در جلسه هیات مدیره مطرح شد؛ تاکید بر پیاده‌سازی قراردادهای تیپ برد ـ برد در صنعت برق

هفتاد و ششمین جلسه دوره هفتم هیات ‌مدیره سندیکای صنعت برق ایران، بیست و نهم تیرماه سال جاری با حضور اعضای هیات مدیره و بازرسین سندیکا به صورت برخط برگزار شد.

۱۳۹۹/۰۵/۱۵

با پیگیری های سندیکای صنعت برق ایران؛ درج ضوابط تعدیل در اسناد ارجاع کار توسط کارفرمایان الزامی شد

پوشش کامل ضوابط تعدیل در قراردادهای تأمین تجهیزات، نصب و اجرای شرکت‌های تابعه توانیر با بخش خصوصی الزامی شد.

۱۳۹۹/۰۵/۱۴

دعوت از فعالان صنعت برق برای ثبت نام در بانک اطلاعاتی شرکت ارتباطات سیار

شرکت ارتباطات سیار ایران (همراه اول) از فعالان صنعت برق برای ثبت نام در بانک اطلاعاتی تامین کنندگان خود دعوت به عمل آورده است.

۱۳۹۹/۰۵/۱۴

اقتصاد صنعت برق بیمار است

علیرضا کلاهی صمدی رئیس کمیته سازندگان سیم و کابل سندیکا گفت: صنعت برق ایران جزو معدود صنایع توانمند کشور است که این خودکفایی یا توانمندی با برنامه‌ریزی مشترک دولت و بخش‌خصوصی ایجاد شده است.

۱۳۹۹/۰۵/۱۱

تاکید بر پیگیری‌ چالش‌ قراردادها و مطالبات صنعت برق

جلسه روسای کمیته‌های عمومی و تخصصی سندیکای صنعت برق ایران، بیست و دوم تیر سال جاری به صورت برخط و از طریق برنامه اسکایپ برگزار شد.

۱۳۹۹/۰۵/۰۸

حق صنعت برق را از صنایع پرمصرف بگیرید

علی بخشی؛ رییس هیات مدیره سندیکا نوشت: اقتصاد صنعت برق یک چرخه معیوب از درآمدها و هزینه‌های ناتراز این صنعت است. بسیاری از چالش‌ها و مشکلات این صنعت عملا برآین..

۱۳۹۹/۰۵/۰۸

انتظارات صنعت برق از مجلس یازدهم

سندیکای صنعت برق ایران در گزارشی با بررسی چالش‌ها و راهبردهای صنعت برق ایران، انتظارات فعالان بخش خصوصی صنعت برق از مجلس یازدهم را ارائه داده است.

۱۳۹۹/۰۵/۰۷

پرونده صنعت برق روی میز حمایت از ساخت داخل

اولین جلسه میز حمایت از ساخت داخل بیست و سوم تیر سال جاری با حضور نمایندگان وزارت صمت، اعضای هیات علمی دانشگاه صنعتی شریف و امیرکبیر و نمایندگان سندیکای صنعت بر..

۱۳۹۹/۰۵/۰۶

ایجاد پنجره واحد برای ورود شرکت‌ها به بازار سرمایه-فرابورس

اتاق ایران در خصوص ایجاد پنجره واحد برای ورود شرکت‌های بخش خصوصی به بازار سرمایه در گام اول اقدام به راه‌اندازی سامانه پنجره واحد به آدرس rahsar.ir کرده است.

۱۳۹۹/۰۵/۰۴

تسهیل عضویت شرکت‌های دانش بنیان در سندیکا

هفتاد و پنجمین جلسه دوره هفتم هیات ‌مدیره سندیکای صنعت برق ایران، پانزدهم تیرماه سال جاری با حضور اعضای هیات مدیره و بازرسین سندیکا به صورت حضوری و برخط برگزار ..

۱۳۹۹/۰۵/۰۱

تحقق جهش تولید با اعتماد به بخش خصوصی امکان‌پذیر است

دبیر سندیکای صنعت برق گفت: متولیان صنعت برق باید به بخش خصوصی اعتماد کنند و تجهیزات مورد نیاز خودشان را به کمک این بخش تأمین کنند تا هم زمینه ای برای تحقق شعار..

۱۳۹۹/۰۴/۳۰

صنعت برق نمی‌تواند در برابر نوسانات اقتصادی مستحکم بماند

دبیر سندیکای صنعت برق استان اصفهان گفت: متأسفانه صنعت برق ایران در ایفای تعهد اصلی‌اش که پرداخت مطالبات است، بسیار بد عمل می‌کند و این صنعت نمی‌تواند در برابر ن..

۱۳۹۹/۰۴/۲۸

تامین موج سوم برق در جهان از طریق سامانه‌های خورشیدی خانگی/توسعه سامانه‌های خورشیدی، زیربنای صنعت و ..

نایب رئیس کمیته انرژی‌های تجدیدپذیر سندیکا می‌گوید: در ایران تاکنون حدود 45 مگاوات برابر 4 هزار سامانه خورشیدی کوچک‌مقیاس نصب‌شده که ظرفیت زیادی نیست. در بسیاری..

۱۳۹۹/۰۴/۲۸

وبینار آموزشی دعاوی تعلیق، فسخ و خاتمه پیمان ناشی از شیوع کرونا

دوره آموزشی «دعاوی تعلیق، فسخ و خاتمه پیمان ناشی از شیوع کرونا» یکم و دوم مرداد سال جاری، با تدریس مهندس حسین‌زاده به صورت وبینار برگزار می‌شود.

۱۳۹۹/۰۴/۲۵

با پیگیری‌های مستمر سندیکا، بخشی از مطالبات شرکت‌های عضو پرداخت شد

با پیگیری‌های مستمر سندیکای صنعت برق ایران و براساس مذاکرات و توافقات صورت گرفته با شرکت توانیر، بخشی از مطالبات تایید شده شرکت‌های عضو در دو مرحله پرداخت شد.

۱۳۹۹/۰۴/۲۵

ماهنامه ستبران

آرشیو

طراحی سایت از پارسیان مهر

© تمامی حقوق این وب سایت محفوظ و متعلق به سندیکای صنعت برق ایران است.