ایجاد وحدت رویه برای محاسبه حق بیمه قراردادهای بخش خصوصی با شرکت‌های توزیع برق

جلسه نمایندگان سندیکای صنعت برق شعبه اصفهان، انجمن صنفی پیمانکاران برق و ... با دستور کار بررسی بند 8 صورتجلسه پنجاهمین جلسه کارگروه ستاد تسهیل و رفع موانع تولید استان برگزار شد.

۱۳۹۹/۰۳/۱۳

نحوه درخواست اعتراض به فرایند اجرایی برگزاری مناقصات

مدیرکل دفتر بررسی‌های فنی بازرگانی، قراردادها و پشتیبانی توانیر نحوه درخواست اعتراض به فرایند اجرایی برگزاری مناقصات را اعلام کرد.

۱۳۹۹/۰۳/۱۲

وصول مطالبات اعضا در صدر اولویت‌های سندیکا

هفتاد و یکمین جلسه دوره هفتم هیات ‌مدیره سندیکای صنعت برق ایران، بیست و یکم اردیبهشت سال جاری با حضور تمامی اعضای هیات مدیره و بازرسین سندیکا به صورت برخط و مشارکت با ویدئو کنفرانس برگزار شد.

۱۳۹۹/۰۳/۱۲

کابلسازی ایران-بایکا پیشرو در مسوولیت اجتماعی

جواد عرفانیان، سهام دار مدیریتی شرکت کابلسازی ایران (سهامی عام) و مدیر عامل شرکت مهندسی نیرو رامشیر در یادداشتی نوشت: درسالهای اخیر موضوع مسوولیت اجتماعی مورد توجه بسیاری از شرکتها در سراسر دنیا بوده و اقداماتی چشمگیر در این زمینه انجام شده است.

۱۳۹۹/۰۳/۱۱

ضرورت تداوم حمایت از سیاست خرید تضمینی برق نیروگاه‌های خورشیدی انشعابی

سندیکای صنعت برق ایران طی نامه‌ای از مقام عالی وزارت نیرو درخواست کرده است از ادامه سیاست خرید تضمینی برق نیروگاه‌های خورشیدی انشعابی (زیر 100 کیلووات) حمایت کنند.

۱۳۹۹/۰۳/۱۱

بررسی تاثیر نوسانات اقتصادی بر قیمت محصولات صنعت برق

جلسه کمیته سازندگان یراق‌آلات توزیع سندیکای صنعت برق ایران، سی‌ام اردیبهشت سال جاری به صورت مجازی و از طریق برنامه اسکایپ برگزار شد.

۱۳۹۹/۰۳/۱۰

مصادیق و اثرات اقتصادی شیوع ویروس کرونا بر کسب‌وکارهای صنعت برق

سندیکای صنعت برق ایران در نامه‌ای به معاون اقتصادی ریاست جمهوری، گزارشی تحلیلی از مصادیق و اثرات اقتصادی شیوع ویروس کرونا بر کسب‌وکارهای صنعت برق را با استعلام ..

۱۳۹۹/۰۳/۱۰

بازیگران اقتصاد ناتراز برق

علیرضا کلاهی، نایب رئیس کمیسیون صنعت و معدن اتاق تهران و رئیس کمیته سازندگان سیم و کابل سندیکا در گفتگو با اکو ایران به بررسی چالش‌های اقتصاد برق پرداخته است. ​..

۱۳۹۹/۰۳/۰۷

ضرورت اعلام رسمی نرخ واقعی افزایش حقوق و دستمزد سال 1399

سندیکای صنعت برق ایران طی نامه‌ای به شورای عالی کار درخواست کرده است نرخ واقعی افزایش حقوق و دستمزد سال 99 به صورت رسمی اعلام شود.

۱۳۹۹/۰۳/۰۶

تمدید تخفیف ویژه اعضای سندیکا برای خرید ماسک سه لایه و فیلتردار

با توجه به سهولت انتقال ویروس کرونا و لزوم رعایت پروتکل‌های بهداشتی در محیط‌های کاری، هماهنگی‌های مقتضی از جانب سندیکا برای تسهیل در تامین ماسک مورد نیاز شرکت‌ه..

۱۳۹۹/۰۳/۰۶

پیگیری مجدد رتبه‎بندی شرکت‌های یکپارچه‌ساز در دستور کار

جلسه هیئت رئیسه کمیته تخصصی اتوماسیون و مخابرات سندیکای صنعت برق ایران، بیست و سوم اردیبهشت به صورت مجازی و از طریق برنامه اسکایپ برگزار شد.

۱۳۹۹/۰۳/۰۶

دعوت به همکاری

یک شرکت معتبر از افراد واجد شرایط در اطلاعیه زیر جهت همکاری دعوت به‌عمل آورده است.

۱۳۹۹/۰۲/۳۱

الزام سازمان‌های دولتی به تامین 20 درصدِ برقِ مصرفی از انرژی‌های تجدیدپذیر

سندیکای صنعت برق ایران طی نامه‌ای از مقام عالی وزارت نیرو درخواست کرده است اقدامات لازم را برای اجرایی شدن مصوبه الزام سازمان‌های دولتی به تامین 20 درصد از برق ..

۱۳۹۹/۰۲/۳۱

بررسی واقعی‌شدن قیمت برق در اولویت اقدامات کمیته تجدیدپذیرها قرار گرفت

جلسه هیات رئیسه کمیته انرژی‌های تجدیدپذیر سنديكاي صنعت برق ايران بیست و دوم اردیبهشت و با توجه به شیوع ویروس کرونا و ضرورت رعایت فاصله‎گذاری اجتماعی به صورت مجا..

۱۳۹۹/۰۲/۳۰

فعالان صنعت برق در فهرست مشاغل آسیب‌دیده از کرونا قرار بگیرند

سندیکا در نامه‌ای به معاون اقتصادی رئیس‌جمهور، اثرات اقتصادی شیوع ویروس کرونا بر کسب ‌و کارهای صنعت برق را تشریح و درخواست کرد سازندگان، پیمانکاران، مشاوران صنع..

۱۳۹۹/۰۲/۳۰

ماهنامه ستبران

آرشیو

طراحی سایت از پارسیان مهر

© تمامی حقوق این وب سایت محفوظ و متعلق به سندیکای صنعت برق ایران است.