تعرفه درج آگهی در رسانه‌های سندیکای صنعت برق ایران در نیمه اول سال 1402

روابط عمومی سندیکا طی نامه‌ای از اعضای محترم درخواست کرده است با بررسی تعرفه‌های درج آگهی در رسانه‌های سندیکا، در صورت تمایل به سارش با بخش آگهی‌های روابط عمومی، خانم کریمی (داخلی 112) تماس حاصل فرمایند.
تعرفه درج آگهی در رسانه‌های سندیکای صنعت برق ایران در نیمه اول سال 1402
تاریخ : ۱۴۰۲/۰۲/۲۵

همانگونه که مستحضرید "نشریه ستبران" با انتشار 132 شماره به جایگاه ویژه‌ای در بین کارفرمایان و دست اندرکاران صنعت برق و انرژی کشور دست یافته و یکی از مهمترین رسانه‌های صنعت برق به شمار می‌رود. هر شماره نشریه ستبران با تیراژ 2000 جلد منتشر و بین شرکت‌های عضو و تمامی مدیران عالی رتبه و ذینفعان کلیدی صنعت برق و انرژی توزیع می‌گردد. همچنین نسخه الکترونیکی نشریه از طریق وبسایت سندیکا در دسترس عموم قرار دارد. 

علاوه بر نشریه سراسری ستبران، "وب سایت سندیکا" به عنوان یکی از مراجع اطلاع رسانی و خبری صنعت برق و همچنین "بولتن الکترونیکی رسانا" که بصورت روزانه اطلاعیه‌ها و اخبار مرتبط با صنعت برق و حوزه فعالیت اعضای سندیکا را گردآوردی و بصورت الکترونیک تهیه و برای بیش از 3000 مشترک از طریق ایمیل و شبکه‌های سندیکا در فضای مجازی ارسال می‌گردد از دیگر رسانه‌های سندیکا می‌باشند. 

از اینرو با توجه به اینکه ظرفیت‌ رسانه‌های سندیکا فرصت مناسبی برای معرفی موثر توانمندی‌ها و دستاوردهای شرکت‌های عضو به صاحبان صنایع و دست اندرکاران صنعت برق و انرژی کشور است، از اعضای محترم دعوت می‌گردد با بررسی تعرفه درج آگهی در رسانه‌های سندیکا در نیمه اول سال1402 که به پیوست ارسال می‌شود، برای رزرو آگهی مورد نظر و کسب اطلاعات بیشتر، با بخش آگهی‌های روابط عمومی سندیکا خانم کریمی (داخلی 112) تماس حاصل فرمایند. 

 

دریافت فرم ثبت‌نام و مشاهده تعرفه‌ها 

 


امتیاز دهید :


ماهنامه ستبران

آرشیو

طراحی سایت از پارسیان مهر

© تمامی حقوق این وب سایت محفوظ و متعلق به سندیکای صنعت برق ایران است.