فراخوان حضور در نمایشگاه جانبی سومین کنفرانس بین‌المللی ماشین‌ها و محرکه‌های الکتریکی

سومین دوره کنفرانس بین‌المللی ماشین‌ها و محرکه‌های الکتریکی روزهای 29 و 30 آذر ماه سال جاری در محل دانشگاه خواجه نصیرالدین طوسی برگزار می‌گردد.
فراخوان حضور در نمایشگاه جانبی سومین کنفرانس بین‌المللی ماشین‌ها و محرکه‌های الکتریکی
تاریخ : ۱۴۰۲/۰۸/۲۹

سومین دوره کنفرانس بین‌المللی ماشین‌ها و محرکه‌های الکتریکی روزهای 29 و 30 آذر ماه سال جاری با همکاری دانشگاه خواجه نصیرالدین طوسی و سندیکای صنعت برق ایران و با حضور مدیران ارشد صنعت برق و فعالان این حوزه در محل دانشگاه مذکور برگزار می‌گردد. 

طراحی، مدل سازی و تحلیل عددی ماشین‌های الکتریکی، مدل سازی و تحلیل دینامیکی این ماشین‌ها، سیستم درایو و کنترل انواع موتورهای الکتریکی و طراحی و تحلیل ترانسفورماتورهای قدرت از جمله مهمترین محورهای این کنفرانس محسوب   می‌شوند. 

در همین راستا سندیکا به منظور ایجاد فرصت‌های جدید کسب و کار و نیز معرفی ظرفیت‌های شرکت‌های عضو از طریق رویدادهای تخصصی، مسئولیت برگزاری این نمایشگاه را عهده‌دار شده و اقدامات لازم را برای تسهیل حضور اعضا در نمایشگاه جانبی این کنفرانس به عمل آورده است.

از اینرو از اعضای محترم دعوت می‌شود با توجه به فرصت محدود باقیمانده تا زمان برگزاری این رویداد در صورت علاقمندی به حضور در نمایشگاه جانبی سومین دوره کنفرانس بین‌المللی ماشین‌ها و محرکه‌های الکتریکی،  مراتب آمادگی خود را با تکمیل فرم زیر و ارسال برای دبیرخانه سندیکا اعلام فرمایند.

بدیهی است تکمیل و ارسال فرم زیر تعهدی برای شرکت متقاضی ایجاد نمی‌نماید و صرفا به منظور برآورد اولیه میزان تقاضای اعضای محترم برای حضور در این رویداد است. هماهنگی‌های بعدی برای انجام ثبت نام توسط واحد اجرایی سندیکا با متقاضیان انجام خواهد گرفت. 

دریافت فرم


امتیاز دهید :


ماهنامه ستبران

آرشیو

طراحی سایت از پارسیان مهر

© تمامی حقوق این وب سایت محفوظ و متعلق به سندیکای صنعت برق ایران است.