برگزاری دوره تکمیلی آموزش تشخیص صلاحیت و رتبه‌بندی پیمانکاران

دوره تکمیلی آموزش تشخیص صلاحیت و رتبه‌بندی پیمانکاران با سرفصل: پرسش و پاسخ به سوالات متدوال در فرآیند تشخیص صلاحیت و رتبه بندی پیمانکاران، بیست و پنجم مرداد سال جاری توسط واحد آموزش سندیکا برگزار می‌شود.

۱۴۰۱/۰۵/۱۱

دوره آموزشی تشخیص صلاحیت و رتبه بندی پیمانکاران

دوره آموزشی تشخیص صلاحیت و رتبه بندی پیمانکاران با سرفصل: آشنایی با آیین نامه طبقه بندی و تشخیص صلاحیت پیمانکاران و مقایسه آن با بخشنامه 40425 مورخ 29/07/1399 در مرداد سال جاری توسط سندیکا برگزار می شود.

۱۴۰۱/۰۴/۰۶

دوره آموزشی چالش‌ها و راهکارهای قراردادهای بلاتکلیف صنعت برق

دوره آموزشی چالش‌ها و راهکارهای قراردادهای بلاتکلیف صنعت برق روز شنبه 21 اسفند به مدت 6 ساعت به صورت مجازی و با تدریس مهندس حسین زاده، رئیس کمیسیون حقوقی و قراردادهای سندیکا برگزار می‌شود.

۱۴۰۰/۱۲/۰۹

نشست مجازی «آشنایی با روش‌های ورود به بازار سرمایه و عرضه سهام در بورس و فرابورس»

سندیکای صنعت برق ایران نشست مجازی «آشنایی با روش‌های ورود به بازار سرمایه و عرضه سهام در بورس و فرابورس» را 27 مهر ماه برگزار می‎کند.

۱۴۰۰/۰۷/۰۷

وبینار آشنایی با سامانه خدمات کسب و کار سندیکای صنعت برق ایران

وبینار آشنایی با سامانه خدمات کسب و کار سندیکای صنعت برق ایران، روز دوشنبه 8 شهریور ماه از ساعت 14 الی 16برگزار می‌شود.

۱۴۰۰/۰۶/۰۲

وبینار آشنایی با نحوه حمایت، ارائه مشوق‌ها و ظرفیت‌های قانونی در زمینه تولید بار اول

سندیکا با همکاری معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری و صندوق نوآوری و شکوفایی ریاست جمهوری وبینار «نحوه حمایت، ارائه مشوق‌ها و ظرفیت‌های قانونی در زمینه تولید بار..

۱۴۰۰/۰۳/۱۹

وبینار مقدماتی آشنایی با تدوین استراتژی با رویکرد نوین تفکر طراحی

سندیکای صنعت برق ایران با همکاری شرکت هنر و تجارت ژینو، «وبینار مقدماتی آشنایی با تدوین استراتژی با رویکرد نوین تفکر طراحی» را روز چهارشنبه، 19 خرداد از ساعت 1..

۱۴۰۰/۰۳/۱۱

وبینار تکمیلی آشنایی با انواع بیمه‌های بازرگانی و کاربرد آنها

وبینار آشنایی با انواع بیمه‌های بازرگانی و کاربرد آنها، روز ‌شنبه 18 اردیبهشت ماه از ساعت 15 الی 18 با حضور کارشناسان خبره صنعت بیمه برگزار می‌شود.

۱۴۰۰/۰۲/۱۱

وبینار آشنایی با بخشنامه نحوه جبران آثار ناشی از افزایش قیمت ارز در پیمان‌های ریالی فاقد تعدیل-نوبت ..

وبینار آشنایی با بخشنامه نحوه جبران آثار ناشی از افزایش قیمت ارز در پیمان‌های ریالی فاقد تعدیل-نوبت سوم روز شنبه دوم اسفند ماه ساعت 16 الی 19 برگزار می‌شود.

۱۳۹۹/۱۱/۲۰

سندیکا برگزار می‌کند؛ وبینار آشنایی با جزئیات بخشنامه جدید تامین اجتماعی

بخشنامه جدید تامین اجتماعی که با پیگیری های گسترده و مستمر سندیکای صنعت برق ایران، اتاق بازرگانی تهران و برخی دیگر از تشکل های حوزه احداث و با تلخیص و تنقیح بخش..

۱۳۹۹/۱۱/۰۱

وبینار آشنایی با مبانی مدیریت فناوری و نوآوری

وبینار «آشنایی با مبانی مدیریت فناوری و نوآوری» 30 دی‌ماه (روز سه‌شنبه) از ساعت 12:30 الی 14:30 به‌طور رایگان برگزار می‌شود.

۱۳۹۹/۱۰/۲۲

وبینار آشنایی با معافیت‌ها، تشویق‌ها و جرائم مالیاتی

وبینار «آشنایی با معافیت‌ها، تشویق‌ها و جرائم مالیاتی» روز شنبه، اول آذر ساعت 16 الی 18 در بستر فضای مجازی برگزار می‌شود.

۱۳۹۹/۰۸/۱۹

دوره آموزشی آنلاین آشنایی با فرآیند تدارک پروژه در بانک توسعه اسلامی

مرکز آموزش بازرگانی در نظر دارد دوره آموزشی آشنایی با تدارک پروژه در بانک توسعه اسلامی ( IsDB) را روزهای سه‌شنبه و چهارشنبه 20 و 21 آبان ماه ساعت 15 الی 18 به ..

۱۳۹۹/۰۸/۱۸

وبینار آشنایی با بخشنامه نحوه جبران آثار ناشی از افزایش قیمت ارز در پیمان‌های ریالی فاقد تعدیل

وبینار آشنایی با بخشنامه نحوه جبران آثار ناشی از افزایش قیمت ارز در پیمان‌های ریالی فاقد تعدیل یکم آبان ماه ساعت 15 الی 18 برگزار می‌شود.

۱۳۹۹/۰۷/۲۳

وبینار آموزش مقدماتی نرم افزار پایا اسکادا

سندیکای صنعت برق ایران با همکاری شرکت موج نیرو وبینار آموزشی «آموزش مقدماتی نرم افزار پایا اسکادا را 29 مهر ماه از ساعت 14 الی 17 در بستر فضای مجازی برگزار می‌ک..

۱۳۹۹/۰۷/۲۲

ماهنامه ستبران

آرشیو

طراحی سایت از پارسیان مهر

© تمامی حقوق این وب سایت محفوظ و متعلق به سندیکای صنعت برق ایران است.