فراخوان جشنواره دستاوردهای پژوهشی، فناوری و دارایی‌های فکری بانوان

جشنواره تخصصی دستاورد‌های پژوهشی، فناوری و دارایی‌های فکری بانوان و معرفی بانوان نوآور، مخترع، مبتکر و کارآفرین در حوزه آب، برق و انرژی با همکاری پژوهشگاه نیرو در هفته پژوهش سال جاری در سطح ملی برگزار می‌شود.
فراخوان جشنواره دستاوردهای پژوهشی، فناوری و دارایی‌های فکری بانوان
تاریخ : ۱۳۹۸/۰۶/۱۷

جشنواره تخصصی دستاورد‌های پژوهشی، فناوری و دارایی‌های فکری بانوان در حوزه آب، برق و انرژی با همکاری پژوهشگاه نیرو در هفته پژوهش سال جاری در سطح ملی برگزار می‌شود.

دارایی‌های فکری به‌عنوان مهم‌ترین محور انتقال فناوری و تجاری‌سازی نتایج تحقیقات، در صنعت آب، برق و انرژی نقش بسیار مهمی در توسعه و ارتقاء همه‌جانبه صنعت از جمله تولید محصولات و خدمات جدید، توسعه صادرات، کسب‌وکارهای جدید و ... دارد. ازاین‌رو به‌کارگیری همه ظرفیت‌های موجود در این خصوص می‌تواند نقش بسیار مهمی در اجرای موفق سیاست‌های اقتصاد مقاومتی و توسعه درون‌زا داشته باشد.

در این راستا ایفای نقش مؤثرتر بانوان، ارتقاء سطح علمی و مهارتی آنان و ایجاد ساختاری مناسب برای عرضه و تبادل دارایی‌های فکری در حوزه آب، برق و انرژی ضروری است. بدین منظور وزارت نیرو (امور زنان و خانواده) در نظر دارد جشنواره تخصصی دستاورد‌های پژوهشی، فناوری و دارایی‌های فکری بانوان در حوزه آب، برق و انرژی را با همکاری پژوهشگاه نیرو در هفته پژوهش سال جاری در سطح ملی برگزار کند.

اختراع (ملی و بین‌المللی)، طرح صنعتی (ملی و بین‌المللی)، پروژه‌های تحقیقاتی منجر به تجاری‌سازی، تولید صنعتی محصولات و صادرات آن‌ها،حضور در عرصه بین‌المللی و ایفای نقش مؤثر در صنعت آب و برق، پروژه‌های تحقیقاتی و ایجاد سازوکارهای نوآورانه قابل کاربرد در صنعت آب و برق، ایده‌های فناورانه و نوآورانه قابل کاربرد در صنعت آب و برق، کتب و مقالات علمی در مجلات معتبر ملی و بین‌المللی، کارآفرینان و بانوان مؤسس شرکت‌های دانش‌بنیان و نوپا، برگزیدگان جشنواره‌های ملی و بین‌المللی، تأییدیه‌های فنی اخذ شده از سازمان پژوهش‌های علمی و صنعتی ایران و ثبت علامت تجاری از محورهای این جشنواره هستند.

بانوان واجد شرایط شرکت‌های دانش‌بنیان با تکمیل فرم پیوست و ارسال آن به آدرس الکترونیکی WII@nri.ac.irتا تاریخ   25/06/98  به جشنواره معرفی می‌شوند . علاقمندان جهت کسب اطلاعات بیشتر با دبیرخانه جشنواره به شماره 81606540-021تماس حاصل فرمایند. 

فایل پیوست امتیاز دهید :


ماهنامه ستبران

آرشیو

طراحی سایت از پارسیان مهر

© تمامی حقوق این وب سایت محفوظ و متعلق به سندیکای صنعت برق ایران است.