تسهیلات ویژه اعضا برای حضور در نمایشگاه جانبی کنفرانس انرژی‌های تجدیدپذیر

چهارمین نمایشگاه و کنفرانس بین‌المللی انرژی‌های تجدیدپذیر و اولین جایزه ملی انرژي‌هاي تجديدپذير ایران روزهای 22 الی 23 مهرماه با حمایت سندیکا و نهادهای مرتبط، در مرکز همایش‌های بین‌المللی صدا و سیما برگزار می‌شود.
تسهیلات ویژه اعضا برای حضور در نمایشگاه جانبی کنفرانس انرژی‌های تجدیدپذیر
تاریخ : ۱۳۹۸/۰۷/۰۶

چهارمین نمایشگاه و کنفرانس بینالمللی انرژیهای تجدیدپذیر و اولین جایزه ملی انرژيهاي تجديدپذير ایران روزهای 22 الی 23 مهرماه با حمایت سندیکا و نهادهای مرتبط، در مرکز همایشهای بینالمللی صدا و سیما برگزار می‌شود.

با توجه به حضور سازمان اتحاد بین‌المللی خورشیدی (ISA) از کشور هندوستان و شرکتها و نهادهای بین‌المللی از کشورهای هندوستان، ترکیه، فرانسه، آلمان، قطر و  ایتالیا در این رویداد، در نظر است طرحهایی نظیر تامین مالی 500 مگاوات نیروگاه خورشیدی در ایران، اجرای طرح اشتغالزایی 10 هزار نفری در حوزه انرژیهای خورشیدی، طرح توسعه تولید پراکنده منفصل از شبکه انرژی خورشیدی و ... مورد بحث و تبادل نظر قرار گیرد.

طبق هماهنگی‌های صورت‌پذیرفته با ستاد برگزاری کنفرانس شرکتهای عضو کمیته انرژیهای تجدیدپذیر سندیکای صنعت برق، برای اجاره غرفه در بخش نمایشگاه‌‌ از 15 درصد و حضور در کنفرانس از 20 درصد تخفیف برخوردار خواهند بود.

از شرکتهای عضو کمیته تخصصی انرژیهای تجدیدپذیر سندیکا دعوت میشود با توجه به محدودیت زمانی تا تاریخ برگزاری کنفرانس مذکور و محدودیت فضای در نظر گرفته شده، در صورت تمایل به حضور فرم مربوطه را تکمیل و به دبیرخانه سندیکا ارسال کنند یا برای هماهنگیهای بیشتر با امور نمایشگاههای سندیکا (خانم باقرپور داخلی113) تماس حاصل فرمایند.

اطلاعات بیشتر در سایت کنفرانس به آدرس www.irec.irrea.ir قابل مشاهده است.

دریافت فرم ثبت نام 

 امتیاز دهید :


ماهنامه ستبران

آرشیو

طراحی سایت از پارسیان مهر

© تمامی حقوق این وب سایت محفوظ و متعلق به سندیکای صنعت برق ایران است.