اعزام هیات تجاری به عمان

گروه بین‎المللی آریا پیشگام با همکاری و نظارت سازمان صنعت، معدن و تجارت استان تهران، هیات تجاری متشکل از شرکت‌های فعال تولیدی و صادراتی را از تاریخ 21 الی 25 بهمن ماه 98 به عمان اعزام خواهد کرد.
اعزام هیات تجاری به عمان
تاریخ : ۱۳۹۸/۱۱/۰۲

گروه بین‎المللی آریا پیشگام با نزدیک به 8 سال تجربه و حضور در بازار عمان با همکاری و نظارت سازمان صنعت، معدن و تجارت استان تهران، هیات تجاری متشکل از شرکت‌های فعال تولیدی و صادراتی را از تاریخ 21 الی 25 بهمن ماه 98 به عمان اعزام خواهد کرد. 

با توجه به اهمیت بخش صادرات مخصوصا صادرات به کشورهای همسایه و افزایش نزدیک به 300 درصدی صادرات کشور به عمان طی سال‌های گذشته و ذکر این نکته که عمان در سال 97 با 32 درصد رشد صادرات از کشور، بعد از عراق و پاکستان، بیشترین رشد صادرات و با 100 درصد رشد واردات به کشور بالاترین رشد را داشته است. با توجه به راه‌اندازی خطوط کشتیرانی از ایران به عمان، بهترین فرصت جهت افزایش صادرات و سرمایه‎گذاری و صادرات مجدد از ایران به عمان مهیاست. از عمان به عنوان دروازه صادرات مجدد ورود به آفریقا نیز نام برده می‎شود و بدون تعرفه گمرکی به بسیاری از کشورها می‎توان صادرات داشت. 

 گروه بین‎المللی آریا پیشگام با دارا بودن دفتر در شهر مسقط و بعنوان مجری پایون‌های جمهوری اسلامی ایران در نمایشگاه‎های عمان به کلیه مشارکت‌کنندگان در هیات فوق یک سال مشاروه رایگان در خصوص نحوه ورود و حضور در بازار عمان، بازارسنجی محصولات و خدمات، ثبت شرکت در سرزمین اصلی و مناطق آزاد، اطلاع از قوانین و مقررات ثبتی و تجاری و اطلاع از مناقصات را ارائه خواهد کرد.

علاقمندان جهت هماهنگی و ثبت نام با شماره‌های 77426062 و 77470204 و یا با شماره واتساپ 09011772807 تماس حاصل فرمایند. 

 

شایان ذکر است شرکت‌های عضو سندیکای صنعت برق در صورت حضور در این هیات، تا سقف 10 درصد از تخفیف برخوردار خواهند شد. 


امتیاز دهید :


ماهنامه ستبران

آرشیو

طراحی سایت از پارسیان مهر

© تمامی حقوق این وب سایت محفوظ و متعلق به سندیکای صنعت برق ایران است.