یکصدوسومین شماره ستبران منتشر شد
اینجا هستیدSkip Navigation Links : صفحه نخست : اخبار : اخبار صنعت برق

[آر اس اس] [آرشیو]
فراخوان گردهمایی فصلی کمیته ملی انرژی جمهوری اسلامی ایران فراخوان گردهمایی فصلی کمیته ملی انرژی جمهوری اسلامی ایران
گردهمایی فصلی با عنوان "تامین مالی صنعت انرژی در شرایط تحریم" توسط كميته ملي انرژي جمهوري اسلامي ايران با همکاری پژوهشگاه نیرو و دانشگاه امام جعفر صادق (ع) روز سه‌شنبه، 9 بهمن سال جاري از ساعت 14 لغایت 17 در سالن رودکی پژوهشگاه نیرو برگزار خواهد شد.
تاریخ: ۱۳۹۷/۱۰/۲۶


فراخوان شناسایی شرکت‌های فعال در بازار عراق فراخوان شناسایی شرکت‌های فعال در بازار عراق
سندیکای صنعت برق ایران از شرکت‌های عضو درخواست کرد به منظور زمينه‌سازى گسترش حضور اعضاء در بازار پر اهميت عراق،سوابق همکاری خود در این کشور را به سندیکا اعلام کنند.
تاریخ: ۱۳۹۷/۱۰/۲۶


درخواست برای تسویه تعهدات ارزی بنگاه‌ها به نرخ رسمی درخواست برای تسویه تعهدات ارزی بنگاه‌ها به نرخ رسمی
رئیس اتاق تهران طی نامه‌ای به رئیس‌کل بانک مرکزی خواست در موضوع تسویه اعتبارات یوزانس سنوات قبل با نرخ «نیما» بازنگری شود.
تاریخ: ۱۳۹۷/۱۰/۲۵


قیمت عرضه نبشی در بازار طی هفته‌ گذشته قیمت عرضه نبشی در بازار طی هفته‌ گذشته
قیمت محصول 10×100×100 L تولیدی کارخانه فولاد ناب تبریز با احتساب مالیات ارزش افزوده در طول هفته گذشته را در این گزارش مشاهده کنید.
تاریخ: ۱۳۹۷/۱۰/۲۳


شرکت‌های عضو سندیکا نیازهای وارداتی خود در سال 98 را اعلام کنند شرکت‌های عضو سندیکا نیازهای وارداتی خود در سال 98 را اعلام کنند
سندیکای صنعت برق ایران تصمیم دارد با دریافت اطلاعات از شرکت‌های عضو، نیاز به واردات صنعت برق در سال 98 را اعم از مواد اولیه و نیز تجهیزاتی که مشابه ساخت داخل ندارند، شناسایی و به دستگاه‌های اجرایی منعکس کند.
تاریخ: ۱۳۹۷/۱۰/۲۳


به روزرسانی سامانه توانمندی‌های ساخت داخل صنعت برق با همکاری وزارت صمت و سندیکا به روزرسانی سامانه توانمندی‌های ساخت داخل صنعت برق با همکاری وزارت صمت و سندیکا
در جلسه هیات مدیره سندیکا مقرر شد سامانه توانمندی‌های ساخت داخل توسط وزارت صمت و درخواست این وزارتخانه از سندیکا برای تکمیل اطلاعات سازندگان صنعت برق در این سامانه بررسی و اقدامات لازم در این خصوص از طریق کمیته حمایت از ساخت داخل صورت پذیرد.
تاریخ: ۱۳۹۷/۱۰/۲۳


نامزدهای انتخابات پارلمان بخش خصوصی پایتخت ثبت‌نام را به روزهای آخر موکول نکنند نامزدهای انتخابات پارلمان بخش خصوصی پایتخت ثبت‌نام را به روزهای آخر موکول نکنند
ابراهیم بهادرانی با بیان این که فرآیند ثبت‌نام در اتاق تهران به سهولت در حال انجام است از نامزدهای انتخابات پارلمان بخش خصوصی پایتخت خواست که برای اجتناب از هرگونه مشکلی زودتر کار ثبت‌نام خود را انجام دهند.
تاریخ: ۱۳۹۷/۱۰/۲۲


شرکت سرو نیرو توس عهده‌دار اجرای پروژه تره‌خیل کابل شد شرکت سرو نیرو توس عهده‌دار اجرای پروژه تره‌خیل کابل شد
شرکت سرو نیرو توس یکی از شرکت‌های عضو سندیکای صنعت برق ایران است که سابقه‌ای طولانی در صنعت برق کشور دارد و تاکنون پروژه‌های فراوانی در زمینه‌های نیروگاه، پست‌های فشار قوی، خطوط انتقال و انرژی‌های نو در سطح کشور انجام داده است.
تاریخ: ۱۳۹۷/۱۰/۲۲


هم‌اندیشی مدیران و نمایندگان روابط عمومی شرکت‌های عضو سندیکا هم‌اندیشی مدیران و نمایندگان روابط عمومی شرکت‌های عضو سندیکا
جلسه هم‌اندیشی مدیران و نمایندگان روابط عمومی شرکت‌های عضو سندیکای صنعت برق ایران که با هدف تثبیت و تقویت ارتباط این تشکل با شرکت‌های عضو ترتیب داده شده بود، 17 دی ماه با حضور نمایندگان شرکت‌های عضو در محل سندیکا برگزار شد.
تاریخ: ۱۳۹۷/۱۰/۱۸


انتشار گزارش بودجه‌ای سندیکا توسط مرکز پژوهش‌های مجلس؛ بودجه صنعت برق زیر ذره‌بین سندیکا انتشار گزارش بودجه‌ای سندیکا توسط مرکز پژوهش‌های مجلس؛ بودجه صنعت برق زیر ذره‌بین سندیکا
انتشار گزارش بودجه‌ای سندیکا توسط مرکز پژوهش‌های مجلس؛ بودجه صنعت برق زیر ذره‌بین سندیکا
تاریخ: ۱۳۹۷/۱۰/۱۸


سامانه پایش و شناسایی قوانین فسادزا و مخل کسب و کار راه‌اندازی شد سامانه پایش و شناسایی قوانین فسادزا و مخل کسب و کار راه‌اندازی شد
اتاق بازرگانی، صنایع، معادن و کشاورزی ایران در راستای مسئولیت و وظایف قانونی خود مبنی بر اطلاع رسانی سریع قوانین و مقررات تاثیرگذار بر محیط کسب و کار کشور اقدام به طراحی و ایجاد سامانه پایش و شناسایی قوانین فسادزا و مخل کسب و کار کرده است.
تاریخ: ۱۳۹۷/۱۰/۱۷


نقش پررنگ سندیکا در آینده همکاری‌های صنعت برق ایران و عراق نقش پررنگ سندیکا در آینده همکاری‌های صنعت برق ایران و عراق
نقش پررنگ سندیکا در آینده همکاری‌های صنعت برق ایران و عراق
تاریخ: ۱۳۹۷/۱۰/۱۶


پیشنهادات بودجه‌‌ای سندیکا به مجلس ارائه می‌شود پیشنهادات بودجه‌‌ای سندیکا به مجلس ارائه می‌شود
پیشنهادات بودجه‌‌ای سندیکا به مجلس ارائه می‌شود
تاریخ: ۱۳۹۷/۱۰/۱۶


هدایت پیمان‌های ریالی فاقد تعدیل به سمت وحدت رویه هدایت پیمان‌های ریالی فاقد تعدیل به سمت وحدت رویه
جداول راهنمای بند «ب ـ 2» دستورالعمل نحوه جبران آثار ناشی از افزایش نرخ ارز که پیش از این با پیگیری‌ها و تلاش‌های مستمر سندیکای صنعت برق ایران و در سازمان برنامه و بودجه تدوین شد، با مشارکت جدی این تشکل تدوین و ابلاغ شد.
تاریخ: ۱۳۹۷/۱۰/۱۵


قیمت عرضه نبشی در بازار طی هفته‌ گذشته قیمت عرضه نبشی در بازار طی هفته‌ گذشته
قیمت محصول 10×100×100 L تولیدی کارخانه فولاد ناب تبریز با احتساب مالیات ارزش افزوده در طول هفته گذشته را در این گزارش مشاهده کنید.
تاریخ: ۱۳۹۷/۱۰/۱۴


فراخوان نمایشگاه جانبی بیست و چهارمین کنفرانس بین‌المللی توزیع نیروی برق - لرستان فراخوان نمایشگاه جانبی بیست و چهارمین کنفرانس بین‌المللی توزیع نیروی برق - لرستان
فراخوان نمایشگاه جانبی بیست و چهارمین کنفرانس بین‌المللی توزیع نیروی برق - لرستان
تاریخ: ۱۳۹۷/۱۰/۱۲


عزم سندیکا برای حل چالش‌های مقاطعه‌کاران صنعت برق با سازمان تامین اجتماعی عزم سندیکا برای حل چالش‌های مقاطعه‌کاران صنعت برق با سازمان تامین اجتماعی
کارگروه بیمه و تامین اجتماعی سندیکای صنعت برق ایران در نامه‌ای به مهندس شافعی، دبیر شورای گفتگوی دولت و بخش خصوصی ضمن طرح مهم‌ترین چالش‌های مقاطعه‌کاران صنعت برق با سازمان تامین اجتماعی، خواستار رسیدگی به این معضلات شده است.
تاریخ: ۱۳۹۷/۱۰/۱۲


قیمت عرضه نبشی در بازار طی هفته‌ گذشته قیمت عرضه نبشی در بازار طی هفته‌ گذشته
قیمت محصول 10×100×100 L تولیدی کارخانه فولاد ناب تبریز با احتساب مالیات ارزش افزوده در طول هفته گذشته را در این گزارش مشاهده کنید.
تاریخ: ۱۳۹۷/۱۰/۰۹


تشریح بخشنامه جبرانی ارز و ارائه طرح استانداردسازی بیمه توسط سندیکا در اتاق بازرگانی تهران تشریح بخشنامه جبرانی ارز و ارائه طرح استانداردسازی بیمه توسط سندیکا در اتاق بازرگانی تهران
نشست بررسی دستورالعمل نحوه جبران آثار ناشی از افزایش قیمت ارز در قراردادهای پیمانکاری روز گذشته (شنبه، 8 دی ماه) به دعوت اتاق بازرگانی تهران و با حضور نمایندگان اتحادیه‌ها و انجمن‌های مختلف و سندیکای صنعت برق ایران در محل این اتاق برگزار شد.
تاریخ: ۱۳۹۷/۱۰/۰۹


عزم سندیکا برای پیگیری و حل مشکلات بیمه و تامین اجتماعی اعضا عزم سندیکا برای پیگیری و حل مشکلات بیمه و تامین اجتماعی اعضا
سی و هفتمین جلسه دوره هفتم هیات‌مدیره سندیکای صنعت برق ایران، بیست و پنجم آذر سال جاری در محل سندیکا برگزار شد.
تاریخ: ۱۳۹۷/۱۰/۰۵ 
 
عضویت در سایت |  رمز عبور را فراموش کرده ام


تمامی حقوق این وب سایت محفوظ و متعلق به سندیکای صنعت برق ایران است.