علیرضا رزم حسینی به عنوان وزیر پیشنهادی صمت به مجلس معرفی شد

رئیس جمهور علیرضا رزم حسینی را به عنوان وزیر پیشنهادی صنعت به مجلس معرفی کرد.

۱۳۹۹/۰۷/۰۲

شرایط ناشی از تحریم را در اجرای قوانین منظور کنید

لغو حکم تبصره 2 قانون تردد وسایل نقلیه خارجی و دریافت عوارض بابت حمل کالا با ناوگان غیرایرانی و در عین حال به‌روز شدن شرایط اجرای سایر بندهای این قانون با توجه به وضعیت ناشی از تحریم‌ها دو پیشنهادی بود که در نشست اخیر کمیته ماده 12 مطرح و در نهایت قرار شد مشکل..

۱۳۹۹/۰۷/۰۱

تصاحب بازارها؛ نقطه عطف تولید

عضو هیات مدیره سندیکا در یادداشتی نوشت: گرفتن بازار‌های دنیا برای تولید نقطه عطف است و اگر کشوری بخواهد تولید را رقابتی کند تا چرخ آن بچرخد باید بازار بزرگ با تیراژ بالا داشته باشد ولی نباید متکی به بازار داخل کشور باشد.

۱۳۹۹/۰۷/۰۱

تهدیدهای تولید با ارزش افزوده بالا در اقتصاد ایران

در بیست و پنجمین نشست کمیسیون «بهبود محیط کسب و کار و رفع موانع تولید» اتاق بازرگانی تهران وضعیت شاخص ‌رقابت‌پذیری در ایران مورد بحث و بررسی قرار گرفت.

۱۳۹۹/۰۶/۳۱

تمدید دستورالعمل‌های نحوه جبران آثار ناشی از قیمت ارز در پیمان‌های ریالی فاقد تعدیل

محمدباقر نوبخت، رئیس سازمان برنامه و بودجه کشور دستورالعمل نحوه جبران آثار ناشی از قیمت ارز در پیمان‌های ریالی فاقد تعدیل مربوط به سال‌های 95 و 98 را تمدید کرد.

۱۳۹۹/۰۶/۳۰

دولت در یکسال باقی‌مانده از عمر خود پیگیر رفع موانع تولید باشد

جمشید نفر، رئیس کمیسیون توسعه صادرات غیرنفتی اتاق ایران می‌گوید: لازمه تحقق اقتصاد بدون نفت این است که در وهله اول بتوانیم موانعی که زنجیروار منجر به ایجاد مانع..

۱۳۹۹/۰۶/۱۱

صندوق پروژه‌ها راهی برای حضور مستقیم مردم در توسعه کشور/ ظرفیت بورس به کمک پروژه‌های عمرانی بیاید

تامین مالی پروژه های عمرانی و زیرساختی در کشور یکی از مشکلاتی است که از طریق صندوق پروژه ها می توان به راحتی آن را حل کرد؛ این روش تامین مالی برای مردم نیز عوای..

۱۳۹۹/۰۶/۱۱

تداوم حمایت حقوقی‌ها از بورس در هفته دوم شهریور

یک کارشناس بازار سرمایه ضمن تشریح وضعیت معاملات بورس در بازار هفته گذشته اعلام کرد: اکنون با حمایت همه‌جانبه حقوقی‌ها از کلیت بازار و خریدهای عمده در کف قیمتی ب..

۱۳۹۹/۰۶/۱۱

دبیرکل کنفدراسیون صادرات ایران مطرح کرد صادرات در تنگنای تحریم‌های داخلی

دبیرکل کنفدارسیون صادرات ایران می‌گوید در شرایطی که اقتصاد ایران تحت تاثیر تحریم‌های خارجی و شیوع ویروس کرونا با محدودیت مواجه شده، برخی تحریم‌های داخلی نیز مان..

۱۳۹۹/۰۶/۱۱

سرپرست هیات عامل ایدرو اعلام کرد: شهرک کاوش بستر مناسب تجاری سازی ایده های دانش بنیان

سرپرست هیات عامل سازمان گسترش و نوسازی صنایع ایران (ایدرو) در بازدید از شهرک تحقیقاتی کاوش گفت : این شهرک با فراهم آوردن زیر ساخت های لازم، آماده ایجاد یک زیست ..

۱۳۹۹/۰۶/۱۱

مدیرکل دفتر امور طرح‌های وزارت صنعت، معدن و تجارت اعلام کرد: طراحی سامانه احیای بنگاه‌های راکد برای ..

مدیرکل دفتر امور طرح های وزارت صنعت، معدن و تجارت اعلام کرد: در راستای افزایش بهره‌وری سرمایه، احیاء واحدها و طرح‌های نیمه تمام و راکد، در دستور کار این وزارتخا..

۱۳۹۹/۰۶/۱۱

ابلاغ مصوبه مهم ستاد تسهیل و رفع موانع تولید برای کاهش اختلاف مالیاتی مودیان با سازمان امور مالیاتی

دبیر ستاد تسهیل و رفع موانع تولید کشور مصوبه این ستاد در خصوص لزوم درج تاریخ ورود و خروج مودیان در فهرست مودیان فاقد اعتبار ارزش افزوده در سایت و سامانه مالیاتی..

۱۳۹۹/۰۶/۱۱

سامانه توانیران جهت معرفی توانمندی‌های داخلی راه‌اندازی شد

کیوان گردان، مدیر کل صنایع برق فلزی و لوازم خانگی وزارت صمت از راه‌اندازی سامانه توانیران جهت معرفی توانمندی‌های داخلی خبر داد.

۱۳۹۹/۰۶/۱۰

وزارت صمت و سازمان توسعه تجارت باید پاسخگو باشند

اتاق بازرگانی تهران در اطلاعیه‌ای ضمن اعلام تلاش مجدانه و پیگیرانه خود برای حل مشکلات فعالان بخش خصوصی، تاکید کرد وزارت صنعت، معدن و تجارت و سازمان توسعه تجارت ..

۱۳۹۹/۰۶/۰۵

بانک مرکزی بدترین عملکرد را در ارتباط با محیط کسب‌وکار دارد

بررسی جزئیات طرح ارزیابی عملکرد دستگاه‌های اجرایی مرتبط با محیط کسب‌وکار در سال 1398 نشان می‌دهد مشارکت‌کنندگان در طرح ارزیابی عملکرد دستگاه‌های اجرایی مرتبط با..

۱۳۹۹/۰۶/۰۵

ماهنامه ستبران

آرشیو

طراحی سایت از پارسیان مهر

© تمامی حقوق این وب سایت محفوظ و متعلق به سندیکای صنعت برق ایران است.