لزوم اجرای قانون تامین 20 درصد برق ادارات از تجدیدپذیر

غلامحسین شافعی، رئیس اتاق بازرگانی ایران در نامه‎ای به وزیر نیرو خواستار ابلاغ دستورالعمل مصوبه هیات وزیران درباره الزام ارگان‎های دولتی به تامین 20 درصد از برق مصرفی از انرژی‌های تجدیدپذیر به شرکت‌های توزیع برق شد.

نمایشگاه جانبی چهاردهمین کنفرانس حفاظت و اتوماسیون در سیستم‌های قدرت

چهاردهمین کنفرانس حفاظت و اتوماسیون در سیستم‌های قدرت، 10 و 11 دی ماه سال جاری در محل دانشگاه صنعتی امیرکبیر برگزار خواهد شد.

نرخ‌گذاری برق صنعت ماینینگ؛ وزارت نیرو حق دارد!

سعید خوشبخت، مدیرعامل اریاتک و فعال حوزه رمزارز می‌گوید: مردی مادرش را به بازار می‌برد تا بفروشد. وقتی مورد شماتت دیگران که قرار می‌گیرد می‌گوید قیمتی روی مادرم می‌گذارم که هیچ‌کس نتواند بخرد. به نظر می‌آید حکایت این روزهای وزارت نیرو هم این‌چنین است. وزارتی ک..

استقرار نظام رگولاتوری مستقل در صنعت انرژی با چه موانعی مواجه است؟

نمایندگان بخش خصوصی در نشست مشترک کمیسیون‌های «صنعت و معدن» و «انرژی و محیط زیست» اتاق بازرگانی تهران، به بررسی مساله ضرورت وجود نظام تنظیم‌گری در صنعت برق پرداختند و با نقد نهاد شورای رقابت، خواهان تغییر ساختار این نهاد و تبدیل آن به یک نهاد رگولاتور مستقل شد..

نمایشگاه دستاوردهای دانش و فناوری دانشگاه علم و صنعت ایران

نمایشگاه دستاوردها و فرصت‌های دانش و فناوری از 24 الی 27 آذر 98 به مناسبت نودمین سال تاسیس دانشگاه علم و صنعت ایران در محل این دانشگاه برگزار خواهد شد.

تخفیف در ارائه خدمات آزمایشگاهی به شرکت‌های مرتبط با اتاق تهران

در راستای اجرایی شدن تفاهم‌نامه منعقد شده اتاق تهران با سازمان پژوهش‌های علمی و صنعتی ایران، شرکت‌هایی که از طرف اتاق مذکور به آزمایشگاه مرجع سازمان معرفی شوند،..

۱۳۹۸/۰۹/۰۲

بازخوانی چالش‌ها و راهبردهای رونق بخشی به صنعت برق

بازخوانی چالش‌ها و راهبردهای رونق بخشی به صنعت برق

۱۳۹۸/۰۸/۱۰

مدیری که بر دلها مدیریت کرد

دوره اولی‌های دانشگاه شهید عباسپور خوب یادشون هست حدود خرداد ویا تیر سال ۶۲ بود.از یک هفته قبل خبر شده بودیم که قرار است بچه‌های دوره اول ملاقاتی با اقای هاشمی ..

۱۳۹۸/۰۷/۳۰

چهار ابر چالش اقتصاد برق

نمایندگان بخش خصوصی در نشست کمیسیون صنعت و معدن اتاق بازرگانی تهران، به مسایل و چالش‌های موجود در راه توسعه صنعت برق در کشور پرداختند و از مداخلات قیمتی دولت تا..

۱۳۹۸/۰۷/۱۰

دو چالش جدید برای سرمایه‌گذاران انرژی‌های تجدیدپذیر

حمیدرضا صالحی، عضو هیات نمایندگان اتاق تهران و رئیس کمیسیون انرژی اتاق ایران، سیاست‌های وزارت نیرو رو در راستای جلب سرمایه‌گذاری و توسعه تولید انرژی‌های تجدیدپذ..

۱۳۹۸/۰۷/۰۸

بیستمین نمایشگاه بین‌المللی تجهیزات الکتریکی، الکترونیکی، روشنایی و ساختمان هوشمند

بیستمین نمایشگاه light & building، بزرگترین نمایشگاه تخصصی تجهیزات الکتریکی، الکترونیکی، روشنایی و ساختمان هوشمند در جهان 18 تا 23 اسفند 98 (8 تا 13 مارس 2020) ..

۱۳۹۸/۰۷/۰۶

ضرورت کسب نظر از بخش خصوصی در مورد نرخ‌های جدید خرید تضمینی برق از نیروگاه‌های تجدیدپذیر

سندیکای صنعت برق ایران طی نامه ای از رضا اردکانیان، مقام عالی وزارت نیرو درخواست کرده است در مورد نرخ‌های جدید خرید تضمینی برق از نیروگاه‌های تجدیدپذیر، از بخش ..

۱۳۹۸/۰۷/۰۶

تسهیلات ویژه اعضا برای حضور در نمایشگاه جانبی کنفرانس انرژی‌های تجدیدپذیر

چهارمین نمایشگاه و کنفرانس بین‌المللی انرژی‌های تجدیدپذیر و اولین جایزه ملی انرژي‌هاي تجديدپذير ایران روزهای 22 الی 23 مهرماه با حمایت سندیکا و نهادهای مرتبط، د..

۱۳۹۸/۰۷/۰۶

مناقصات طرح‌های صنعت برق کشور عراق اعلام شد

وزارت برق عراق مناقصات طرح‌های صنعت برق آن کشور را در وبگاه رسمی خود اعلام کرده است.

۱۳۹۸/۰۶/۲۴

فهرست‌بهای واحد توزیع صنعت برق ابلاغ شد+ متن بخشنامه

محمدباقر نوبخت، رئیس سازمان برنامه و بودجه کشور بخشنامه فهرست بهای واحد پایه رشته توزیع نیروی الکتریکی را که مبانی آن به تصویب شورای عالی فنی رسیده است، برای اج..

۱۳۹۸/۰۶/۱۶

ماهنامه ستبران

آرشیو

طراحی سایت از پارسیان مهر

© تمامی حقوق این وب سایت محفوظ و متعلق به سندیکای صنعت برق ایران است.