایندگان اتاق تهران می‌گوید که تسهیل تولید صنایع ساخت‌محور منجر به افزایش تولید محصولاتی با ارزش افزوده بالا و افزایش تنوع صادرات می‌شود.

۱۴۰۰/۰۱/۱۶

سال نو مبارک

رستاخیزی دوباره در راه است، دوباره امید و آفتاب و سبزینگی از پس لحظه‌های کدر و یخ بسته بر می‌آید و ما را به روزی نو و بهاری تازه فرا می‌خواند.

۱۳۹۹/۱۲/۳۰

سال سخت پربار

علی بخشی؛ رئیس هیات مدیره سندیکای صنعت برق ایران در پیامی فرا رسیدن سال نو را به تمامی اعضای سندیکا و خانواده بزرگ صنعت برق تبریک گفت.

۱۳۹۹/۱۲/۳۰

ماهنامه ستبران

آرشیو

طراحی سایت از پارسیان مهر

© تمامی حقوق این وب سایت محفوظ و متعلق به سندیکای صنعت برق ایران است.