در نامه مشترک هیات مدیره و روسای کمیته های سندیکا؛

آرزوی بهبودی و سلامتی سندیکا برای آقای مهندس محمد پارسا

در نشست مشترک هیات مدیره و روسای کمیته های تخصصی سندیکا ضمن تجلیل از خدمات ارزشمند آقای مهندس پارسا برای بخش خصوصی صنعت برق و سندیکا، برای ایشان آرزوی بهبودی و سلامتی عاجل شد.
آرزوی بهبودی و سلامتی سندیکا برای آقای مهندس محمد پارسا
تاریخ : ۱۴۰۰/۱۰/۲۲

در نشست مشترک هیات مدیره و روسای کمیته های تخصصی سندیکا که 19 دی ماه برگزار شد، کسالت آقای مهندس پارسا از موسسین و پیشکسوتان سندیکای صنعت برق ایران به اطلاع جلسه رسید و در این راستا اعضای حاضر در جلسه ضمن تجلیل از خدمات ارزشمند ایشان برای بخش خصوصی صنعت برق و سندیکا، برای ایشان آرزوی بهبودی و سلامتی عاجل کردند. به همین منظور نامه‌ای به مضمون ذیل تهیه و از طرف اعضای خانواده سندیکای صنعت برق ایران امضا و برای ایشان ارسال شد.

"جناب آقای مهندس محمد پارسا 

سندیکای صنعت برق ایران، شالوده‌ای قدرتمند، بالغ و ریشه‌دار از تفکری است که بیش از بیست سال پیش توسط جنابعالی و تعدادی از خبرگان و کارآفرینان این صنعت بنا نهاده شد. بی‌تردید سهم تلاش‌ها و مشارکت بی‌دریغ جنابعالی در طول سال‌های حضور موثرتان در راس سندیکا، همواره در حافظه صنعت برق کشور ثبت شده و خدمات ارزنده شما به عنوان برگی ارزشمند در کارنامه بخش خصوصی این صنعت استراتژیک، ماندگار خواهد بود. 

از این رو ضمن تقدیر از اقدامات، تلاش‌ها و خدمات ارزنده جنابعالی برای اعتلای صنعت برق کشور، به نمایندگی از خانواده بزرگ سندیکای صنعت برق ایران، برای شما آرزوی تندرستی و بهبودی هر چه سریع‎تر داریم و امیدواریم که در کوتاه‌ترین زمان ممکن، شاهد حضور فعال و موثرتان در عرصه صنعت و اقتصاد کشور باشیم."
                                                                                                      به نمایندگی از اعضای سندیکای صنعت برق ایران 

شایان ذکر است مهندس محمد پارسا بیشتر از 20 سال پیش با نگاهی نواندیش و آینده نگر، ایده ایجاد تشکلی تخصصی در حوزه صنعت برق را طرح کرد که حاصل آن تاسیس، رشد و تعالی سندیکای صنعت برق ایران بود. او که یکی از کارآفرینان بزرگ صنعت برق است، سال ها در راس سندیکا، اقدامات و خدمات ارزنده ای ارائه داده و به توسعه بخش خصوصی این صنعت کمک شایانی کرده است.

مهندس پارسا که کارنامه ای قابل اتکا در حوزه فعالیت های اقتصادی، صنعتی و تشکلی دارد، یکی از مدیران نام آور و شناخته شده صنعت برق و نخستین نماینده این صنعت در اولین دوره شورای گفتگوی دولت و بخش خصوصی است. امروز این مرد بزرگ که یکی از بنیانگذاران سندیکای صنعت برق ایران و مدیران پیشکسوت بخش خصوصی کشور است، در بستر بیماری هستند که امید است که هر چه زودتر، سلامتی خود را بازیافته و به عرصه اقتصاد بازگردند.

 

 


امتیاز دهید :


ماهنامه ستبران

آرشیو

طراحی سایت از پارسیان مهر

© تمامی حقوق این وب سایت محفوظ و متعلق به سندیکای صنعت برق ایران است.