بخشنامه سوم جبرانی ارز ابلاغ شد

سومین ویرایش دستورالعمل نحوه جبران آثار ناشی از افزایش قیمت ارز در پیمان‌های ریالی فاقد تعدیل از سوی رئیس سازمان برنامه و بودجه کشور در قالب بخشنامه خطاب به دستگاه‌های اجرایی، مشاوران و پیمانکاران ابلاغ شد.
بخشنامه سوم جبرانی ارز ابلاغ شد
تاریخ : ۱۳۹۹/۱۰/۳۰

سومین ویرایش دستورالعمل نحوه جبران آثار ناشی از افزایش قیمت ارز در پیمان‌های ریالی فاقد تعدیل از سوی رئیس سازمان برنامه و بودجه کشور در قالب بخشنامه خطاب به دستگاه‌های اجرایی، مشاوران و پیمانکاران ابلاغ شده است. ابلاغ این بخشنامه حاصل تلاش‌ها و پیگیری‌های سندیکای صنعت برق و شرکت توانیر بوده و انتظار می‌رود بخشی از چالش‌های قراردادی شرکت‌های عضو با استفاده از آن رفع شود. 

شایان ذکر است این دستورالعمل که به استناد نظام فنی اجرایی کشور و ماده 23 قانون برنامه و بودجه و ماده 34 قانون احکام دائمی برنامه‌های توسعه‌ای کشور به تصویب شورای عالی فنی کشور رسیده است، به منظور جبران آثار ناشی از افزایش قیمت ارز در پیمان‌هایی که دارای پنج شرط شمول دستورالعمل باشند از نوع گروه اول  (لازم الاجرا) ابلاغ شده است تا کارفرمایان مربوط ضوابط این دستورالعمل را به کارکردهای 1399/01/01 تا 1400/12/29 اعمال و در چارچوب ضوابط پرداخت کنند.

پیوست 


امتیاز دهید :


ماهنامه ستبران

آرشیو

طراحی سایت از پارسیان مهر

© تمامی حقوق این وب سایت محفوظ و متعلق به سندیکای صنعت برق ایران است.