انرژی تجدیدپذیر از اولویت دولت خارج شد

عضو سندیکای صنعت برق با انتقاد از عدم اجازه صادرات برق تجدیدپذیرها به بخش خصوصی گفت: نیروگاه های تجدیدپذیر از اولویت دولت خارج شده است.

۱۳۹۹/۱۰/۲۷

سومین شماره نشریه سراسری ستبران منتشر شد

سومین شماره نشریه سراسری ستبران با محوریت تحلیل و بررسی بودجه 1400 و الزامات حل مسئله قراردادهای صنعت برق منتشر شد.

۱۳۹۹/۱۰/۲۴

ضرورت اصلاح نظام قیمت‌گذاری و فروش اعتباری مواد اولیه

علیرضا کلاهی صمدی، نایب‌رئیس کمیسیون صنعت و معدن اتاق بازرگانی تهران، که به عنوان یکی از صادرکنندگان نمونه ملی در مراسم معرفی صادرکنندگان نمونه کشور مورد تقدیر قرار گرفت، عدم ثبات قیمت‌گذاری در مواد اولیه، تغییر پی در پی قوانین و بوروکراسی ناکارآمد را به ع..

۱۳۹۹/۱۰/۲۳

چهار عضو سندیکا صادرکننده نمونه ملی شدند

شرکت‌های سیم و کابل ابهر، پارس تابلو، فراگستر بیستون و ترانسفورماتور توزیع زنگان از شرکت‌های عضو سندیکا به عنوان صادرکنندگان نمونه ملی معرفی شدند.

۱۳۹۹/۱۰/۲۲

تحلیل و بررسی بــودجـه ۱۴۰۰

نشست مشترک هیات مدیره و روسای کمیته‌های سندیکای صنعت برق ایران صبح امروز با محوریت تحلیل لایحه بودجه 1400 و پیشنهادات سندیکا، با سخنرانی دکتر اسدی معاون پژوهش و برنامه‌ریزی سندیکا و دکتر هاشمی مشاور مالیاتی سندیکا به صورت برخط برگزار شد.

۱۳۹۹/۱۰/۲۱

راهکارهای اجرایی برای برون‌رفت قراردادهای صنعت برق از بحران

سندیکای صنعت برق ایران طی نامه‌ای از معاون وزیر نیرو در امور برق و انرژی درخواست کرده است مهلت تعیین‌شده برای همکاری کارفرمایان با سازندگان و پیمانکاران حداقل ت..

۱۳۹۹/۱۰/۱۷

تلاش برای خروج ماده فورس ماژور از بایگانی دستگاه‌های اجرایی

موضوع چالش‌های قراردادهای پیمانکاری فعالان اقتصادی با دستگاه‌های دولتی و عمومی، روز گذشته با حضور مهدی مسائلی عضو هیئت مدیره سندیکای صنعت برق ایران در برنامه گف..

۱۳۹۹/۱۰/۱۶

آینده بورس در دست صنایع مدرن

سرعت ورود و خروج شرکت‌ها به بورس نسبت به ۳۰ سال گذشته تقریبا ۱۰۰ برابر شده است. بر همین اساس پیش‌بینی می‌شود دانشی که بشر تا پایان سال ۲۱۰۰ در بستر فناوری اطلاع..

۱۳۹۹/۱۰/۱۶

ضرورت بروزرسانی تعرفه‌های خرید تضمینی برق تجدیدپذیر

سندیکای صنعت برق ایران طی نامه‌ای از وزیر نیرو درخواست کرده نسبت به بروزرسانی و افزایش تعرفه‌های خرید تضمینی انواع نیروگاه‌های تجدیدپذیر اقدام شود.

۱۳۹۹/۱۰/۱۵

آسیب‌های معافیت‌های مالیاتی صادرات مواد اولیه بر صنایع

عضو هیات نمایندگان اتاق تهران، معافیت‌های مالیاتی روی صادرات مواد اولیه و خام را عاملی برای تخریب و تحدید زنجیره ارزش در صنایع بالادستی از بخش فلزات و پتروشیمی ..

۱۳۹۹/۱۰/۱۳

تحلیل بخش‌خصوصی صنعت برق از لایحه بودجه ۱۴۰۰/ سه پیشنهاد بودجه‌ای برای پرداخت مطالبات

جریان مالی صنعت برق به دلایل مختلف از جمله ساختار نامناسب اقتصادی آن، سال‌هاست که دچار اختلال جدی شده و حاصل این اختلال مستمر، ایجاد کسری بودجه و بدهی‌های چند ه..

۱۳۹۹/۱۰/۰۹

عزم سندیکا برای تعریف دقیق ساخت داخل

هشتاد و چهارمین جلسه دوره هفتم هیات ‌مدیره سندیکای صنعت برق ایران، دوم آذر سال جاری با حضور اعضای هیات مدیره و بازرسین سندیکا به صورت برخط برگزار شد.

۱۳۹۹/۱۰/۰۸

روابط عمومی سندیکا در جمع برگزیدگان ملی

در پانزدهمین جشنواره ملی انتشارات روابط عمومی، از روابط عمومی سندیکای صنعت برق ایران به عنوان یکی از روابط عمومی‌های برتر ملی با اهدای تندیس جشنواره و لوح افتخا..

۱۳۹۹/۱۰/۰۳

تجلیل وزیر نیرو از شرکت‌های عضو سندیکای صنعت برق ایران

وزیر نیرو در سی و سومین هفته پویش «هرهفته_الف_ب_ایران» از شرکت‌های عضو سندیکا در تحقق اهداف این پویش تقدیر کرد.

۱۳۹۹/۱۰/۰۲

شرکت نیان الکترونیک برنده جایزه ملی انرژی‌های تجدیدپذیر شد

شرکت نیان الکترونیک در دومین دوره جایزه ملی انرژی‌های تجدیدپذیر، موفق به دریافت تندیس زرین تولیدکننده صنعتی و دانش بنیان برتر تجهیزات انرژی خورشیدی کشور شد.

۱۳۹۹/۰۹/۳۰

ماهنامه ستبران

آرشیو

طراحی سایت از پارسیان مهر

© تمامی حقوق این وب سایت محفوظ و متعلق به سندیکای صنعت برق ایران است.