فراخوان حضور در نمایشگاه جانبی سیزدهمین کنفرانس شبکه‌های هوشمند انرژی

سیزدهمین کنفرانس شبکه‌های هوشمند انرژی در تاریخ 14 الی 15 آذرماه با مشارکت انجمن شبکه هوشمند انرژی ایران، وزارت نیرو، سازمان انرژی‌های تجدیدپذیر، برق حرارتی، ساتکاب، انجمن‌های ملی و بین‌المللی علمی و نیز حمایت معنوی سندیکا برگزار می‌شود.
فراخوان حضور در نمایشگاه جانبی سیزدهمین کنفرانس شبکه‌های هوشمند انرژی
تاریخ : ۱۴۰۲/۰۸/۲۲

سیزدهمین کنفرانس شبکه‌های هوشمند انرژی در تاریخ 14 الی 15 آذرماه با مشارکت انجمن شبکه هوشمند انرژی ایران، وزارت نیرو، سازمان انرژی‌های تجدیدپذیر، برق حرارتی، ساتکاب، انجمن‌های ملی و بین‌المللی علمی و نیز حمایت معنوی سندیکای صنعت برق ایران در محل پژوهشگاه نیرو برگزار خواهد شد. 

از آنجا که سندیکا همواره ایجاد فرصت‌های جدید کسب و کار و معرفی ظرفیت‌های شرکت‌های عضو از طریق رویدادهای تخصصی را به عنوان یکی از تکالیف و مسئولیت‌های خود می‌داند، ضمن انجام هماهنگی‌های لازم جهت تسهیل حضور  شرکت‌های محترم عضو در این کنفرانس و نمایشگاه، پیش بینی تخفیف 10 درصدی برای حضور اعضا در سیزدهمین کنفرانس شبکه‌های هوشمند فراهم آورده است. 

از این رو از اعضای محترم دعوت می‌گردد درصورت علاقمندی به حضور در نمایشگاه جانبی سیزدهمین کنفرانس شبکه‌های هوشمند انرژی، مراتب آمادگی خود را با تکمیل فرم زیر و ارسال برای دبیرخانه سندیکا اعلام فرمایند.

بدیهی است تکمیل و ارسال فرم زیر تعهدی برای شرکت متقاضی ایجاد نمی‌نماید و صرفا به منظور برآورد اولیه میزان تقاضای اعضای محترم برای حضور در این رویداد است و هماهنگی‌های بعدی برای انجام ثبت نام توسط واحد اجرایی سندیکا با متقاضیان انجام خواهد گرفت. 

پیوستامتیاز دهید :


فصلنامه ستبران

آرشیو

طراحی سایت از پارسیان مهر

© تمامی حقوق این وب سایت محفوظ و متعلق به سندیکای صنعت برق ایران است.