وبینار رایگان مدیریت انرژی در صنعت

سندیکای صنعت برق اقدام به برگزاری «وبینار رایگان مدیریت انرژی در صنعت» در روزهای دوشنبه و سه شنبه 27 و 28 آذر، ساعت 14 الی 17 جمعا به مدت 6 ساعت را به صورت آنلاین، نموده است.

۱۴۰۲/۰۹/۱۳

برگزاری کارگاه تخصصی بازاریابی در صنعت برق (از لینکدین تا B2G)

« کارگاه تخصصی بازاریابی در صنعت برق (از لینکدین تا B2G)» سه‌شنبه 21 آذر ساعت 14:30 الی17:30 به مدت 3 ساعت، به صورت حضوری و آنلاین در محل سندیکا برگزار خواهد شد.

۱۴۰۲/۰۹/۰۸

برگزاری دوره آموزشی آشنایی با سرمایه‌گذاری در صندوق‌های بازار سرمایه

دوره آموزشی «سرمایه‌گذاری در صندوق‌های بازار سرمایه» در سندیکای صنعت برق با همکاری کارگزاری آگاه، روز سه‌شنبه 14 آذر ساعت 14:30 الی 16:30 به صورت حضوری و آنلاین به مدت 2 ساعت برگزار خواهد شد.

۱۴۰۲/۰۹/۰۴

برگزاری دوره آموزشی آشنایی با ساختار، تست و راه‌اندازی ترانسفورماتور

دوره آموزشی « آشنایی با تست و راه اندازی ترانسفورماتورها » روز سه‌شنبه و چهارشنبه 25 و 26 مهرماه، ساعت 9 الی 17 به صورت حضوری برگزار خواهد شد. لازم به ذکر است طول این دوره 16 ساعت و در طی 2 جلسه خواهد بود.

۱۴۰۲/۰۷/۱۰

برگزاری دوره‌های آموزشی رایگان PLC و HMI

باستحضار می‌رساند دوره آموزشی رایگان « PLC و HMI برند کینکو» توسط یکی از شرکت‌های عضو سندیکا (شرکت قشم ولتاژ) با ظرفیت محدود برگزار خواهد شد. از اینرو از شرکت¬های محترم عضو دعوت می¬گردد جهت هماهنگی حضور و ثبت‌نام در دوره مذکور با شماره تلفن 66570930 (داخلی110)..

۱۴۰۲/۰۷/۰۹

برگزاری دوره آموزشی طراحی سیستم زمین صنعتی

دوره آموزشی «طراحی سیستم زمین صنعتی» روز سه‌شنبه و چهارشنبه 18 و 19 مهرماه، ساعت 9 الی 17به صورت حضوری برگزار خواهد شد. لازم به ذکر است طول این دوره 16 ساعت و ..

۱۴۰۲/۰۷/۰۸

دوره آموزشی رایگان آشنایی با نحوه مشارکت در تدوین استانداردسازی بین‌المللی

دوره آموزشی رایگان «آشنایی با نحوه مشارکت در تدوین استاندارد سازی بین‌المللی» در سندیکای صنعت برق با همکاری سازمان استاندارد، روز سه‌شنبه 4 مهر ماه ساعت 14 الی ..

۱۴۰۲/۰۶/۲۶

برگزاری دوره آموزشی آشنایی با نحوه عرضه و پذیرش شرکت‌ها و تامین مالی در بازار سرمایه

دوره آموزشی « آشنایی با نحوه عرضه و پذیرش شرکت‌ها و تامین مالی در بازار سرمایه» در سندیکای صنعت برق با همکاری کارگزاری آگاه، روز سه‌شنبه 28 شهریور ماه ساعت 14:3..

۱۴۰۲/۰۶/۱۹

دوره آموزشی فروش برق در بورس انرژی برگزار می شود

دوره آموزشی تخصصی «آشنایی با فروش برق در بورس انرژی» در سندیکای صنعت برق با همکاری کارگزاری آگاه، روز دوشنبه 20 شهریور ماه ساعت 14:30 الی 16:30 به صورت حضوری و ..

۱۴۰۲/۰۶/۱۲

با همکاری جامعه ممیزی و بازرسی ایران برگزار می گردد؛

دوره آموزشی آشنایی با بازرسی کالا و خدمات (داخلی و بین المللی)

دوره آموزشی « بازرسی کالا و خدمات (داخلی و بین المللی) » با همکاری انجمن ممیزی و بازرسی ایران، روز دو‌شنبه 27 شهریور از ساعت 8:30 الی 12:30 به صورت حضوری و آنلا..

۱۴۰۲/۰۶/۱۲

برگزاری دوره آموزشی اصول کار و تست تجهیزات فشار قوی

می‌رساند دوره آموزشی « اصول کار و تست تجهیزات فشار قوی » روز چهار‌شنبه و پنجشنبه 8 و 9 شهریور از ساعت 9 الی 17 به صورت حضوری به مدت 16 ساعت در محل سندیکای صنعت ..

۱۴۰۲/۰۵/۲۹

برگزاری دوره آموزشی آشنایی با خرید برق از بورس انرژی

​ پیرو مصوبه 100/20/69384/1401 وزارت نیرو مبنی بر توسعه مبادلات برق در بورس انرژی ایران و الزام مصرف کنندگان برق با قدرت قراردادی بالای 1 مگاوات به خرید برق ..

۱۴۰۲/۰۵/۲۲

برگزاری دوره آموزشی بازرسی و تست سیستم ارتینگ و حفاظت در برابر صاعقه

دوره آموزشی « بازرسی و تست سیستم ارتینگ و حفاظت در برابر صاعقه » روز چهارشنبه 25 مرداد از ساعت 14 الی 18 به صورت حضوری و آنلاین به مدت 4 ساعت برگزار خواهد شد.

۱۴۰۲/۰۵/۱۷

برگزاری دوره آموزشی آشنایی با مقررات چک، چالش‌ها و راهکارها

دوره آموزشی« آشنایی با مقررات چک، چالش‌ها و راهکارها » با ارائه جناب آقای احمد گشتاسبی، قاضی بازنشسته دادگستری، کارشناسی ارشد حقوق مالکیت فکری در تاریخ 1402/05/..

۱۴۰۲/۰۵/۰۸

وبینار رایگان طراحی سيستم زمين تاسیسات صنعتی

وبینار « طراحی سيستم زمين تاسیسات صنعتی » با ارائه جناب آقای دکتر نیاستی استاد دانشگاه سراسری سمنان و عضو هیات رئیسه کمیته ارتینگ سندیکا، با حمایت شرکت تجهیزات ..

۱۴۰۲/۰۴/۲۵

ماهنامه ستبران

آرشیو

طراحی سایت از پارسیان مهر

© تمامی حقوق این وب سایت محفوظ و متعلق به سندیکای صنعت برق ایران است.