فراخوان حضور در سیزدهمین نمایشگاه بین‌المللی انرژی‌های تجديدپذير، بهره‌وری و صرفه‌جویی انرژی

سیزدهمین نمايشگاه بین‌المللی انرژی‌های تجديدپذير، بهره‌وری و صرفه‌جویی انرژی روزهای 2 الی 5 بهمن سال جاری در محل دائمی نمـایشگاه‌های بین‌المللی تهران برگزار می‌شود.
فراخوان حضور در سیزدهمین نمایشگاه بین‌المللی انرژی‌های تجديدپذير، بهره‌وری و صرفه‌جویی انرژی
تاریخ : ۱۴۰۲/۱۰/۰۲

سیزدهمین نمايشگاه بين‌المللی انرژی‌های تجديدپذير، بهره‌وری و صرفه‌جویی انرژی به عنوان مهمترین رویداد تخصصی انرژی‌های تجدیدپذیر کشور طی روزهای 2 الی 5 بهمن ماه سال جاری به همت وزارت نیرو و سازمان انرژی‌های تجدیدپذیر و بهره‌وری انرژی برق (ساتبا) و با همکاری سندیکای صنعت برق و تشکل‌های مرتبط، در محل دائمی نمـایشگاه‌های بین‌المللی تهران برگزار می‌گردد. 

نمایشگاه مذکور به عنوان بزرگترین رویداد صنعتی در این حوزه، سالانه با حضور جمع كثیری از شركت‌های توانمند داخلی در زمینه انرژی‍‌های تجدیدپذیر، بهره وری و صرفه جویی انرژی برپا می‌گردد و فرصت بسیار مغتنمی است تا شركت‌های فعال در این حوزه دستاوردها و محصولات خود را در معرض بازدید دست اندركاران و متخصصان این صنعت قرار داده و با در نظر گرفتن روند تقاضای بازارها و سمت و سوی رشد این حوزه، فعالیت‌ها و نوآوری‌های آتی خود را هدایت نمایند.

شایان ذکر است سندیکای صنعت برق ایران درنظر دارد با برپایی غرفه (پاویون سندیکا) و اختصاص فضا (کانتر) برای شرکت‌های عضو شرایط حضور و تعامل آنها را تسهیل نماید. لذا با توجه به محدودیت فضا، اولویت حضور در پاویون سندیکا با شرکت‌هایی است که فرآیند ثبت نام را به دبیرخانه سندیکا تا تاریخ 1402/10/13 اعلام نمایند.

برای کسب اطلاعات بیشتر با شماره تلفن3-66570930- 021(داخلی 113 سرکار خانم باقرپور) تماس حاصل فرمایند.

علاقمندان می‌توانند برای ثبت نام به سایت نمایشگاه به آدرس  www.enrgysaving.ir مراجعه یا برای کسب اطلاعات بیشتر با شماره تلفن 42917000-021 داخلی ( 112سرکار خانم کبیری) تماس حاصل فرمایند.


امتیاز دهید :


فصلنامه ستبران

آرشیو

طراحی سایت از پارسیان مهر

© تمامی حقوق این وب سایت محفوظ و متعلق به سندیکای صنعت برق ایران است.