ارائه دوره‌های آموزشی به صورت آفلاین

سندیکای صنعت برق ایران با توجه به محدودیت‌های زمانی و تردد و ضرورت آموزش‌های برخط و غیرحضوری دوره‌های آموزشی جدول ذیل را به صورت آفلاین و با شرایط ویژه ارائه می‌دهد.

۱۴۰۳/۰۱/۲۹

کارگاه آموزشی آشنایی با قوانین حمایت از ساخت داخل برگزار می شود

سندیکای صنعت برق ایران با توجه به موضوع قرارگیری قانون حمایت از ساخت داخل در سیاست‌های کلان کشور و رعایت اجرای این قانون در برگزاری مناقصات و خرید کالا، تعیین مجازات و ضبط ضمانت نامه اجرایی در صورت عدم اجرای این قانون و لزوم عضویت در سامانه توانیران برای سازند..

۱۴۰۳/۰۱/۲۹

نشست پرسش و پاسخ با موضوع ارزی، صادراتی، واردات و امورگمرکی برگزار می شود

سندیکای صنعت برق ایران «نشست پرسش و پاسخ با موضوع ارزی، صادراتی، وارداتی و امورگمرکی» را در دستور کار دارد.

۱۴۰۲/۱۲/۰۸

برگزاری نشست پرسش و پاسخ با موضوع سامانه جامع مودیان

سندیکای صنعت برق ایران با همکاری مرکز آموزش، پژوهش و برنامه‌ريزي مالياتی سازمان امور مالیاتی کشور اقدام به برگزاری«نشست پرسش و پاسخ با موضوع سامانه جامع مودیان» نموده است.

۱۴۰۲/۱۱/۱۰

برگزاری دوره مدیریت حرفه‌ای پروژه و آمادگی آزمون PMP

سندیکای صنعت برق ایران با همکاری شرکت مهندسی مشاور پیشرو مدیریت پیران (PMPiran) به‌عنوان اولین برگزارکننده رسمی دوره‌های آمادگی آزمون‌های بین‌المللی مدیریت پروژه اقدام به برگزاری« دوره مدیریت حرفه‌ای پروژه و آمادگی آزمون PMP » نموده است.

۱۴۰۲/۱۱/۰۱

برگزاری کارگاه آموزشی آشنایی با قراردادهای اتصال به شبکه و نحوه محاسبه صورتحساب مشترکان دارای قراردا..

سندیکای صنعت برق ایران با همکاری شرکت توانیر اقدام به برگزای «دوره کارگاه آموزشی آشنایی با قراردادهای اتصال به شبکه و نحوه محاسبه صورتحساب مشترکان دارای قرارداد..

۱۴۰۲/۱۰/۲۴

برگزاری دوره آموزشی تامین مالی از طریق بازار سرمایه

سندیکای صنعت برق ایران با همکاری کارگزاری آگاه اقدام به برگزاری «دوره آموزشی تامین مالی از طریق بازار سرمایه » به صورت حضوری و آنلاین نموده است.

۱۴۰۲/۱۰/۲۰

با همکاری مرکز آموزش بازرگانی وزارت صمت برگزار می گردد؛

دوره آموزشی آشنایی با سامانه جامع تجارت خارجی

سندیکای صنعت برق ایران با همکاری مرکز آموزش بازرگانی وزارت صمت اقدام به برگزاری «دوره آموزشی آشنایی با سامانه جامع تجارت خارجی» به صورت حضوری و آنلاین نموده است..

۱۴۰۲/۱۰/۰۶

برگزاری دوره آموزشی چالش‌ها و آسیب‌های مشاغل سخت و زیان‌آور و راهکارها

سندیکای صنعت برق ایران با همکاری سندیکای شرکت¬های ساختمانی ایران اقدام به برگزاری« دوره آموزشی چالش‌ها و آسیب‌های مشاغل سخت و زیان‌آور و راهکارها » در روز سه‌شن..

۱۴۰۲/۱۰/۰۲

دوره‌‌های عالی تحصیلات تکمیلی «توسعه و ارتقاء توانمندی‌های حرفه‌ای کارشناسان، مدیران، مدیران ارشد و ..

سندیکای صنعت برق با همکاری سازمان مدیریت صنعتی اقدام به برگزاری دوره‌های عالی تحصیلات تکمیلی «توسعه و ارتقاء توانمندی‌های حرفه‌ای کارشناسان، مدیران، مدیران ارشد..

۱۴۰۲/۰۹/۱۹

وبینار رایگان مدیریت انرژی در صنعت

سندیکای صنعت برق اقدام به برگزاری «وبینار رایگان مدیریت انرژی در صنعت» در روزهای دوشنبه و سه شنبه 27 و 28 آذر، ساعت 14 الی 17 جمعا به مدت 6 ساعت را به صورت آنلا..

۱۴۰۲/۰۹/۱۳

برگزاری کارگاه تخصصی بازاریابی در صنعت برق (از لینکدین تا B2G)

« کارگاه تخصصی بازاریابی در صنعت برق (از لینکدین تا B2G)» سه‌شنبه 21 آذر ساعت 14:30 الی17:30 به مدت 3 ساعت، به صورت حضوری و آنلاین در محل سندیکا برگزار خواهد شد..

۱۴۰۲/۰۹/۰۸

برگزاری دوره آموزشی آشنایی با سرمایه‌گذاری در صندوق‌های بازار سرمایه

دوره آموزشی «سرمایه‌گذاری در صندوق‌های بازار سرمایه» در سندیکای صنعت برق با همکاری کارگزاری آگاه، روز سه‌شنبه 14 آذر ساعت 14:30 الی 16:30 به صورت حضوری و آنلاین..

۱۴۰۲/۰۹/۰۴

برگزاری دوره آموزشی آشنایی با ساختار، تست و راه‌اندازی ترانسفورماتور

دوره آموزشی « آشنایی با تست و راه اندازی ترانسفورماتورها » روز سه‌شنبه و چهارشنبه 25 و 26 مهرماه، ساعت 9 الی 17 به صورت حضوری برگزار خواهد شد. لازم به ذکر است ط..

۱۴۰۲/۰۷/۱۰

برگزاری دوره‌های آموزشی رایگان PLC و HMI

باستحضار می‌رساند دوره آموزشی رایگان « PLC و HMI برند کینکو» توسط یکی از شرکت‌های عضو سندیکا (شرکت قشم ولتاژ) با ظرفیت محدود برگزار خواهد شد. از اینرو از شرکت¬ه..

۱۴۰۲/۰۷/۰۹

ماهنامه ستبران

آرشیو

طراحی سایت از پارسیان مهر

© تمامی حقوق این وب سایت محفوظ و متعلق به سندیکای صنعت برق ایران است.