یکصدوسومین شماره ستبران منتشر شد
اینجا هستیدSkip Navigation Links
تخفیف ویژه اعضا برای مشارکت در نمایشگاه کاتالوگی محصولات ایرانی در برلین آلمان تخفیف ویژه اعضا برای مشارکت در نمایشگاه کاتالوگی محصولات ایرانی در برلین آلمان


سندیکای صنعت برق ایران طی نامه‌ای از شرکت‌های عضو درخواست کرد در صورت علاقمندی، در نمایشگاه کاتالوگی محصولات ایرانی در برلین آلمان مشارکت کنند.


در این نامه آمده است که اتاق بازرگانی، صنایع معادن و کشاورزی تهران در نظر دارد با مشارکت مرکز همکاری‌های اقتصادی تجاری ایران و اروپا، نمایشگاه «کاتالوگی محصولات ایرانی» را از 24  دی‌ماه امسال به مدت یک‌ماه و با هدف معرفی توانمندی‌ها و ظرفیت‌های فعالان اقتصادی کشور به ویژه شرکت‌های کوچک و متوسط، در ساختمان مرکز مذکور در برلین آلمان برگزار نماید.

همچنین تاکید شده است که در این رویداد توانمندی‌ها و ظرفیت‌های ناشناخته بنگاه‌های اقتصادی ایران از طریق کاتالوگ و بروشور به شرکت‌ها، اتحادیه‌ها، اتاق‌های بازرگانی، سازمان‌ها و تجار اروپایی معرفی خواهد شد. از اینرو الزامی به حضور نماینده شرکت در نمایشگاه نمی‌باشد و کاتالوگ‌ها در تهران تحویل برگزارکننده می‌گردد و طی روزهای برپایی نمایشگاه به بازدیدکنندگان ارائه می‌شود. هزینه مشارکت برای هر شرکت 150 یورو است و طبق هماهنگی‌های صورت پذیرفته توسط امور تشکل‌های اتاق تهران و کمیته توسعه صادرات، اعضای محترم سندیکا از تخفیف 20 درصدی برخوردار خواهند بود.

در پایان از شرکت‌های عضو علاقمند به مشارکت در این نمایشگاه دعوت می­شود برای کسب اطلاعات بیشتر به سایت اینترنتی سندیکا  
به آدرس www.ieis.ir مراجعه و یا با شماره تلفن های 22049024 و 09194843740 تماس حاصل فرمایند و مراتب را حداکثر تا تاریخ 20 آذرماه 1397 به دبیرخانه سندیکا ارسال نمایند.

برای مشاهده و دریافت فرم مربوطه اینجا کلیک کنید. 
برای مشاهده اطلاعات تکمیلی اینجا کلیک کنید. 
برای مشاهده بروشور مربوط به نمایشگاه اینجا کلیک کنید. 

انتهای پیام/ تاریخ: ۱۳۹۷/۰۸/۳۰
نظرات:


 
 
عضویت در سایت |  رمز عبور را فراموش کرده ام


تمامی حقوق این وب سایت محفوظ و متعلق به سندیکای صنعت برق ایران است.