برگزاری انتخاب جوایز به جوانان و بانوان کارآفرین برتر کنفدراسیون آسیا - اقیانوسیه 2020

کنفدراسیون اتاق‌های بازرگانی و صنعت آسیا-اقیانوسیه (CACCI) هر دو سال یکبار نسبت به انتخاب جوانان کارآفرین برتر و بانوان کارآفرین برتر در سطح آسیا و اقیانوسیه اقدام می‎کند.
برگزاری انتخاب جوایز به جوانان و بانوان کارآفرین برتر کنفدراسیون آسیا - اقیانوسیه 2020
تاریخ : ۱۳۹۹/۰۳/۱۳

کنفدراسیون اتاق‌های بازرگانی و صنعت آسیا-اقیانوسیه (CACCI) هر دو سال یکبار نسبت به انتخاب جوانان کارآفرین برتر و بانوان کارآفرین برتر در سطح آسیا و اقیانوسیه اقدام می‎کند. در اجلاس سال 2020 که احتمالاً در کشور تایوان برگزار خواهد شد، رقابت در سه حوزه بین جوانان (کمتر از 45 سال) و بانوان کارآفرین برتر و همچنین فعالان اقتصادی حوزه  آب و انرژی های پاک انجام خواهد شد و به برندگان جوایزی اعطاء می گردد.

اتاق ایران یکی از اعضای فعال این کنفدراسیون است و در هر دوره نسبت به معرفی فعالان اقتصادی واجد شرایط اهتمام می‌ورزد. مهم ترین شرایط موفقیت در رقابت‌های مذکور شامل برخورداری از 5 سال سابقه فعالیت تجاری، تسلط به زبان انگلیسی، مشارکت در فعالیت‌های مدنی و مدیریت بهره‌ور می‌باشد.

از اعضای اتاق بازرگانی ایران دعوت بعمل می‌آید تا در صورت دارا بودن شرایط لازم از طریق لینک https://chambertrust.ir/cacci-competition فرم ثبت نام را تکمیل و آمادگی خود را جهت مشارکت فعال در این رویداد بین المللی حداکثر تا تاریخ 99/03/24 اعلام کنند. 

علاقمندان می‌توانند جهت کسب اطلاعات تکمیلی با شماره تلفن 85732363 و یا ایمیل s.rasekhchi@iccima.ir تماس حاصل فرمایند. 

شرایط ثبت‌نام


امتیاز دهید :


ماهنامه ستبران

آرشیو

طراحی سایت از پارسیان مهر

© تمامی حقوق این وب سایت محفوظ و متعلق به سندیکای صنعت برق ایران است.