یکصدوسومین شماره ستبران منتشر شد
اینجا هستیدSkip Navigation Links : صفحه نخست : اخبار : اخبار صنعت برق

[آر اس اس] [آرشیو]
جزئیات طرح الزام بانک‌ها به حذف سود و جریمه مضاعف از بدهی تسهیلات گیرندگان+ متن جزئیات طرح الزام بانک‌ها به حذف سود و جریمه مضاعف از بدهی تسهیلات گیرندگان+ متن
متن جزئیات طرح الزام بانک ها و موسسات اعتباری غیربانکی به حذف سود و جریمه مضاعف از بدهی تسهیلات گیرندگان منتشر شد.
تاریخ: ۱۳۹۸/۰۴/۲۹


پیگیری جدی اصلاح شاخص‌های تعدیل تجهیزات صنعت برق پیگیری جدی اصلاح شاخص‌های تعدیل تجهیزات صنعت برق
پنجاه و یکمین جلسه دوره هفتم هیات‌مدیره سندیکای صنعت برق ایران، شانزدهم تیر سال جاری در محل سندیکا برگزار شد. در ابتدای این جلسه گزارشی از اقدامات صورت گرفته در سندیکا توسط دبیر ارائه شد.
تاریخ: ۱۳۹۸/۰۴/۲۶


عزم اتاق تهران برای حل مشکلات بیمه‌ای فعالان صنعت برق عزم اتاق تهران برای حل مشکلات بیمه‌ای فعالان صنعت برق
سندیکای صنعت برق ایران به منظور شناسایی مهمترین چالش‌های شرکت‌های عضو، نظرسنجی جامعی انجام داد که با بررسی آن، حق بیمه تامین اجتماعی به عنوان یکی از مهمترین و اصلی‌ترین چالش‌ها شناسایی شد. در حقیقت از دیدگاه فعالان صنعت برق، حق بیمه قراردادهای پیمانکاری و خرید از محورهایی هستند که اعضا انتظار دارند توسط سندیکا پیگیری و دنبال شود.
تاریخ: ۱۳۹۸/۰۴/۲۵


شرکت پارس حفاظ واحد صنعتی نمونه استان کرمانشاه شد  شرکت پارس حفاظ واحد صنعتی نمونه استان کرمانشاه شد
شرکت پارس حفاظ واحد صنعتی نمونه استان کرمانشاه شد
تاریخ: ۱۳۹۸/۰۴/۲۵


تهدیدها و فرصت‌های رمزارزها برای صنعت برق تهدیدها و فرصت‌های رمزارزها برای صنعت برق
سپهر برزی‌مهر؛ دبیر سندیکای صنعت برق ایران در یادداشتی که در روزنامه شرق منتشر شده است، تهدیدها و فرصت‌های رمزارزها برای صنعت برق را تشریح کرده است.
تاریخ: ۱۳۹۸/۰۴/۲۴


ضرورت رفع ابهام بخشنامه بخشودگی جرائم کارفرمایان خوش حساب ضرورت رفع ابهام بخشنامه بخشودگی جرائم کارفرمایان خوش حساب
در ابتدای جلسه کارگروه بیمه و تامین اجتماعی سندیکای صنعت برق ایران که یازدهم تیر سال جاری در محل سندیکا برگزار شد، گزارشی از اقدامات صورت گرفته برای کمک به حل مشکلات بیمه و تامین اجتماعی اعضا ارائه گردید.
تاریخ: ۱۳۹۸/۰۴/۲۲


انعکاس معضل قراردادهای نیمه تمام به رئیس مجلس شورای اسلامی انعکاس معضل قراردادهای نیمه تمام به رئیس مجلس شورای اسلامی
نشست مشترک کارگروه مجلس سندیکا با مرکز پژوهش‌های مجلس شورای اسلامی، شانزدهم تیر سال جاری در محل مرکز پژوهش‌ها برگزار شد.
تاریخ: ۱۳۹۸/۰۴/۲۲


تقدیر از مقاله شرکت کابل ابهر در المپیک علمی و فنی صنعت کابل تقدیر از مقاله شرکت کابل ابهر در المپیک علمی و فنی صنعت کابل
مقاله شرکت کابل ابهر که در خصوص بررسی و تحلیل اثر دما بر کیفیت آزمون تخلیه جزئی تدوین شده بود، در دهمین دوره کنفرانس Jicable که از سال 1982 هر چهار سال یک‌بار در شهر ورسای با حضور پیشکسوتان مطرح بین‌المللی برگزار می شود، مورد تقدیر قرار گرفت.
تاریخ: ۱۳۹۸/۰۴/۱۹


بررسی آیتم‌های تاثیرگذار در ارزیابی و تشخیص صلاحیت شرکت‌ها بررسی آیتم‌های تاثیرگذار در ارزیابی و تشخیص صلاحیت شرکت‌ها
جلسه کمیته سازندگان یراق‌آلات توزیع سندیکای صنعت برق ایران، یازدهم تیر سال جاری در محل سندیکا برگزار شد.
تاریخ: ۱۳۹۸/۰۴/۱۹


تشریح مسائل کلیدی فعالان بخش خصوصی صنعت برق تشریح مسائل کلیدی فعالان بخش خصوصی صنعت برق
تشریح مسائل کلیدی فعالان بخش خصوصی صنعت برق
تاریخ: ۱۳۹۸/۰۴/۱۷


مدل جدید مذاکره اتاق تهران و تامین اجتماعی برای حل مشکلات فعالان اقتصادی مدل جدید مذاکره اتاق تهران و تامین اجتماعی برای حل مشکلات فعالان اقتصادی
برای ایجاد تصویری روشن‌تر و شفاف‌تر از رابطه بنگاه‌ها با سازمان تامین اجتماعی و تکالیف بیمه‌ای، میزگردهایی کارشناسی با حضور نمایندگانی از این سازمان، اتاق بازرگانی تهران و تشکل‌‌های کارفرمایی در اتاق تهران برگزار می‌شود.
تاریخ: ۱۳۹۸/۰۴/۱۶


عزم جدی سندیکا برای تعیین تکلیف حق بیمه قراردادهای صنعت برق  عزم جدی سندیکا برای تعیین تکلیف حق بیمه قراردادهای صنعت برق
در ابتدای پنجاهمین جلسه دوره هفتم هیات‌مدیره سندیکای صنعت برق ایران که دوم تیر سال جاری در محل سندیکا برگزار شد، گزارشی از اقدامات صورت گرفته توسط دبیر سندیکا ارائه شد.
تاریخ: ۱۳۹۸/۰۴/۱۵


دومین همایش ملی تشکل‌های اقتصادی بخش خصوصی 22 مردادماه برگزار می‌شود دومین همایش ملی تشکل‌های اقتصادی بخش خصوصی 22 مردادماه برگزار می‌شود
دومین همایش ملی تشکل‎های اقتصادی بخش خصوصی 22 مرداد مصادف با روز ملی تشکل‌ها و مشارکت اجتماعی در اتاق ایران برگزار می‌شود. معاونت تشکل‌های اتاق ایران از علاقه‌مندان دعوت کرده است تا مقاله‌های خود را بر اساس محورهای این همایش ارسال کنند.
تاریخ: ۱۳۹۸/۰۴/۱۱


شرکت الکترونیک افزارآزما واحد برتر صنایع برق و الکترونیک در سال 97 شد شرکت الکترونیک افزارآزما واحد برتر صنایع برق و الکترونیک در سال 97 شد
شرکت الکترونیک افزارآزما در بیست و سومین سال بزرگداشت روز ملی صنعت و معدن، به عنوان واحد برتر صنایع برق و الکترونیک سال 1397 شناخته شد و تندیس طلایی روز ملی صنعت و معدن را دریافت کرد.
تاریخ: ۱۳۹۸/۰۴/۱۱


همکاری سندیکا و ساتکاب برای توسعه صادرات تجهیزات و ‌خدمات فنی مهندسی صنعت برق همکاری سندیکا و ساتکاب برای توسعه صادرات تجهیزات و ‌خدمات فنی مهندسی صنعت برق
جلسه مشترک سندیکای صنعت برق ایران و شرکت مادر تخصصی ساخت و تهیه کالای آب و برق (ساتکاب) دوم تیر سال جاری با حضور آقایان مهندسین علاالدینی و جلیلیان مدیرعامل و مشاور مدیرعامل ساتکاب، آقایان مهندسین بخشی، باقری و برزی مهر رئیس، نایب رئیس و دبیر سندیکا در محل ساتکاب برگزار شد.
تاریخ: ۱۳۹۸/۰۴/۱۱


چالش‌ها و راهکارهای توسعه صنعت توزیع نیروی برق چالش‌ها و راهکارهای توسعه صنعت توزیع نیروی برق
دبیر سندیکای صنعت برق گفت: ایران در حوزه طراحی و ساخت تاسیسات برقی به‌ویژه در بخش توزیع نیروی برق به خودکفایی دست‌یافته، البته این به آن معنا نیست که ساخت تجهیزات این حوزه بی‌نیاز از واردات بوده و مشمول ارزبری نمی‌شوند.
تاریخ: ۱۳۹۸/۰۴/۱۱


چرایی چالش‌های بخش خصوصی با تامین اجتماعی چرایی چالش‌های بخش خصوصی با تامین اجتماعی
نگاهی واقع بینانه به چالش‌ها و مشکلات نشان می‌دهد که همیشه مشکلات دو سوی مشخص دارند. در یک تعامل ناکارآمد و بی نتیجه اساسا، اشکال از هر دو سوی تعامل است. این رویکرد در مشکلات حاکم بر ارتباط سازمان تامین اجتماعی با صاحبان بخش خصوصی هم حاکم است.
تاریخ: ۱۳۹۸/۰۴/۱۰


گزارش چالش و راهکارهای رونق تولید در سال 1398 گزارش چالش و راهکارهای رونق تولید در سال 1398
مرکز پژوهش‌های مجلس شورای اسلامی با همکاری سندیکای صنعت برق ایران گزارشی درباره چالش و راهکارهای رونق تولید در سال 1398 ارائه کرده است.
تاریخ: ۱۳۹۸/۰۴/۰۹


اعتراض سندیکا به سازمان برنامه و بودجه درباره عدم درج اصلاحات بخشنامه ارزی اعتراض سندیکا به سازمان برنامه و بودجه درباره عدم درج اصلاحات بخشنامه ارزی
جلسه کمیته حقوقی و قراردادهای سندیکای صنعت برق ایران، دوم تیر سال جاری در محل سندیکا برگزار شد.
تاریخ: ۱۳۹۸/۰۴/۰۵


بررسی و برنامه‌ریزی برای نیازهای آموزشی کمیته ارتینگ در سال 98 بررسی و برنامه‌ریزی برای نیازهای آموزشی کمیته ارتینگ در سال 98
جلسه هیأت رئیسه کمیته ارتینگ و حفاظت در برابر صاعقه سندیکای صنعت برق ایران، بیست و دوم خرداد سال جاری در محل سندیکا برگزار شد.
تاریخ: ۱۳۹۸/۰۴/۰۵ 
 
عضویت در سایت |  رمز عبور را فراموش کرده ام


تمامی حقوق این وب سایت محفوظ و متعلق به سندیکای صنعت برق ایران است.