آغاز همکاری‌های مشترک سندیکا و مرکز توسعه صادرات و سرمایه‌گذاری ایران

بعد از مذاکرات و رایزنی‌های انجام شده سندیکا با مرکز توسعه صادرات و سرمایه‌گذاری ایران، تجهیزات فناورانه و دانش‌بنیان اعضای سندیکا در حاشیه مذاکرات معاون رئیس‌جمهور با همتای ترک خود، در نمایشگاه دائمی محصولات ایران در ترکیه به نمایش گذاشته شد.
آغاز همکاری‌های مشترک سندیکا و مرکز توسعه صادرات و سرمایه‌گذاری ایران
تاریخ : ۱۳۹۸/۱۱/۰۶

با توجه به اعلام مرکز توسعه صادرات و سرمایه‌گذاری ایران مبنی بر سفر دکتر ستاری، معاون علمی و فناوری ریاست جمهور به ترکیه و انجام مذاکرات با همتای ترکیه‌ای، کمیته توسعه صادرات سندیکا جهت استفاده از ظرفیت مرکز مذکور برای ارائه توانمندی و ظرفیت شرکت‌های عضو سندیکا، موضوع ارسال تجهیزات فناورانه و دانش‌بنیان این شرکت‌ها را در دستور کار قرار داد. 

بعد از مذاکرات و رایزنی‌های انجام شده سندیکا با مرکز مذکور، تجهیزات فناورانه و دانش‌بنیان اعضای سندیکا در حاشیه مذاکرات معاون رئیس‌جمهور با همتای ترک خود، در نمایشگاه دائمی محصولات ایران در ترکیه به نمایش گذاشته شد و طی بازدیدهای مختلف، مورد استقبال شرکت‌ها و تجار ترکیه‌ قرار گرفت.

با همکاری‌های انجام شده و پیرو مذاکرات بعمل آمده از طرف کمیته توسعه صادرات سندیکا و مرکز توسعه صادرات و سرمایه‌گذاری ایران در خصوص همکاری مشترک و استفاده از ظرفیت‌های این مرکز جهت توسعه صادرات تجهیزات شرکت‌های عضو، پیش‌نویس تفاهم نامه همکاری مشترک بین طرفین تدوین شده و در آینده‌ای نزدیک به امضا خواهد رسید.


امتیاز دهید :


ماهنامه ستبران

آرشیو

طراحی سایت از پارسیان مهر

© تمامی حقوق این وب سایت محفوظ و متعلق به سندیکای صنعت برق ایران است.