فراخوان اولین نمایشگاه تخصصی ارائه محصولات نوآورانه و فناورانه؛ هوشمندسازی صنعت برق

اولین نمایشگاه تخصصی " ارائه محصولات نوآورانه / فناورانه هوشمندسازی صنعت برق - فاز اول: رویت‌پذیری بار مشترکین" روز دوشنبه ۱۱ مهرماه ۱۴۰۱ در محل پژوهشگاه نیرو و با حضور وزیر نیرو برگزار می‌شود.
فراخوان اولین نمایشگاه تخصصی ارائه محصولات نوآورانه و فناورانه؛ هوشمندسازی صنعت برق
تاریخ : ۱۴۰۱/۰۶/۲۸

در سال تولید؛ دانش بنیان، اشتغال آفرین، به منظور تحقق شعار سال ۱۴۰۱ در صنعت برق کشور؛ اولین نمایشگاه تخصصی " ارائه محصولات نوآورانه / فناورانه هوشمند سازی صنعت برق - فاز اول: رویت‌پذیری بار مشترکین" روز دوشنبه ۱۱ مهرماه ۱۴۰۱ در محل پژوهشگاه نیرو و با حضور وزیر نیرو برگزار می‌گردد.

صنعت برق با هدف رویت‌پذیری و مدیریت بار مشترکین فشار ضعیف و بهره‌گیری از پتانسیل‌ها و ظرفیت‌های ملی قصد دارد از طریق برگزاری نمایشگاه نسبت به شناسایی فناوران این حوزه و متعاقبا تدوین و اجرای برنامه ­های مشترک و بسته‌های حمایتی اقدام کند. 

از کلیه‌ی شرکت‌های دانش‌بنیان/ واحد‌های فناور، تولیدکنندگان محصولات فناورانه، کارخانه‌های نوآوری و پارک‌های علم و فناوری، شتاب­دهنده‌ها، صاحبان ایده و شرکت‌های خلاق، مراکز رشد و استارتاپ‌های فعال در این حوزه دعوت می‌شود در این نمایشگاه که با حضور وزیر نیرو برگزار می‌شود، شرکت نمایند. 

به منظور حضور در نمایشگاه، فرم‌های پیوست را دانلود و پس از تکمیل، همراه با مستندات درخواستی به آدرس پست الکترونیکی SGEXPO@NRI.AC.IR ارسال نمایید. جهت دریافت اطلاعات تکمیلی با شماره ۸۸۵۷۸۳۷۶-۰۲۱ سرکار خانم صادقی تماس حاصل فرمائید. 

فرم‌های پیوست: 

فرم ثبت نام ارائه محصول
راهنمای فرم ثبت نام ارائه محصول
فراخوان


امتیاز دهید :


ماهنامه ستبران

آرشیو

طراحی سایت از پارسیان مهر

© تمامی حقوق این وب سایت محفوظ و متعلق به سندیکای صنعت برق ایران است.