هفتمین مجمع اقتصاد فناوری نانو به سبک "فاتحان اورست"

هفتمین مجمع اقتصاد فناوری نانو به عنوان بزرگترین رویداد مدیریتی حوزه نانو، ۱۰ و ۱۱ دی‌ماه سال جاری و با عنوان "صعود به سبک فاتحان اورست" برگزار می‌شود.
هفتمین مجمع اقتصاد فناوری نانو به سبک "فاتحان اورست"
تاریخ : ۱۳۹۸/۰۹/۰۲

هفتمین مجمع اقتصاد فناوری نانو به عنوان بزرگترین رویداد مدیریتی حوزه نانو، ۱۰ و ۱۱ دی‌ماه سال جاری و با عنوان "صعود به سبک فاتحان اورست" در سالن همایش‌های پژوهشگاه نیرو واقع در تهران، شهرک قدس، انتهای بلوار دادمان برگزار می‌شود.

موضوع تأثیر فضای متغیر و ناپایدار اقتصادی کشور بر کسب‌وکارهای دانش‌بنیان محور هفتمین مجمع اقتصاد فناوری نانو است که در این دوره از مجمع به بررسی فرصت‌ها و تهدیدهای ناشی از آن پرداخته می‌شود. صاحب‌نظران مختلفی در دو روز برپایی مجمع به ارائه دیدگاه‌ها و تجربیات خود در قالب سخنرانی‌ها، پنل‌ها و کارگاه‌های مختلف خواهند پرداخت. گردهمایی بخش بزرگی از فعالان اکوسیستم حوزه فناوری و نوآوری علی‌الخصوص فناوری نانو، فرصت ارزشمندی جهت شبکه‌سازی و گسترش ارتباطات برای شرکت‌کنندگان این رویداد خواهد بود. 

علاقمندان جهت ثبت‌نام می‎توانند از طریق وب‌ سایت https://nanoecoforum.ir/ اقدام کنند و در صورت نیاز به توضیحات تکمیلی با شماره‌ ۶۶۴۲۱۶۰۵ یا ایمیل info@nanoecoforum.ir تماس حاصل فرمایند.

 

راهنمای ثبت نام در این لینک قابل مشاهده است. https://nanoecoforum.ir/register/

 

شایان ذکر است که با توجه به هماهنگی صورت گرفته این دفتر با ستاد ویژه توسعه فناوری نانو، شرکت‌های حوزه فنی و مهندسی و ساختمان با حضور در این همایش می‌توانند از کد تخفیف اختصاصی 50 درصدی (hr50bb) جهت ثبت نام استفاده کنند. 

 

در دور گذشته مجمع اقتصاد فناوری نانو، بیش از ۸۰۰ نفر از فناوران، مدیران استارتاپ‌ها، شرکت‌های دانش‌بنیان، مجموعه‌های بزرگ صنعتی، سرمایه‌گذاران و ارائه‌دهندگان خدمات کسب‌وکار طی دو روز گردهم آمده و در قالب نزدیک به ۳۰ نشست مختلف، شنونده نقطه‌نظرات ۳۵ سخنران مختلف بوده و به بحث و تبادل‌نظر پیرامون موضوعات مختلف پرداختند.


امتیاز دهید :


ماهنامه ستبران

آرشیو

طراحی سایت از پارسیان مهر

© تمامی حقوق این وب سایت محفوظ و متعلق به سندیکای صنعت برق ایران است.