دوره آموزش مجازی آشنایی با فهارس بهای رسته نیرو و نحوه تعدیل پیمان‌های فهرست بهایی

سندیکای صنعت برق ایران در نامه‌ای به اعضای کمیته مهندسی مشاور و کمیته‌های پیمانکاری از برگزاری دوره آموزشی آشنایی با فهارس بهای پست، خط هوایی و خط زمینی انتقال و فوق توزیع نیروی برق و نحوه تعدیل پیمان‌های فهرست بهایی خبر داد.
دوره آموزش مجازی آشنایی با فهارس بهای رسته نیرو و نحوه تعدیل پیمان‌های فهرست بهایی
تاریخ : ۱۳۹۹/۰۲/۱۰

در ابتدای این نامه آمده است که فهارس بهای پایه رشته خطوط هوایی، خطوط زمینی و پست‌های انتقال و فوق توزیع نیروی برق توسط سازمان برنامه و بودجه کشور در تاریخ 99/01/31 ابلاغ و کاربری عمومی دستورالعمل‌های مابه‌التفاوت نرخ ارز و فلزات ابلاغی توانیر لغو شده است.  

از  اینرو مرکز آموزش آب و نیرو رایانگان با همکاری شرکت توانیر در نظر دارد دوره آموزشی "آشنایی با فهارس بهای پست، خط هوایی و خط زمینی انتقال و فوق توزیع نیروی برق و نحوه تعدیل پیمان‌های فهرست بهایی" را به مدت 16 ساعت و به صورت مجازی (تولید محتوا و ارائه مطالب به صورت آفلاین و پرسش و پاسخ در جلسات آنلاین) در تاریخ 15 اردیبهشت ماه سال جاری برگزار کند. 

لذا از شرکت‌های عضو دعوت می‌شود فهرست کارشناسان و مدیران فنی مورد نظر برای حضور در این دوره آموزشی را حداکثر تا تاریخ 99/02/13مطابق با جدول مربوطه به دبیرخانه سندیکا ارسال کنند. 

فرم ثبت نام


امتیاز دهید :


ماهنامه ستبران

آرشیو

طراحی سایت از پارسیان مهر

© تمامی حقوق این وب سایت محفوظ و متعلق به سندیکای صنعت برق ایران است.