اخبار برق کشورهای هم‌جوار؛ امارات متحده عربی

دفتر برنامه‌ریزی و اقتصاد کلان برق و انرژی وزارت نیرو در خبرنامه برق کشورهای هم‌جوار، وضعیت برق امارات متحده عربی را این گونه درج کرده است:

۱۳۹۸/۱۱/۰۱

راه‌اندازی دفاتر صادرات کالاهای صنعت آب و برق

مدیرعامل شرکت ساخت و تامین کالای آب و برق از راه اندازی دفاتر ثابت صادرات خدمات فنی و مهندسی و کالای آب و برق در خارج از کشور خبرداد.

۱۳۹۸/۱۱/۰۱

استفاده نیم درصد برق ایران در تولید بیت کوین

تولیدکنندگان ودست اندرکاران تولید بیت کوین با ارایه آمار مرتبط با مصرف نیم درصد برق ایران در حوزه این ارزرمز،بر این باورند درشرایط تحریم با بیت کوین می توان نفت وگاز فروخت و تحریم را دور زد.

۱۳۹۸/۱۱/۰۱

صرفه جویی ۷ هزار میلیارد تومانی با مدیریت مصرف در تابستان

مدیرعامل توانیر گفت:برنامه‌های مدیریت مصرف با رویکرد تشویق محوری در تابستان ۹۸ اجرا شد که در صورت اجرا نشدن آن علاوه بر اعمال خاموشی باید ۷ هزار میلیارد تومان نیز صرف خرید برق برای کشور می‌شد.

۱۳۹۸/۱۱/۰۱

ایران برای برق سوریه چه می‌کند؟

بیش از ۵۰ درصد سیستم برق سوریه توسط گروه‌های تروریستی تخریب شده است، از این رو این کشور درصدد افزایش استفاده از تجهیزات برقی ایرانی برای بازسازی صنعت برق خود است که تاکنون نیز در این حوزه اقدامات متعددی انجام شده است.

۱۳۹۸/۱۰/۲۸

چهار ابر چالش اقتصاد برق

نمایندگان بخش خصوصی در نشست کمیسیون صنعت و معدن اتاق بازرگانی تهران، به مسایل و چالش‌های موجود در راه توسعه صنعت برق در کشور پرداختند و از مداخلات قیمتی دولت تا..

۱۳۹۸/۰۷/۱۰

دو چالش جدید برای سرمایه‌گذاران انرژی‌های تجدیدپذیر

حمیدرضا صالحی، عضو هیات نمایندگان اتاق تهران و رئیس کمیسیون انرژی اتاق ایران، سیاست‌های وزارت نیرو رو در راستای جلب سرمایه‌گذاری و توسعه تولید انرژی‌های تجدیدپذ..

۱۳۹۸/۰۷/۰۸

بیستمین نمایشگاه بین‌المللی تجهیزات الکتریکی، الکترونیکی، روشنایی و ساختمان هوشمند

بیستمین نمایشگاه light & building، بزرگترین نمایشگاه تخصصی تجهیزات الکتریکی، الکترونیکی، روشنایی و ساختمان هوشمند در جهان 18 تا 23 اسفند 98 (8 تا 13 مارس 2020) ..

۱۳۹۸/۰۷/۰۶

ضرورت کسب نظر از بخش خصوصی در مورد نرخ‌های جدید خرید تضمینی برق از نیروگاه‌های تجدیدپذیر

سندیکای صنعت برق ایران طی نامه ای از رضا اردکانیان، مقام عالی وزارت نیرو درخواست کرده است در مورد نرخ‌های جدید خرید تضمینی برق از نیروگاه‌های تجدیدپذیر، از بخش ..

۱۳۹۸/۰۷/۰۶

تسهیلات ویژه اعضا برای حضور در نمایشگاه جانبی کنفرانس انرژی‌های تجدیدپذیر

چهارمین نمایشگاه و کنفرانس بین‌المللی انرژی‌های تجدیدپذیر و اولین جایزه ملی انرژي‌هاي تجديدپذير ایران روزهای 22 الی 23 مهرماه با حمایت سندیکا و نهادهای مرتبط، د..

۱۳۹۸/۰۷/۰۶

مناقصات طرح‌های صنعت برق کشور عراق اعلام شد

وزارت برق عراق مناقصات طرح‌های صنعت برق آن کشور را در وبگاه رسمی خود اعلام کرده است.

۱۳۹۸/۰۶/۲۴

فهرست‌بهای واحد توزیع صنعت برق ابلاغ شد+ متن بخشنامه

محمدباقر نوبخت، رئیس سازمان برنامه و بودجه کشور بخشنامه فهرست بهای واحد پایه رشته توزیع نیروی الکتریکی را که مبانی آن به تصویب شورای عالی فنی رسیده است، برای اج..

۱۳۹۸/۰۶/۱۶

ارائه تسهيلات مالی به شركت‌های دانش‌بنيان دارای محصول نوآورانه در حوزه صنعت برق

پژوهشگاه نیرو با راه‌اندازی مرکز رشد صنعت برق در مجموعه خود و ایجاد صندوق شکوفایی نوآوری در صنعت برق گام مهمی در راستای اهداف توسعه کلان کشور برداشته است.

۱۳۹۸/۰۵/۱۹

طرح چالش‌های واحدهای تولیدی صنعت برق در کمیسیون انرژی اتاق تهران

جلسه کمیسیون انرژی اتاق بازرگانی صنایع معادن و کشاورزی تهران صبح روز دوشنبه، 14 مرداد با موضوع بررسی چالش‌های ساخت داخل تجهیزات صنعت نفت و صنعت برق برگزار شد.

۱۳۹۸/۰۵/۱۵

ضرورت هموار ساختن مسیر همکاری‌های ایران و کشورهای همسایه در حوزه برق

جلسه هیأت رئیسه کمیته تخصصی مهندسی مشاور سندیکای صنعت برق ایران، بیست و پنجم تیر سال جاری در محل سندیکا تشکیل شد.

۱۳۹۸/۰۵/۰۲

ماهنامه ستبران

آرشیو

طراحی سایت از پارسیان مهر

© تمامی حقوق این وب سایت محفوظ و متعلق به سندیکای صنعت برق ایران است.