رئیس و نایب رئیس کمیته مهندسی بازرگانی سندیکا انتخاب شدند

جلسه کمیته مهندسی بازرگانی سندیکای صنعت برق ایران، بیست و ششم بهمن سال جاری در محل سندیکا برگزار شد.
رئیس و نایب رئیس کمیته مهندسی بازرگانی سندیکا انتخاب شدند
تاریخ : ۱۳۹۸/۱۲/۰۳

جلسه کمیته مهندسی بازرگانی سندیکای صنعت برق ایران، بیست و ششم بهمن سال جاری در محل سندیکا برگزار شد. در این جلسه پیرو جلسه مجمع عمومی کمیته که اول بهمن برگزار شده بود و براساس آیین‌نامه کمیته‌های تخصصی سندیکای صنعت برق، هیئت رئیسه به انتخاب رئیس و نائب رئیس کمیته پرداختند. 

با توجه به تعداد آرا در جلسه مجمع عمومی و رای گیری مجدد در جلسه هیئت رئیسه به ترتیب آقای دکتر تنباکوچیان به عنوان رئیس و آقای مهندس صبح¬خیزی به عنوان نایب رئیس انتخاب شدند. 

در ادامه نامه سندیکا در خصوص بخشنامه شرکت توانیر به شرکت‌های تابعه در خصوص عدم استفاده از تجهیزات خارجی دارای مشابه داخلی مورد بحث و بررسی قرار گرفت با توجه به نکاتی که اعضا مدنظر داشتند، مقرر شد با توجه به ماهیت کمیته مهندسی بازرگانی در دفاع مشروع از منافع اعضای خود، اعتراض اعضا درباره این بخشنامه طی نامه مکتوب به دبیرخانه سندیکا اعلام شود. 

مواردی که از سوی اعضا درباره بخشنامه مذکور مطرح شد این بود که با توجه به تصمیم این بخشنامه در سطح وزارتخانه‌های بالادست، بایستی کیفیت و کمیت مدنظر گرفته شود. باید به این سوال پاسخ داده شود که آیا کلیه تولیدات تجهیزات، صد در صد بصورت تولید داخل و با ضمانت کیفیت بالا هستند؟ همچنین باید به این ابهام توجه شود که کلیه تولیدکنندگان داخلی از ارز وارداتی بهره می‌برند. 

 

با توجه به نامه اتاق بازرگانی ایران مبنی بر اعلام مسائل و مشکلات فعالان اقتصادی عضو سندیکا در خصوص بررسی سیاست‌های تجاری و ارزی جاری کشور ناشی از سیاسـت‌های موصوف در حـوزه‌های مختلف از جمله واردات، صادرات، ثبت سفارش، تشریفات گمرکی و ترخیص کالا، مقرر شد اعضای هیأت رئیسه نقطه نظرات خود را هرچه سریعتر اعلام و به دبیرخانه سندیکا ابلاغ کند. 


امتیاز دهید :


ماهنامه ستبران

آرشیو

طراحی سایت از پارسیان مهر

© تمامی حقوق این وب سایت محفوظ و متعلق به سندیکای صنعت برق ایران است.