سومین همایش ملی «شناسایی و پرورش مدیران و رهبران آینده» برگزار می‌شود

سومین همایش ملی «شناسایی و پرورش مدیران و رهبران آینده» روز چهارشنبه 13 آذر 98 از ساعت 8 الی 18 در سالن همایش‌های بین‌المللی کتابخانه ملی ایران برگزار می‌شود.
سومین همایش ملی «شناسایی و پرورش مدیران و رهبران آینده» برگزار می‌شود
تاریخ : ۱۳۹۸/۰۹/۰۲

شکست و پیروزی سازمان‌ها متاثر از مدیریتی است که بر آنها اعمال می‎شود. کمک به موفقیت سازمان‌ها و عبور از شرایط مخاطره‌آمیز (ابهام، پیچیدگی و محدویت‌های مالی) مستلزم شناسایی و پرورش مدیران و رهبران شایسته‎ای است که از توانمندی لازم برخوردار باشند. 

 

موسسه توسعه مدیریت و فن معنا ضمن برخورداری از تجارب برگزاری موفق همایش‎های قبلی و با هدف یاری سازمان‌ها در ارتقای بهره‌وری در نظر دارد با کمک اساتید صاحب‌نظر و مدیران مجرب، سومین همایش ملی «شناسایی و پرورش مدیران و رهبران آینده» را روز چهارشنبه 13/09/98 از ساعت 8 الی 18 در سالن همایش‌های بین‌المللی کتابخانه ملی ایران برگزار کند. 

 

در این همایش موضوعات نسبتا جامعی درباره مفاهیم رهبری، تعریف رهبر و مدیر، ارزیابی و شناسایی رهبران، روش‌های توسعه رهبران، ابزارهای شناسایی استعدادهای رهبری، چالش‌های ارزیابی و توسعه رهبران و معرفی نمونه‎‌هایی از تجارب شرکت‌های موفق ایرانی در مسائل رهبری ارائه خواهد شد.


امتیاز دهید :


ماهنامه ستبران

آرشیو

طراحی سایت از پارسیان مهر

© تمامی حقوق این وب سایت محفوظ و متعلق به سندیکای صنعت برق ایران است.