مجمع عمومی سالیانه سندیکای صنعت برق ایران - شعبه خراسان برگزار شد

جلسه مجمع عمومی سالیانه سندیکای صنعت برق ایران- شعبه خراسان روز پنجشنبه سوم مرداد سال جاری با حضور نمایندگان اتاق بازرگانی،صنایع ، معادن و کشاورزی خراسان رضوی و سندیکای صنعت برق ایران و با مشارکت 27 عضو از 32 شرکت واجد شرایط برگزار شد.
مجمع عمومی سالیانه سندیکای صنعت برق ایران - شعبه خراسان برگزار شد
تاریخ : ۱۳۹۸/۰۵/۰۵جلسه مجمع عمومی سالیانه سندیکای صنعت برق ایران- شعبه خراسان روز پنجشنبه  سوم مرداد سال جاری با حضور نمایندگان اتاق بازرگانی،صنایع ، معادن و کشاورزی خراسان رضوی و سندیکای صنعت برق ایران و با مشارکت 27 عضو از 32 شرکت واجد شرایط برگزار شد.

در این جلسه رضا نمازی دبیر شعبه خراسان گزارشی از عملکرد شعبه در طول یکسال گذشته ارائه و تاکید کرد که با مشارکت و هم افزایی بیشتر اعضا می‌توان به رفع نسبی مشکلات فائق آمد، از این رو از کلیه اعضا تقاضا کرد جهت ارائه پیشنهادات،  ضمن حضور در جلسات هیات مدیره، در مکاتبات و نظرخواهی‌ها بیش از پیش هم فکری و هم اندیشی داشته باشند.

وی از اعضا درخواست کرد با توجه به تشکیل کارگروه مشترک سندیکا و برق منطقه‌ای خراسان مشکلات مرتبط را جهت طرح در جلسات آتی، کتبا به شعبه اعلام کنند.

در ادامه صورت های مالی و گزارش بازرس شعبه ارائه پس از بحث و بررسی مراتب مورد تصویب قرار گرفت.

محسن شادمان  رئیس هیات مدیره شعبه خراسان خاطر نشان کرد حضور و مشارکت حداکثری اعضا در مجمع، نشان دهنده نقش و جایگاه ویژه ای است که شعبه از آن برخوردار گردیده است.

وی همچنین در رابطه با دستورالعمل نحوه جبران آثار ناشی از افزایش قیمت ارز در پیمانهای ریالی فاقد تعدیل، ابلاغی از سوی سازمان برنامه و بودجه کشور گفت در این خصوص جلسات ویژه متعددی برگزار و ضمن تبادل نظر با سایر تشکل های مرتبط با صنعت برق،منتج به مکاتبات اختصاصی و کارشناسی متعددی گردیده که پس از جمعبندی اشکالات،موارد پیشنهادی و اصلاحی آن به سازمان برنامه و بودجه، سازمان صنعت معدن و تجارت خراسان رضوی، برق منطقه ای خراسان، شورای گفتگوی استان، سازمان بازرسی استان،دادستانی و سندیکای صنعت برق ایران منعکس شده است.

در خاتمه محمدعلی محمدی، نماینده سندیکای صنعت برق ایران ضمن قدردانی از فعالیت های شعبه خراسان، گزارش مختصری از اقدامات و فعالیت‌های سندیکای صنعت برق ایران ارائه و یادآور شد مطالب مورد بحث در سندیکا مورد بررسی و پیگیری قرار خواهد گرفت.

طبق دستور جلسه مجمع، انتخابات بازرس شعبه برگزار که پس از رای گیری، آقایان سعید سالمی به عنوان بازرس اصلی و علی میرمیکائیل‌زادگان به عنوان بازرس علی البدل شعبه انتخاب شدند.امتیاز دهید :


ماهنامه ستبران

آرشیو

طراحی سایت از پارسیان مهر

© تمامی حقوق این وب سایت محفوظ و متعلق به سندیکای صنعت برق ایران است.