وبینار آموزشی معرفی فرصت‌ها و ظرفیت‌های حضور در بازار هندوستان

وبینار آموزشی معرفی فرصت‌ها و ظرفیت‌های حضور در بازار هندوستان روز سه شنبه مورخ 1402/03/23 ساعت 9 صبح به صورت مجازی و حضور در سالن مروارید مرکز نمایشگاه‌های بین المللی تهران برگزار خواهد شد.

۱۴۰۲/۰۳/۱۷

برگزاری دوره آموزشی آشنایی با قانون پایانه‌های فروشگاهی و سامانه مودیان

دوره آموزشی « آشنایی با قانون پایانه‌های فروشگاهی و سامانه مودیان» روز دوشنبه 22 خرداد و 29 خرداد ماه از ساعت 8 الی 13 به صورت حضوری به مدت 10 ساعت برگزار خواهد شد.

۱۴۰۲/۰۳/۱۶

برگزاری دوره آموزشی آشنایی با آیین نامه تشخیص صلاحیت و رتبه بندی پیمانکاران

دوره آموزشی « آشنایی با آیین نامه طبقه‌بندی و تشخیص صلاحیت پیمانکاران و ورود اطلاعات در سامانه ساجات» روز سه شنبه 23 خرداد ماه ساعت 9 الی 16 به صورت حضوری و آنلاین به مدت 7 ساعت برگزار خواهد شد.

۱۴۰۲/۰۳/۱۶

برگزاری وبینار آشنایی با خدمات مالی صندوق توسعه فناوری نانو

وبینار آشنایی با خدمات مالی صندوق توسعه فناوری نانو با ارائه جناب آقای شفیع پور معاون اعتبارات صندوق توسعه فناوری نانو به منظور آشنایی و آگاهی اعضا از خدمات این صندوق در تاریخ 1/3/1402 برگزار می‌شود.

۱۴۰۲/۰۲/۲۴

برگزاری دوره آموزشی با موضوع آثار حقوقی و مالی تاخیرات مجاز و غیرمجاز

دوره آموزشی با موضوع آثار حقوقی و مالی تاخیرات مجاز و غیرمجاز با ارائه جناب آقای مهندس حسین‌زاده؛ استراتژیست حقوقی و راهبر دعاوی احداث و بازرگانی در تاریخ 1402/03/03 برگزار می‌گردد.

۱۴۰۲/۰۲/۲۴

انتشار تقویم آموزشی خرداد 1402 سندیکای صنعت برق

تقویم آموزشی خرداد 1402 سندیکای صنعت ایران منتشر شد.

۱۴۰۲/۰۲/۲۰

برگزاری دوره آموزشی بورس انرژی

دوره آموزشی آشنایی با بورس انرژی با حضور سرکار خانم دکتر آوین حبیبی، مدرس دانشگاه و کارشناس معاملات بورس انرژی کارگزاری آبان روز 8 خرداد، ساعت 14:30 الی 16:30 ب..

۱۴۰۲/۰۲/۱۶

برگزاری سمینار آموزشی آشنایی با بخشنامه تنقیح و تلخیص ضـوابط بیمـه‌ای مقاطعـه‌کـاران

سمینار آموزشی آشنایی با بخشنامه تنقیح و تلخیص ضـوابط بیمـه‌ای مقاطعـه‌کـاران با حضور مدیران ارشد سازمان تامین اجتماعی در روز سه‌شنبه، مورخ 9 خرداد 1402 در سندی..

۱۴۰۲/۰۲/۱۳

اولین کنفرانس بین المللی تاب‌آوری، رقابت پذیری و انقلاب صنعتی چهارم

اولین کنفرانس بین المللی تاب‌آوری، رقابت پذیری و انقلاب صنعتی چهارم در تاریخ 13 و 14 اسفند سال جاری در محل دانشگاه صنعتی امیرکبیر برگزار می‌گردد؛ از اینرو از شر..

۱۴۰۱/۱۲/۰۹

اتاق ایران برگزار می نماید؛

نشست تخصصی_آموزشی آشنایی با قانون پایانه های فروشگاهی و سامانه مؤدیان

معاونت کمیسیون‌ها، مجامع و شوراهای اتاق ایران در نظر دارد با همکاری کمیسیون مالیات، کار و تامین اجتماعی، نشست تخصصی_آموزشی با عنوان آشنایی با قانون پایانه های ف..

۱۴۰۱/۱۲/۰۸

برگزاری وبینار آشنایی با ارتینگ و همبندی در صنایع و ساختمان

دوره آموزشی «آشنایی با ارتینگ و همبندی در صنایع و ساختمان» با ارائه جناب آقای مهندس پرتوی شال عضو محترم کمیته ارتینگ سندیکای صنعت برق ایران و مدرس دوره‌های سیست..

۱۴۰۱/۱۲/۰۶

برگزاری دوره آموزشی آشنایی با بورس انرژی

دوره آموزشی آشنایی با بورس انرژی با همکاری شرکت آریائیان ارزش آفرین و با حضور جناب آقای محمد حسین موحد کارشناس مسئول مطالعات و توسعه بورس و بازار شرکت مدیریت شب..

۱۴۰۱/۱۱/۲۴

برگزاری وبینار آشنایی با ارتینگ و همبندی در صنایع و ساختمان

دوره آموزشی «آشنایی با ارتینگ و همبندی در صنایع و ساختمان» با ارائه جناب آقای مهندس پرتوی شال عضو محترم کمیته ارتینگ سندیکای صنعت برق ایران و مدرس دوره‌های سیست..

۱۴۰۱/۱۱/۱۹

سمینار آموزشی "ارتقاء بهره وری کسب و کارها" برگزار می گردد

مرکز بهبود کسب و کار اتاق ایران با همکاری سازمان ملی بهره وری ایران، سمینار آموزشی "ارتقاء بهره وری کسب و کارها" را از ساعت ۳۰:۸ لغایت ۳۰:۱۳ روز چهارشنبه مورخ ۱..

۱۴۰۱/۱۱/۱۸

کارگاه آموزشی استراتژی شرکت های موفق در عصر دیجیتال برگزار می گردد

فدراسیون واردات ایران در نظر دارد کارگاه آموزشی استراتژی شرکت های موفق در عصر دیجیتال را با همکاری دانشگاه تهران، برگزار می نماید.

۱۴۰۱/۱۱/۱۷

ماهنامه ستبران

آرشیو

طراحی سایت از پارسیان مهر

© تمامی حقوق این وب سایت محفوظ و متعلق به سندیکای صنعت برق ایران است.