مازوت‌سوزی معلول سیاست‌های غلط در اقتصاد انرژی است

رئیس کمیسیون انرژی اتاق ایران می‌گوید: مازوت‌سوزی معلول سیاست‌هایی است که در سال‌های اخیر نسبت به حامل‌های انرژی اعمال شده است. قرار بود از زمان برنامه سوم توسعه قیمت‌های حامل‌های انرژی به صورت پلکانی افزایش یابد ولی چنین نشد. نرخ سرمایه‌گذاری در این صنعت بسیا..

۱۳۹۹/۱۰/۲۷

همایش دیپلماسی اقتصادی ایران و اوراسیا 8 بهمن برگزار می‌شود

اتاق بازرگانی تهران با همکاری موسسه مطالعات خلیج فارس و اتاق‌های بازرگانی مشترک، همایشی برای بررسی توسعه روابط اقتصادی با اوراسیا را پیگیری می‌کند که شرکت‌های بخش خصوصی دو طرف نیز می‌توانند در این همایش حضور پیدا کرده و مسائل و مشکلات خود را مطرح کنند.

۱۳۹۹/۱۰/۲۷

مقررات جدید حمل و نقل کالاهای صادراتی، وارداتی و ترانزیتی از طریق اتحادیه اروپا به انگلستان

با خروج انگلستان از اتحادیه اروپا از اول ژانویه ۲۰۲۱ قوانین و مقررات جدید امور گمرکی نحوه کنترل کالاها و چگونگی تردد ناوگان حمل و نقل بین المللی جاده‌ای بین انگلستان با اتحادیه اروپا و همچنین با کشورهای غیراروپایی به اجرا در خواهد آمد.

۱۳۹۹/۱۰/۲۴

هزینه عقب‌افتادگی صادرات را اقشار ضعیف جامعه می‌پردازند

غلامحسین شافعی رئیس اتاق ایران در سالروز ملی صادرات به بیان دیدگاه‌های بخش‌خصوصی در زمینه صادرات غیرنفتی پرداخت و تاکید کرد که صادرکننندگان به دنبال مسیر امن برای فعالیت اقتصادی هستند.

۱۳۹۹/۱۰/۲۲

اقتصاد را بخش خصوصی اداره کرده است

اسحاق جهانگیری معاون اول رئیس‌جمهور در مراسم روز ملی صادرات، بخش‌خصوصی را میدان‌دار اقتصاد معرفی کرد. او تاکید کرد: اتاق‌ها باید آماده شوند و گفت‌وگوهای خود را آغاز کنند. این تحریم‌ها لغو می‌شود اما تا آن زمان به تلاش خود برای بی‌اثر کردن تحریم‌ها ادامه می‌دهی..

۱۳۹۹/۱۰/۲۲

شیوه‌نامه اجرایی طرح مشوق بیمه‌ای کارفرمایان

مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان تهران با ارسال نامه‌ای به رئیس اتاق بازرگانی تهران از اجرای طرح مشوق بیمه‌ای کارفرمایان از ابتدای دی ماه سال جاری به منظو..

۱۳۹۹/۱۰/۲۲

شامخ کل اقتصاد ایران در آذرماه 99 به 47.77 واحد رسید

شاخص مدیران خرید برای کل اقتصاد ایران در آذرماه 47.77 به‌دست‌آمده است که نشان می‌دهد به‌طور میانگین طی سه ماه گذشته، نرخ کاهش کمتری در میزان فعالیت‌های اقتصادی ..

۱۳۹۹/۱۰/۲۱

رفع تعلیق کارت بازرگانی

طبق مصوبه کارگروه پایش رفتار تجاری مورخ ۹ آذر ۹۹ مقرر شده تا سازمان‌های صمت استانی نسبت به رفع تعلیق کارت بازرگانی صادرکنندگانی که به دلیل عدم رفع تعهد ارزی تعل..

۱۳۹۹/۱۰/۲۱

برگزاری نمایشگاه ایران در کابل/صادرات سه میلیارد دلاری ایران به افغانستان

معاون وزیر صنعت معدن و تجارت با اشار به صادرات سه میلیارد دلاری ایران به افغانستان گفت: ‌چهاردهمین نمایشگاه اختصاصی ایران در کابل برگزار می‌شود.

۱۳۹۹/۱۰/۲۰

بیست و چهارمین مراسم روز ملی صادرات، 22 دی برگزار می‌شود

علی ملایی، معاون کسب‌وکار اتاق ایران از برگزاری مراسم روز ملی صادرات در روز دوشنبه، 22 دی‌ماه خبر داد.

۱۳۹۹/۱۰/۲۰

نخستین نمایشگاه مجازی ایران تحت عنوان Iran Virtual Expo برگزار می‌شود

نخستین نمایشگاه مجازی ایران تحت عنوان Iran Virtual Expo بهمن ماه سال جاری برگزار می‎شود.

۱۳۹۹/۱۰/۱۴

نحوه ارائه خدمات غیرحضوری مفاصا حساب تامین اجتماعی

بخشنامه نحوه ارائه خدمات غیرحضوری مفاصا حساب ماده ۳۸ قانون تامین اجتماعی از سوی مصطفی سالاری، مدیرعامل سازمان تامین اجتماعی به تمامی واحدهای ستادی و استانی این ..

۱۳۹۹/۱۰/۱۴

کلیات لایحه بودجه 1400 در کمیسیون تلفیق تصویب شد

کلیات لایحه بودجه کل کشور سال ۱۴۰۰ در جلسه امروز کمیسیون تلفیق به تصویب رسید.

۱۳۹۹/۱۰/۰۹

فراخوان پنجمین همایش ملی فرهنگ کار

با موافقت مقام عالی وزارت «پنجمین همایش ملی فرهنگ کار» با رعایت پروتکل های بهداشتی ستاد ملی مقابله با کرونا روز دوشنبه 18 اسفندماه 1399 برگزار می گردد.

۱۳۹۹/۱۰/۰۹

رازهای روحانی در صادرات نفت در بودجه

محمدصادق جنان‌صفت: حسن روحانی در حالی که در سال ۱۳۹۲ از سوی هیچ یک از دو جریان سیاسی اصلی کشور آدم قدرتمندی به حساب نمی‌آمد و تنها منصبش ریاست بر یک نهاد پژوهشی..

۱۳۹۹/۱۰/۰۸

ماهنامه ستبران

آرشیو

طراحی سایت از پارسیان مهر

© تمامی حقوق این وب سایت محفوظ و متعلق به سندیکای صنعت برق ایران است.